جذب مشتری در شهربازی و پارک

جذب مشتری در شهربازی و پارک

با گسترش مشغله در زندگی صنعتی، حضور مردم در مراکز تفریحی برای کسب بهترین خدمات و داشتن ایام خوش هنوز هم از اولویت‌های زندگی افراد است. با این فرضیه، موفقیت در این کسب وکار، تنها با مسئولیت پذیری بالقوه، آسانی، سرعت و کیفیت خدمات ممکن است.

در بیشتر کشورهای پیشرفته، راه‌اندازی شهربازی‌ و پارک‌ شغلی پرسود تلقی می‌شود و سرمایه ‎گذارانی دارد که به جزئیات توجه می‌کنند؛ زیرا با وجود آنکه مخاطبان اصلی کودکان و نوجوانانند اما با بزرگسالان نیز روبرویند و این نیاز وجود دارد تا تدابیری برای جلب رضایت طیف بزرگ مخاطبان داشته باشند. اما چگونه؟ در این محتوا تلاش داریم تا چند رمز و ابراز نوین کار را به شما معرفی‌کنیم که به صف طولانی انتظار کودکان و بزرگسالان مشتاق تفریح خاتمه داده و به شما در ثبت و نظم وقایع مالی کمک خواهد کرد. 

روش‌های مدرن سفارش‌گیری مشتری، پشت کانتر شهربازی و پارک را بشناسید

10 «ابزار کار» مدرن برای رضایت مشتری در«شهربازی و پارک»

 چه نیاز پنهانی دارم؟

در بیشتر شهربازی و پارک‌ها، مشتریان بیشتر خانواده هستند، صف انتظاری دارند که باعث نارضایتی آن‌ها می‌شود. از سوی دیگر این صف و شلوغی بی‌دلیل، باعث استرس و بی‌نظمی در روال کار شما و همکارانتان هم می‌شود. شاید مسئله کوچکی به نظر برسد  اما آیا می‌دانید این اتفاق تا چه میزان ظرفیت دستگاه‌ها و اماکن شما را خالی نگاه می‌دارد؟ و چه میزان عدم النفع برایتان ایجاد می‌کند؟ اگر دقیق باشید، برخی از رقبای شما، این مشکل را به سادگی رفع کرده‌اند. حال اگر تصمیم دارید مشکل را حل کنید و به کسب وکار خود رونقی بدهید، «بایامکس» با دست پر، پیشنهاد اجرایی به شما خواهد داد.

روند کمکی شما چیست؟

در زمان شلوغی به‌ویژه آخر هفته و ایام تعطیل، مشتری‌های زیادی برای تعیین نوع بازی و یا خدمات به گیشه بلیت مراجعه دارند. صندوقدار با استفاده از یک صفحه لمسی، صندوق فروشگاهی سفارش را در نرم‌افزار تخصصی ثبت و با کمک چاپگر صدور فیش، فاکتور را در قالب فیش عرض 8سانتی‌متری تحویل مشتری می‌دهد تا مشتری بتواند فاکتور را از طریق کارتخوان یا وجه نقد پرداخت‌کند. پس از ثبت سفارش، اطلاعات از نرم افزار اصلی به صورت خودکار برای چاپگر صدور فیش هر قسمت ارسال تا آماده سازی در سریع‌ترین زمان و با نظم و برنامه دقیق اجرایی و تحویل مشتری شود.

چرا هزینه باید بکنم؟

دلایل زیادی برای پیشرفت وجود دارد اما نیاز شما به این می‌تواند در موارد زیر باشد:
کاهش زمان انتظار مشتریان
کاهش خطای انسانی و زیان‌های مربوطه
ارتقای سرعت عمل کارها
ایجاد اعتماد بیشتر برای مشتریان با فاکتوردهی دقیق و زیبا
 کنترل دقیق میزان فروش
افزایش بهره‌وری کاری
نگهداشت بهتر حساب و کتاب
اخذ دقیق خروجی سود و زیان فروش

چرا صندوق فروشگاهی و تجهیزات آن را داشته باشم؟

صندوق مکانیزه فروش دستگاهی حرفه ای ومتفاوت با محصولات مشابه یا کامپیوترهای خانگی و اداری است/ ضد سرقت و افتادن از روی میز است/  7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز بدون توقف تا 7 سال کار می‌کند/ بدنه فلزی زیبا و محکمی دارد/ به ندرت خرابی دارد/ عملکردش ساده و نیاز به دانش کامپیوتر ندارد/ ارزان تر از ادوات مشابه و به صرفه‌ است/ مقاوم در گرد و غبار و محیط خشن کاری/ خدمات پس از فروش در محل دارد/ نیاز به سرویس دوره ای ندارد/ گارانتی 3 ساله و 5 سال خدمات پس از فروش آنی دارد (در سراسر ایران) / قابلیت نصب لوازم جانبی متعدد و ارتقا دارد/ انواع نرم افزارهای فروشگاهی قابل نصب است.

