2 دقیقه

زمان مطالعه

مدیرعامل گروه شرکت‌های ترنا خبر داد: رونمایی از 5 محصول در الکامپ

مدیرعامل گروه شرکت‌های ترنا
فهرست مطالب

مدیرعامل گروه شرکت‌های ترنا از رونمایی جدیدترین محصولات صندوق فروشگاهی، کارتخوان و پوستر دیجیتال  در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک خبر داد.

بر پایه این گزارش؛  متشرعی با اشاره به چشم اندازهای حوزه پرداخت در آینده گفت: تحولات سریع و ارائه راهکارهای جایگزین پرداخت، فعالین حوزه را بر آن داشته است تا آخرین راهکارهای صنعت خرده فروشی  را عرضه کنند.

او افزود: با توجه به تعطیلی چند ساله نمایشگاه الکامپ بسیاری از کسب و کارها و بازدیدکنندگان بی صبرانه منتظر برگزاری این رویداد مهم هستند تا از آخرین دستاوردهای صنعت در کشور مطلع شوند.

متشرعی با تشریح تولید برخی از محصولات گروه شرکت‌های ترنا ادامه داد: ما با افتخار اعلام می‌کنیم که توانسته‌ایم  برخی محصولات صنعت خرده‌فروشی از جمله صندوق‌های فروشگاهی  را در داخل کشور توسط جوانان این آب و خاک، بومی سازی کنیم.

او با تاکید بر این نکته که  مردم کشورمان مستحق داشتن محصول با کیفیت هستند، ادامه داد: ما با استفاده از مواد اولیه مرغوب در محصولاتمان توانسته‌ایم کالاهایی تولید کنیم که به کیفیتشان اطمینان  داریم.

وقتی یک کالا کیفیت بالایی داشته باشد، قطعا شرکت سازنده با اطمینان خاطر گارانتی طولانی مدت‌تری را برای آن کالا درنظر می گیرد. گروه شرکت‌های ترنا با نشان ایرانی «بایامکس» با تکیه بر دانش متخصصان داخلی کشورمان صندوق فروشگاهی را روانه بازار می کند که از  36 ماه ضمانت برخوردار است.

مدیرعامل گروه شرکت‌های ترنا، با  اشاره به رویداد الکامپ ادامه داد: بنا داریم تا ضمن معرفی محصولات و خدمات خود، چشم‌اندازهای آینده، ارتباط مستقیم با  صاحبان کسب و را به سرانجام برسانیم.

او ادامه داد: از برنامه‌هایی که برای 26امین نمایشگاه الکامپ پیش بینی کرده‌ایم، رونمایی از 5 محصول جدید در 3 گروه صندوق مکانیزه فروش، کارتخوان ‌و پوستر دیجیتال است که در این محصولات از جدیدترین فناوری‌های روز دنیا استفاده شده و بازدیدکنندگان  می‌توانند از مزیت‌های رقابتی این محصولات در حین برپایی نمایشگاه آگاهی لازم را کسب کنند.

این فعال حوزه پرداخت افزود: گروه شرکت‌های ترنا با برند های «بایامکس»،  «ترنا سرویس»، «تی ساین»، «ترنا سیستم» و «ترنا پی » تجهیزات صنعت خرده فروشی را  در کشور تولید  و از آن‌ها پشتیبانی می‌کند. 

او گفت: باتوجه به استقبال مدیران 21 صنف مختلف از محصولات تولیدی این شرکت و تحقیقات واحد R&D  ، قطعا قصد داریم نیازهای جدید بازار  شناسایی و  بهترین راهکار ممکن  را ارائه دهیم تا جلب حداکثری رضایت مشتریان را به ارمغان داشته باشیم و علاوه بر تامین نیازهای داخلی نگاهی جدی هم به صادرات محصولات خود داریم.

متشرعی تاکید کرد: در این ایام گروه شرکت های ترنا در حوزه تولید کارتخوان‌های بانکی فعال شده است و قصد دارد این پروژه را با جدیت بیشتری دنبال کند.

او در پایان ضمن دعوت از فعالین صنعت و مردم کشورمان از بازدید از بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکامپ گفت: میزبان شما در سالن 38 غرفه بایامکس هستیم. امیدوارم به همراه همکارانم در نمایشگاه بتوانیم اطلاعات جامعی را از محصولات خود ارائه دهیم تا صاحبان کسب و کار و علاقمندان آگاهانه تر  انتخاب های خود را انجام دهند.

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک از  4 تا ۷ تیرماه ۱۴۰۲ از ساعت 9 الی 15، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران،  میزبان علاقمندان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه :

https://bayamax.com/?p=15885

اشتراک گذاری :