5 دقیقه

زمان مطالعه

10مزیت استفاده از کیوسک سلف سرویس در مراکز درمانی

فهرست مطالب

چرا باید از کیوسک سلف سرویس در مراکز درمانی استفاده کنیم؟

اگه صاحب یک مرکز درمانی، بیمارستان یا کلینیک زیبایی یا درمانی هستین، بد نیست بدونین، وقتی بیماری به هر دلیلی وارد مجموعه شما می شه، به اندازه کافی استرس و فشار رو تحمل کرده و میخواد با آرامش به کارش برسه. ولی وقتی میاد می‌بینه جلو باجه رزرویشن کلی مراجعه کننده ایستادن تو صف؛ یه حس بد به اون حس‌های قبل از حضورش تو مرکز شما اضافه میشه که نتیجش اینکه یا مرکز رو ترک میکنه یا حس منفی در وجودش شکل می‌گیره. 

شما صاحب کسب و کارهای حوزه سلامت بهتر از ما می‌دونین که بیمارها معمولا کم حوصله هستن و دنبال این هستن، کارشون در کمترین زمان انجام بشه و مجموعه‌ای که بهش مراجعه کرده پر ازدحام و شلوغ هم نباشه.

بخش قابل توجهی از این شلوغی مرکزتون رو میشه با یه راه حل ساده و حرفه‌ای حل کرد. استفاده از«کیوسک‌ سلف سرویس».

10مزیت استفاده از کیوسک سلف سرویس در مراکز درمانی | کیوسک هوشمند

کیوسک سلف سرویس چیست و چه می‌کند؟

کیوسک سلف سرویس دستگاه تعاملی بین مرکز و مراجعه کننده بدون نیاز به نیروی انسانیه که به بیمار این امکان رو میده برای رزرو، تعیین وقت مجدد و دیدن خدمات موجود در مرکز درمانی به سادگی ازش استفاده کنه.  

در این مطلب با مزایای نصب کیوسک‌های سلف سرویس در یک مجموعه درمانی مثل بیمارستان، مراکز درمانی، درمانگاه‌ها، کلینیک‌های زیبایی بیشتر آشنا میشین.

با 10 مزیت کیوسک سلف سرویس در مراکز درمانی آشنا شوید

1. مشتریتون راضی میشه

ایجاد حس رضایت در مشتری کلی فایده داره. اول اینکه مشتری به شما وفادار میشه. دوم شما رو به دیگران معرفی میکنه و کلی اتفاق جذاب دیگه که الان هدف ما گفتن اونها نیست و یقینا خودتون بهتر از ما می دونین.

 حالا وقتی یک کیوسک سلف سرویس تو مجموعتون بزارید؛مراجعین و بیماران شما اتومات خدمات کاربردی دریافت می‌کنند و طبیعتا با کلی هیاهو و اضطراب بی مورد مواجه نمیشن و قطعا تو مراجعات بعدی شما را انتخاب می‌کنند.

2. کاهش زمان انتظار

استقرار کیوسک‌های سلف سرویس تو مراکز درمانی میتونه مزایای زیادی داشته باشد، ده مزیت کلیدی رو با هم بررسی کنیم:

دیدید ما همه جا تو صفیم و این شده یک عرف نه چندان خوشایند! اما میشه این صف بی مورد رو  با استفاده از تکنولوژی حذفش کنیم. وقتی ما از کیوسک‌های سلف سرویس  استفاده می‌کنیم، زمان انتظار بیماران و مراجعینمون خیلی کم می‌کنیم و اونها نه تنها در صف نمی ایستن که زودتر هم کارشون راه میوفته. تازه مسئولین پذیرش هم در کمال آرامش به کاراشون می رسند.

3. پرداخت سریع، امن  و آسان

حالا می رسیم به مرحله جذاب حساب کتاب. وقتی شما کیوسک سلف سرویس در مجموعتون مستقر کنید اولین اتفاق اینه که در لحظه به حساب کتاب‌های دقیق‌تری دسترسی دارین و دیگه لازم نیست صورتحساب کاغذی تولید کنین. از طرفی مراجعین شما قرار نیست در صف پرداخت گیشه منتظر بمونند و یک راست سراغ دستگاه پرداخت میرن. از اون طرف هم مراجعین و بیماران شما لازم نیست رمز کارتشون رو به متصدی صندوقتون بگه و که تازه اون درست شنیده باشه یا نه!

4. دسترسی آسان بیماران به سوابق پزشکی

می خواهید بین همکاراتون به اینکه دقیق هستین مشهور بشین؟ وقتی اونها بشنوند مراجعین شما بدون اینکه با شما کاری داشته باشن یه راست می رن سراغ یه دستگاهی و به همهسوابق پزشکی، نتیجه آزمایش‌ها و یا اطلاعات نسخه‌ها دسترسی پیدا می‌کنن در اون لحظه حس شما چیه؟!!

وقتی شما یه دستگاه کیوسک سلف سرویس داشته باشید همه این فرایند به راحتی برای مراجعین شما فراهم می شه و شما با تکنولوژی همراه میشین.

5. نوبت دهی ساده و آسان

 حتما شما هم با این صحنه بارها و بارها در جاهای مختلف از جمله مراکز درمانی مواجه داشتید! چی؟ الان می گم.

