جستجو
Close this search box.

5 دقیقه

زمان مطالعه

 قیمت دستگاه فیش زن رستوران

 قیمت دستگاه فیش زن رستوران
فهرست مطالب

استفاده از دستگاه فیش زن در صنعت رستوران‌داری، به صورت قابل توجهی باعث نظم و سرعت خدمت‌رسانی، دقت در ثبت اطلاعات مالی و افزایش اعتماد مشتریان به تراکنش‌های مالی شده است.
پرینتر فیش زن یا دستگاه فیش زن در رستوران‌ها برای کاربردهای متنوعی طراحی و استفاده می‌شود و در قیمت‌های مختلف با امکانات متنوع در بازار موجود است که با آشنایی از کاربردهای متنوع آن می‌توان براحتی این دستگاه را مطابق نیاز خودخرید کرد.
در این مطلب قصد داریم شما را با انواع فیش پرینتر رستوران آشنا کنیم تا اگر قصد خرید این دستگاه به شدت کاربردی را دارید، به انتخابی مناسب برسید. همراه بایامگ باشید.

انواع دستگاه فیش زن رستورانی

فیش زن چیست؟

دستگاه فیش زن یا همان فیش‌پرینتر دستگاهی است که برای چاپ فیش‌ها و رسیدهای مالی استفاده می‌شود.
این دستگاه‌ها بیشتر در فروشگاه‌ها، رستوران‌ها، هتل‌ها، بانک‌ها، کافی شاپ‌ها، هتل‌ها و سایر مراکز خدمات مشتریان استفاده می‌شوند که می‌توانند اطلاعات مربوط به تراکنش‌های مالی را در قالب فیش‌ها یا رسید به چاپ برسانند.

فیش زن رستورانی چه ویژگی های دارد؟

فیش زن‌ها معمولاً دارای ویژگی‌ها و عملکردهای خاصی هستند و باید با اتصال به صندوق فروش، صندوق ترازو یا کامپیوتر، ارتباط برقرار ‌کند و اطلاعات تراکنش را دریافت و به صورت خودکار در فیش چاپ کنند.
این نوع پرینترها از نوع کاغذ حرارتی هستند و نیازی به استفاده از جوهر یا تونر ندارند.

چاپگر صدور فیش BP-260

در فروشگاه‌هایی که تراکنش به میزان زیادی وجود دارد؛ یکی از موضوعات مهم بحث کیفیت و سرعت چاپ است. اطلاعات فیش‌های صادره باید به صورت واضح و قابل رویت بر روی آن نمایش داده شود. دستگاه‌های فیش زن قابلیت اتصال به دستگاه‌های جانبی مانند کشو پول و دستگاه‌های کارتخوان را دارند. بعضی از فیش زن‌ها امکانات اضافی مانند چاپ بارکد، قابلیت اتصال به شبکه و قابلیت چاپ بر روی فیش‌های بزرگتر را نیز دارند.

5 مزیت پرینتر  فیش زن در رستوران‌ها و کافی شاپ‌ها چیست؟
استفاده از پرینتر فیش زن در رستوران‌ها و کافی شاپ‌ها دارای مزایای زیادی است که مهمترین آن‌ها عبارتند از:

1. سرعت و کارآیی
با استفاده از پرینتر فیش زن در رستوران، فرآیند چاپ فیش‌های سفارشات سریع و خودکار انجام می‌شود. این امر باعث افزایش سرعت و کارایی در خدمت‌رسانی به مشتریان شده و زمان انتظار آن‌ها کاهش می‌یابد.

2. دقت در سفارشات
با استفاده از پرینتر صدور فیش، سفارشات مشتریان به صورت دقیق و صحیح بر روی فیش‌ها چاپ می‌شود. این موضوع به کارکنان رستوران کمک می‌کند تا سفارشات را به درستی آماده و تحویل دهند و از اشتباهات در سرویس به مشتریان جلوگیری می‌شود.

3. افزایش بهره‌وری
با استفاده از پرینتر صدور فیش، فرآیند ثبت و پردازش سفارشات مشتریان ساده‌تر می‌شود. کارکنان رستوران نیازی به ثبت دستی سفارشات ندارند و اطلاعات مربوط به سفارشات به‌صورت خودکار در فیش‌ها ثبت می‌شود. این امر بهره‌وری را افزایش داده و در  زمان و انرژی صرفه‌جویی می‌کند.

4. دقت در مدیریت مالی
با استفاده از پرینتر صدور فیش، تمامی تراکنش‌های مالی رستوران به صورت دقیق و سازمان‌یافته در فیش‌ها ثبت می‌شود. این موضوع به مدیران رستوران کمک می‌کند تا به راحتی گزارش‌های مالی را تهیه و تحلیل کنند.

 5. افزایش اعتماد مشتریان
با استفاده از پرینتر صدور فیش، مشتریان به‌صورت مستقیم و در لحظه می‌توانند فیش سفارش خود را دریافت کنند. این امر به آ‌ن‌ها اعتماد بیشتری درباره صحت سفارشاتشان و قیمت‌های محصولات داده و رضایتشان را افزایش می‌دهد.
با استفاده از پرینتر صدور فیش در رستوران‌ها، سرعت، دقت، بهره‌وری و اعتماد مشتریان را بهبود می‌بخشید و به مدیران کمک می‌کند تا بهترین مدیریت مالی را داشته باشند.