جذب مشتری در شهربازی و پارک

بسته و تجهیزات پیشنهادی: وقتی به همه چیز فکر کرده‌اید:

4  دستگاه ضروری تکمیل زنجیره رضایت مشتری

تجهیزات مورد نیاز در صنف شهربازی و پارک بسیارند اما آن چیزی که منجر به رضایت مشتریان شما می‌شود و استفاده بهینه از امکاناتتان را فراهم می‌کند داشتن ابزار کار خوب و راهکارهای فن آوری محور است. در ادامه تجهیزات و کاربرد آن برای صنف شما را لیست کرده‌ایم. برای دریافت مشاوره می توانید با ما در تماس باشید:

  1. صندوق فروشگاهی : دستگاه صنعتی با عمر طولانی با قابلیت نرم افزار تخصصی شماست که بسته به شلوغی فروشگاه تعداد مورد نیاز شما تعیین می‌شود
  2. چاپگر صدور فیش : چاپ صورت حساب‌ها و برای هرصندوق مکانیزه فروش یک دستگاه است
  3. کشوی پول: یک محفظه برای نگهداری پول نقد است که در کنار هر صندوق مکانیزه فروش نصب می‌شود
  4. کارتخوان بانکی: پرداخت آسان صورت حساب با کارت‌های بانکی را فراهم می‌کند

همچنین وجود رستوران یا کافی شاپ در اماکن تفریحی، جزو جدایی ناپذیر و تقریبا از الزامات تجارت تفریحی است. بنابراین این بسته و تجهیزات نقش تعیین کننده‌ای در جلب رضایت مشتریان خواهد داشت و آنان با خاطره‌ای خوش مکان تفریحی را ترک خواهند کرد تا  باز هم به دیدنتان بیایند در این خصوص می توانید مطلب مرتبط با تجهیزات پیشنهادی این حوزه و ابزارهای لازم آن را بخوانید. 

حرفه ای اداره کنید ، کیوسک‌های پرداخت در شهربازی؛ آسان و به سبک امروزی

اگر به فکر آسودگی بیشتر مشتریان خود هستید و می‌خواهید امروزی‌تر باشید، می‌توانید سیستم یاد شده را با یک پیشنهاد ویژه تکمیل کنید و حرفه ای و مشتری پسندتر باشید. با نصب کیوسک‌های پرداخت در پارک و شهربازی می‌توانید متقاضی را هنگام ورود به کارت RFID  مجهز کنید. او این کارت را از پذیرش دریافت کرده و با مراجعه به«کیوسک صدور بلیت» و قرار دادن کارت بر روی ماژول «RFID REDER»، مبلغ مورد نظرش را از روی صفحه نمایش لمسی کیوسک انتخاب کند. به سادگی هم با کارتخوان بانکی مبلغ را پرداخت و کارت او برای برای استفاده از تمام بازی‌ها آماده است. کارت RFID  همراه اوست و مبلغ شارژ شده درون آن، برای هزینه هر بازی (بر اساس تعرفه مربوطه) در دستگاه مقابل هر بازی، کسر می‌شود. در صورت اضافه ماندن مبلغ، قابل برگشت یا شارژ مجدد است.

تجهیزات مورد نیاز:

  1. صندوق مکانیزه فروش
  2. نرم افزار تخصصی  
  3. کشوی پول
  4. اکسس پوینت
  5. کارتخوان بانکی

کیوسک صدور بلیت : برای ثبت سفارش بلیت و تهیه فیش که تعدادش می تواند یک یا دو دستگاه (بسته به میزان تعداد ورودی و یا شلوغی) باشد.

«بایامکس» نشان تجاری گروه شرکت‌های ترنا، یکی از فروشندگان انواع تجهیزات فروشگاهی در ایران با رویکرد مدرن‌سازی شهربازی‌هاست. شما می‌توانید برای مشاهده انواع تجهیزات فروشگاهی، به صفحه «محصولات» و برای آشنایی با شرکت به صفحه «درباره ما» و برای ارتباط با کارشناسان شرکت، به صفحه «تماس با ما » مراجعه فرمائید.

لینک کوتاه :
مشتریان این راهــــکــــــار
فروشگاه زنجیره ای لباس جین وست
گالری والا
بیمارستان میلاد
هایپرمارکت تارا
ارزش های افزوده در راهکار
هیچ داده ای یافت نشد
محصولات پیشـــنهادی در راهــکار

دستگاه بارکدخوان HERO

پوستر دیجیتال 32 اینچ

چاپگر صدور فیش BP-260

مشاوره از طریق پیام رسان واتس آپ

مشاوره از طریق پیام رسان تلگرام

مشاوره از طریق پیام رسان لینکدین

ثبت آنلاین درخواست

1-مشخصات و امكانات متقاضی:
2-اطلاعات تماس:
3-مشخصات مدير مسئول (بالاترين مقام اجرايی موسسه):
4-آيا نمايندگی ساير موسسات و يا شركت ها را داريد ؟