2 دقیقه

زمان مطالعه

محمد متشرعی مدیرعامل گروه شرکت‌های ترنا: بهبود تجربه كاربری، مهم‌ترین نقش تکنولوژی است

محمد متشرعی مدیرعامل گروه شرکت‌های ترنا
فهرست مطالب

محمد متشرعی مدیرعامل گروه شرکت‌های ترنا، در پنل تخصصی «بررسی تکنولوژی در صنعت خرده فروشی»، ضمن اعلام این مطلب افزود: نقش تکنولوژی در توسعه صنعت خرده فروشی غیر قابل انکار است و افزايش بهره وری يكی از مهمترین نقش‌ها محسوب می‌شود. بهبود تجربه کاربری و توسعه کسب و کار، مهمترین نقش تکنولوژی در صنعت خرده فروشی است.

او افزود: از مزایای استفاده از تكنولوژی، كاهش خطای انسانی در مواجه با روزمره های كسب و كار است و اين موضوع باعث می‌شود صاحبين كسب و كار، در مديريت و به كارگيری منابع انسانی در بخش‌های ديگر آزادی عمل بيشتری داشته باشند.

متشرعی در خصوص چالش‌های پیش روی صنعت خرده فروشی گفت: نگاه سنتی مالکین کسب و کار به تکنولوژی و مقاومت نیروی انسانی از مهم ترین چالش‌های این صنعت است.

محمد متشرعی مدیرعامل گروه شرکت‌های ترنا: بهبود تجربه كاربری، مهم‌ترین نقش تکنولوژی است

وی ادامه داد: تصور اشتباهی در بين فعالين كسب و كار وجود دارد كه صندوق فروشگاهی جزو ابزارهای مالياتی است، درحالی كه این دستگاه بازوی مديريت صحيح كسب و كارهاست.

متشرعی تصریح کرد: استفاده از ابزار نوین، برای آینده کاری نیروی انسانی خطرناک نيست بلكه عدم آگاهی و آموزش‌های لازم در مواجه با تكنولوژی توسط منابع انسانی خطر اصلی برای آن محسوب می‌شود.

مدیرعامل ترنا سیستم تصریح کرد: در يك كلام اگر در آینده بخواهیم شغل مناسب داشته باشيم، باید مجهز به مهارت‌های لازم شويم که ماشین و هوش مصنوعی از عهده انجامش برنيايد.

وی همچنین تاکید کرد: توسعه کسب و کارها بدون بهره گیری از تکنولوژی ممکن نیست و هر صنعت و کسب و کاری که توسعه پیدا کرده است، قطعا از تکنولوژی به روز استفاده و بهره‌های لازم را نيز از آن برده است.

محمد متشرعی مدیرعامل گروه شرکت‌های ترنا: بهبود تجربه كاربری، مهم‌ترین نقش تکنولوژی است

متشرعی افزود: ایران از لحاظ تکنولوژی در دنیا عقب نیست و ما با بومی سازی در ایران می توانیم از تکنولوژی استفاده بهینه کنیم.

گفتنی است، این نخستین پنل تخصصی تکنولوژی در صنعت خرده فروشی بود که در محل نمایشگاه الکامپ برگزار شد.

نمایشگاه الکامپ از تاریخ ۴ تا ٨ تیر در محل بین المللی نمایشگاه پذیرای بازدیدکنندگان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه :

https://bayamax.com/?p=15930

اشتراک گذاری :