جستجو
Close this search box.

3 دقیقه

زمان مطالعه

بایامکس؛ تنها صندوق فروشگاهی با ۳ سال گارانتی در ایران

تنها صندوق فروشگاهی با ۳ سال گارانتی در ایران
فهرست مطالب

تعداد روزهای ضمانت تجهیزات الکتریکی، یک فاکتور اساسی برای انتخاب محصول است؛ اگر و تنها اگر، گارانتی واقعی باشد.
تصور کنید به جای ۳۶۵ روز، ۱۰۹۵ روز خیالتان راحت باشد که هر مشکلی برای ابزار کارتان پیش بیاید، شرکت سازنده و خدمات دهنده، شما را تنها نخواهد گذاشت. این اطمینان در خرید، ارزشمندترین چیزی است که علاوه بر کیفیت و قیمت بدست خواهید آورد. چرا که در بازار ایران و خاصه تجهیزات حوزه صنعت خرده فروشی، بسیارند کالاهایی که بدون پشتوانه خدماتی و یکبار وارد شده و بعد از مدتی با موضوع تامین قطعات روبرو می‌شوند.

صندوق فروشگاهی و اهمیت ضمانت خدمات

استفاده مداوم از دستگاه POS یا صندوق فروشگاهی در مدت کوتاهی شما را به این عضو ثابت کسب و کار عادت خواهد داد و همچون عصای دستی برای شما و اهدافتان خواهد شد. از همین رو این موضوع اهمیت دارد که دیگر نباید با خرابی احتمالی دستگاه دچار مشکل شوید.
 نکته اساسی در این بخش آن است که «خراب نشدن تجهیزات فروشگاهی یک چیز نشد است!»؛ پس در این مواقع چیزی که مهم خواهد شد، این است که از چه شرکتی خرید داشته‌ایم و حالا برای ما چه خواهد کرد؟

صندوق فروشگاهی بایامکس

گارانتی‌های رایج در بازار :

در بازار محصولات صنعت خرده فروشی، تعداد کالاهایی که با گارانتی مدت بالا ارائه می‌‎شود محدود است. معمولا ضمانت تجهیزات الکترونیکی ۳۶۵روز بوده و تنها یک شرکت در بازار است که محصول صندوق فروشگاهی رو با ۱۰۹۵ روز گارانتی ارائه می‌کند تا با خیال راحت انتخابی درست داشته باشید. محصولات بایامکس علاوه بر کیفیت بالای تولیددر برخی محصولات ضمانت طولانی مدت‌تری را برای مشتریان خود در نظر گرفته تا تمایز کیفی خود را به رخ بکشد.
گارانتی 3 ساله دستگاه pos بایامکس، اولین و تنها گارانتی 3 ساله صندوق فروشگاهی در ایران است که خیال شما را برای استفاده دائمی راحت می‌کند. با این انتخاب، شما هم به لیست 18 هزار مشتری راضی قبلی (با رضایت ۹۸ درصدی) اضافه خواهید شد.

صرفه جویی وقت و زمان:


گروه شرکت‌های ترنا، تنها تولیدکننده ایرانی صنـدوق‌های فروشگاهی با نشان تجاری بایامکس (در۴مدل K4-i3 ،K4-j19 ،K2-i3 و K2-j19 ) است که به جای یک سال، ۳ سال گارانتی دارد. چرا که این شرکت از کیفیت محصولات تولیدی خود مطمئن بوده و همین نکته هم باعث شده تا شهرت گارانتی «ترنا سرویس» در حوزه صندوق‌های فروشگاهی بیشتر از قبل باشد. با خرید این محصول و گارانتی ترنا سرویس، اگر برای محصول شما مشکل پیش بیاید و دستگاه جز موارد گارانتی باشد، شما می‌توانید از این امتیاز بهره‌مند شوید. در ادامه با این گارانتی بیشتر آشنا خواهید شد.

«ترنا سرویس» گارانتی صندوق فروشگاهی بایامکس«تُرنا سرویس» در گروه تُرنا، واحد خدمات دهی به برند داخلی شرکت و سایر برندهای مطرح بازار است که با حضور کارشناسان آموزش دیده و تجهیزات به روز در هر زمان و مکانی امکان خدمت دهی به مشتریان را دارد. این شرکت با بیش از ۲۵ نماینده فعال و ۴۰۰ عامل، خدمات پس از فروش خود را، تضمین می‌کند. خدمات استاندارد خیلی سریع در هر جایی از ایران در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. گارانتی ترنا سرویس در تمام کشور خدمات پس از فروش تلفنی نامحدود را ارائه می‌دهد. یعنی حتی اگر دوره گارانتی کالای شما تمام شود، برای همیشه می‌توانید از خدمات پشتیبانی تلفنی استفاده کنید.

انواع خدمات ترنا سرویس

خدمات پیش از فروش: کنترل کیفی صحت عملکرد، وضع ظاهری دستگاه و متعلقات، قبل از ارسال برای مشتری

خدمات حین فروش: حمل، نصب و آموزش کاربری محصول در محل تا ۴۸ ساعت از صدور فاکتور در کل کشور

۷ روز گارانتی بازگشت وجه:
امکان عودت کالا تا ۷ روز در صورت عدم رضایت از کیفیت بالا

۱۲ ماه بیمه: پوشش ۸۰ درصد ارزش کالا در حوادث ضربه، شکستگی، نفوذ مایعات، حریق، سقوط از ارتفاع و نوسان برق

خدمات پس از فروش: تعمیر، تعویض، تامین قطعات، فایل راه انداز سخت افزار، خدمات نگهداری و پشتیبانی با هزینه مصوب و خدمات تلفنی رایگان پس از اتمام گارانتی

۱۷ هزار مشتری با رضایت ۹۸ درصدی، در گروه‌های شرکت‌های ترنا رقم معناداریست که نشان از توجه این مجموعه به مشتری داشته و می‌توان فهمید که با شرکت معتبری روبروئید.

کاتالوگ محصولات بایامکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه :

https://bayamax.com/?p=15412

اشتراک گذاری :