صبح زود خروس خون رفتید یه مرکز درمانی که مثلا نوبت بگیرید. خب متصدی مجموعه که ساعت 5 صبح نمیاد نوبت بده. یکی می شه کاتب و شروع می کنه به اسم نوشتن. حالا کاتب کیه؟ معمولا نفرات اول کاتب میشن. در مجموعه باز می شه تازه راند دوم نوبت دهی از راه میرسه و متصدی پشت گیشه میشینه و نفرات به ترتیب نام نویسی صبح یه بار دیگه صف میکشن و داستانی که همچنان ادامه داره. یکی از بخت بدش صدای کاتب رو نمیشنوه و به خیال خودش هنوز اسمش رو نخوندن و وقتی ساعتی میگذره می بینه نفرات بعدی کارشون راه میوفته ولی اسمی از اون در میون نیست. حالا وقت اعتراضه و باز هم ادامه داستان.

وقتی شما یه کیوسک سلف سرویس داشته باشید اصلا نفری پاش در میون نیست. اون دستگاه از یه ساعتی پذیرش رو بر مبنای ظرفیت شروع میکنه و تا لحظه آخر سرویس به مراجعینش میده. وقتی هم که ظرفیتش پر میشه با احترام از مراجعین عذر خواهی میکنه و می گه اگه می خواهید روزهای بعد از ساعت فلان می تونند مجدد مراجعه و نوبت حضوری دریافت کنند. به همین سادگی!

6. کاهش هزینههای پرسنلی

طبیعتا،  فرآیند نوبت دهی، پذیرش، پرداخت به خودی خود که صورت نمیگیره  و از یک نفر تا سه نفر رو درگیر خودش میکنه. وقتی شما یه دستگاه کیوسک سلف سرویس داشته باشید عملا میتونید هر سه  این همکاران رو در جاهای دیگه به خدمت بگیرین و محیط کسب و کارت رو بهتر مدیریت کنین.

7. کاهش هزینههای کاغذ و چاپ و حفظ محیط زیست

درخت‌ها هم یه جایی تموم میشن. در نتیجه هوا آلوده تر، محیط زیست کثیف تر و کلا بدهای دیگه که هم فهمیدنش خوبه و هم فهمیدنش حال آدم رو خراب میکنه. قبل از هر چیز دیگه یادمون باشه ما امانت دار نسل‌های بعدی مون هستیم و باید تو حفظ محیط زیست اطرافمون کوشا باشیم.

حالا برگردیم به کاغذ بازی های روزانمون. وقتی کسب و کار ما سنتی اداره بشه ناخواسته کاغذ بازی زیاد میشه و هم هزینه زیادی روی دستمون می زاره هم درختای بیشتری رو نابود می‌کنیم. شما باکیوسک‌های سلف سرویس به شدت نیازتون به کاغذ کم میشه و هم یه مسئولیت اجتماعی کسب و کارتون رو به بهترین شکل ادا کردید هم هزینه هاتون رو به شدت کم کردید.

مراجعین شما به وسیله کیوسک‌های سلف سرویس میتونن به صورت دیجیتال تو نظرسنجی شما شرکت کنند و شما متوجه شید که تا چقدر تونستید بین مراجعین رضایتمندی ایجاد کنید و صد البته کاغذ بازی هم نداشتید.

  • پیشنهاد ویژه بایامکس برای شما >>>>> کیوسکKMAX

8. جمع آوری اطلاعات

بایگانی و دسته بندی اطلاعات همیشه به عنوان یکی از دغدغه‌های هر کسب و کاری هست و معمولا هم درست انجام نمی شه. شما با نرم‌افزارهای کیوسک مدیریت صف و بیماران را انجام میدید و اطلاعات بیمار، سوابق، گزارش‌های پزشکی و تاریخ های ملاقات با پزشک رو به بهترین شکل  نگهداری می‌کنید و هر وقت هم نیاز داشتید آنی به همه اونها دسترسی کامل دارید.

9. بهبود روند خدمات دهی

 یکی دیگه از اهدافی که تو مراکز مراقبت‌های بهداشتی از فناوری کیوسک‌های خدماتی استفاده می‌کنند بهبود کیفیت است. یعنی چی؟ یعنی اینکه وقتی فردی وارد مرکز شما میشه و میدونه دنبال چی هست، فقط کافیه بره سراغ دستگاه به سادگی نیازش رو پیدا کنه و به هدفش برسه.

10. راحت شدن عملیات بدون تماس

با کیوسک‌های سلف سرویس، مراجعین شما میتونن کارهای خودشون رو بدون نیاز به کارکنان بیمارستان ویا مرکز درمانی و با استفاده از کیوسک‌ها رفع و رجوع کنند و برای ایجاد تراکنش به وسیله  فناوری‌هایی مانند NFC (ارتباط حوزه نزدیک) و QR کدها  هم میتونن سرویس دریافت کنن.

همه مطلب رو خوندین؟ حالا شما بگین از یه کیوسک سلف سرویس تو مرکز درمانی یا بهداشتی چه انتظاری دارید؟

اگه خواستید بیشتر بدونید یا از نزدیک با عملکرد این دستگاه آشنا بشین فقط کافیه با شماره 02143000025 تماس بگیرین و یا با مراجعه به صفحه درباره ما و یا با مراجعه به سایت ترناسیستم از مشاوران ما اطلاعات کسب کنین.

کیوسک سلف سرویس و کیوسک هوشمند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه :

https://bayamax.com/?p=16084

اشتراک گذاری :