2 دقیقه

زمان مطالعه

ارائه راهکارهای نوین «بایامکس» در نمایشگاه HRCC

ارائه راهکارهای نوین «بایامکس» در نمایشگاه HRCC
فهرست مطالب

مدیر فروش گروه شرکت‌های ترنا سیستم از ارائه آخرین دستاوردهای صنعت خرده فروشی در حوزه رستوران و کافی شاپ در نمایشگاه HRCC خبر داد.

بایامکس در نمایشگاه HRCC


سلمان داودی ضمن دعوت از فعالان و صاحبین کسب و کار حوزه رستوران و کافی شاپ در نمایشگاه HRCC افزود: ما در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای حوزه فروش و پرداخت را ارائه می‌کنیم.
وی افزود: بسیاری از کسب و کارها از جمله فعالین حوزه رستوران و کافی شاپ برای مدیریت بهتر کسب و کارهای خود به سیستم‌های نوین سفارشگیری و پرداخت نیازمند هستند و استفاده از صندوق‌های فروشگاهی و کیوسک‌های سفارشگیر  مزیت‌های فراوانی برای کسب و کارها دارد که بسیاری از فعالین به آن اشراف و آگاهی لازم را ندارند.
داودی تاکید کرد: ما در این نمایشگاه تلاش می‌کنیم تا ضمن معرفی محصولات خود، مزایای استفاده از این پوزهای فروشگاهی را به مراجعین معرفی کنیم.
مدیر فروش گروه شرکت‌های ترنا ادامه داد: ما تنها شرکتی هستیم که صندوق‌های فروشگاهی خود را ۳ سال گارانتی می‌کنیم و این به دلیل کیفیت بالای محصولات تولیدی است و تلاشمان این است که با کمک همکارانمان در شرکت ترنا سرویس خدمات پس از فروش در شان مشتریان خود عرضه کنیم.

راهکارهای نوین «بایامکس»


او گفت: افزایش بهره‌وری، مدیریت بهتر فروشگاه و مدیریت مالیات‌ بخشی از مزایای استفاده از صندوق‌ فروشگاهی و کیوسک‌های سفارشگیر است که در بازار کشور با نشان تجاری «بایامکس» عرضه می‌شود. 
نمایشگاه HRCC از ۲۰ لغایت ۲۳ تیر از ساعت ۱۰ تا ۱۸ در مرکز نمایشگاه‌های بین المللی شهر آفتاب میزبان علاقمندان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه :

https://bayamax.com/?p=16212

اشتراک گذاری :