کاربرد پرینتر فیش زن در رستوران‌ها و کافی شاپ‌ها  

برخی از کاربردهای پرینتر فیش زن در رستوران‌ها و کافی شاپ‌ها عبارتند از:

 • چاپ فیش سفارش
  با استفاده از پرینتر فیش زن، سفارشات مشتریان به صورت خودکار و دقیق بر روی فیش‌ها چاپ می‌شود. این موضوع  به کارکنان رستوران یا کافی شاپ‌ها کمک می‌کند تا سفارشات را به درستی آماده و تحویل دهند.
 • چاپ فیش پرداخت
   پرینتر صدور فیش در رستوران برای چاپ فیش‌های پرداخت بعد از پرداخت صورت می‌گیرد. این فیش‌ها حاوی اطلاعات مربوط به مبلغ قابل پرداخت، نوع پرداخت و شماره تراکنش هست.
 • چاپ فیش تخفیف و پیش‌فاکتور
   در برخی موارد، پرینتر صدور فیش در رستوران برای چاپ فیش تخفیف و پیش‌فاکتور استفاده می‌شود.
  این فیش‌ها حاوی اطلاعات مربوط به مبلغ تخفیف، محصولات سفارش داده شده و جزئیات دیگر هست که ممکن است مشتری با دیدن پیش فاکتور تغییر نظر بدهد و یا سفارشی را اضافه یا کم کند.
 • چاپ فیش خروج
   پرینتر فیش زن در رستوران ممکن است برای چاپ فیش خروج مشتریان پس از پرداخت استفاده شود. این فیش‌ها حاوی جزئیات سفارشات مشتریان و نکات مهمی مثل شماره میز و زمان سرویس دهی است.
 • گزارش‌دهی و مدیریت مالی
  پرینتر صدور فیش در رستوران‌ها قابلیت گزارش‌دهی دارد و می‌تواند گزارش‌های مالی مختلفی مانند مجموع تراکنش‌ها، تراکنش‌های روزانه و ماهانه و … را تهیه کند. این اطلاعات به مدیران رستوران کمک می‌کند تا بهترین تصمیمات مدیریتی را بگیرند و از این فیش زن‌ها به منظور ارتقای سیستم سرویس‌دهی و بهبود تجربه مشتریان استفاده می‌شود.
 • مدیریت موجودی
  با استفاده از پرینتر صدور فیش، می‌توان به طور آنی موجودی محصولات را بررسی کرد. هنگامی که یک سفارش ثبت می‌شود، سیستم پرینتر فیش می‌تواند به طور خودکار موجودی محصول را کاهش دهد و به مدیریت رستوران اطلاع دهد که کدام غذا در حال اتمام است و نیاز به تجدید سفارش دارند.
 • ارتباط با آشپزخانه
   پرینتر صدور فیش می‌تواند به طور مستقیم به سیستم آشپزخانه و بار کافی شاپ‌ها متصل شود. با ارسال سفارشات به صورت خودکار به آشپزخانه و بار، هماهنگی بین کارکنان رستوران بهتر می شود و زمان لازم برای انتقال سفارشات کاهش پیدا می‌کند.
 • چاپ فاکتور و رسید
   پرینتر صدور فیش قادر است فاکتور و رسید سفارشات را چاپ کند. این امر به مشتریان کمک می‌کند تا اطلاعات مربوط به سفارش و مبلغ پرداختی را با خود نگه دارند و در صورت نیاز به ارائه آن به مدیریت رستوران، امکانش را داشته باشند.
 • مدیریت سفارشات تحویلی
   در صورتی که رستوران سفارشات تحویلی نیز دارد، پرینتر فیش زن می‌تواند به طور مستقیم به سیستم تحویل دلیوری (مثل اسنپ فود) متصل شود. این امکان را به کارکنان می‌دهد تا سفارشات تحویلی را دریافت کنند و بر روی فیش‌ها چاپ کنند.
 • ارائه گزارشات مشتریان
   با استفاده از پرینتر صدور فیش، می‌توان گزارشات مشتریان را تهیه کرد. این گزارشات شامل اطلاعاتی مانند تعداد سفارشات، مبلغ پرداختی و زمان خرید می‌شوند. این اطلاعات به مدیران رستوران کمک می‌کند تا بهترین تصمیمات مدیریتی را بگیرند و بهبود خدمات خود را درک کنند.
  وجود فیش زن در رستوران‌ها بهبود سیستم سرویس‌دهی، کاهش خطاها و افزایش بهره‌وری را فراهم می‌کند. همچنین، با استفاده از این پرینتر، رستوران‌ها می‌توانند به مدیریت مالی بهتری دست یابند و تجربه خرید مشتریان را بهتر و لذت بخش تر کنند.

چاپگر صدور فیش BP-208

با مطالعه این مطلب که به تفصیل به موضوع پرینتر فیش زن رستوران پرداخته است، شما می‌توانید به انتخابی آگاهانه برسید و برای اطلاع از قیمت بهترین فیش زن رستورانی پیشنهاد می‌کنیم با کارشناسان ما به شماره 02143000025 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه :

https://bayamax.com/?p=17756

اشتراک گذاری :