3 دقیقه

زمان مطالعه

حضور بایامکس در اولین نمایشگاه بین‌ المللی صنعت رستوران تهران 1401

فهرست مطالب

گروه شرکت‌های ترنا با نشان تجاری «بایامکس» در اولین نمایشگاه بین‌ المللی صنعت رستوران تهران 1401 حضور یافت. این نمایشگاه از روز سه‌شنبه 18 بهمن‌ماه به مدت 4 روز در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران، برگزار شد.

نمایشگاه تخصصی صنعت غذا بستر مناسبی جهت آشنایی با مراکز تهیه غذا، رستوران‌ها، کترینگ‌ها، قنادی‌ها، فست فودها و صنایع و تجهیزات وابسته است. همچنین این رویداد فرصت مناسبی برای بررسی استانداردهای کیفی محصولات و تجهیزات، مقایسه و بررسی عملکرد رقبا و بازار هدف و تعامل با مدیران ارشد شرکت‌ها و عقد قراردادهای کاری و جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی، است.

نمایشگاه تخصصی صنعت رستوران برای نخستین بار در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران اجرا شد. در این رویداد فعالان صنعت رستوران، فست‌فود، کترینگ، صنایع و تجهیزات وابسته از سراسر کشور و همچنین کشورهای خارجی در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران به معرفی محصولات، خدمات و آخرین دستاوردهای خود در این حوزه پرداختند.

اولین نمایشگاه بین‌ المللی صنعت رستوران تهران 1401

غرفه بایامکس در اولین نمایشگاه بین‌ المللی صنعت رستوران تهران 1401

در این رویداد، بایامکس به‌عنوان حامی آکادمی رستوبان در سالن 35 غرفه اتحادیه صنف دارندگان رستوران و سلف سرویس‌های تهران، با اختصاص فضایی مناسب کیوسک سفارش‌گیر و سایر گروه‌های محصولات تولیدی خود را معرفی کرد. گفتنی است، نمایشگاه تخصصی صنعت رستوران برای نخستین بار در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار و فعالان صنعت رستوران، فست‌فود، کترینگ، صنایع و تجهیزات وابسته از سراسر کشور و همچنین کشورهای خارجی حضور داشته و به معرفی محصولات، خدمات و آخرین دستاوردهای خود در این حوزه می‌پردازند.

نمایشگاه تخصصی صنعت غذا بستر مناسبی جهت آشنایی با مراکز تهیه غذا مانند رستوران‌ها، کترینگ‌ها، قنادی‌ها، فست فودها و صنایع و تجهیزات وابسته است.

بایامکس در اولین نمایشگاه بین‌ المللی صنعت رستوران تهران 1401

هدف از برگزاری نمایشگاه بین‌ المللی صنعت رستوران چیست؟

همچنین این رویداد فرصت مناسبی برای بررسی استانداردهای کیفی محصولات و تجهیزات، مقایسه و بررسی عملکرد رقبا و بازار هدف و تعامل با مدیران ارشد شرکت‌ها و عقد قراردادهای کاری و جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی است.

هرساله نمایشگاه های مختلفی با موضوعاتی همچون ساختمان سازی، دارویی، نفت و پتروشیمی، فناوری، تجارت، تبلیغات، الکامپ، کار، تجهیزات پزشکی، تجهیزات ورزشی، طیور و آبزیان، مواد خوراکی، آرایشی و بهداشتی، نساجی، دکوراسیون، گردشگری، هتلداری، طلا و جواهرات، صنایع دستی، تجهیزات رستورانی و… برگزار می شود که روزانه هزاران نفر بازدید کننده دارند.

اغلب نمایشگاه ها بین المللی هستند و شرکت های داخلی و خارجی از کشورهای ایتالیا، ارمنستان،چین، فرانسه، ترکیه، قطر و… شرکت می کنند و محصولات، دستاورها و فعالیت های خود را به نمایش می گذارند.

به دلیل حضور شرکت های خارجی و داخلی و همچنین بازدید کنندگان علاقمند، حضور در نمایشگاه ها می تواند به صاحبان کسب و کارها برای رشد و پیشرفت کمک کند تا توانمندی و جدیدترین محصولات، دستاورد ها و خدمات خود را به نمایش بگذارند.

هدف از برگزاری نمایشگاه بین‌ المللی صنعت رستوران تهران چه بود؟

  • جذب سرمایه خارجی
  • ارتباط با فعالان این صنعت
  • جذب مشتریان جدید از داخل وخارج کشور
  • بررسی و مقایسه عملکرد و جایگاه شما و رقبایتان
  • مشاهده ی جدید ترین تکنولوژی های مرتبطبا حوزه رستوران و صنعت رستوران داری
  • بررسی استاندارد های کیفی محصولات و تجهیزات صنعت رستوران
  • ایجاد امکان گفتگو و تعامل با مدیران ارشد شرکت ها وعقد قرارداد بین رستوران داران و شرکت ها
  • فرصتی مناسب جهت نمایش و عرضه خدمات، محصولات، دستاوردها و تکنولوژی های جدید به مخاطبان 
  • بررسی واکنش بازار و مخاطب نسبت به محصول و خدمات جدید ارائه شده
  • ارائه ی صنایع و تجهیزانی که قابل حمل نیستند که در زمان برگزاری نمایشگاه این تجهیزات به مخاطبین به نمایش گذاشته می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه :

https://bayamax.com/?p=12448

اشتراک گذاری :