راهکارهای مدرن جذب مشتری در سینما و تئاتر

راهکارهای مدرن جذب مشتری در سینما و تئاتر

حتی سرشلوغی زندگی صنعتی هم مانع از استقبال افراد در صنعت هنر و سرگرمی نشده و سینما و تئاتر هنوز هم مشتریان خودش را دارد. بنابراین، موفقیت در این کسب وکار، تنها با مسئولیت پذیری بالقوه، آسانی، سرعت و کیفیت خدمات ممکن است. در بیشتر کشورهای پیشرفته، راه‌اندازی سالن‌های سینا و تئاتر شغلی پرسود تلقی می‌شود و سرمایه‎گذارانی دارد که به جزئیات توجه می‌کنند؛ زیرا جلب رضایت طیف بزرگ مخاطبان این صنف نیازمند تدابیری هوشمندانه است. اما چگونه؟ در این محتوا تلاش داریم تا چند رمز و ابراز نوین کار را به شما معرفی‌کنیم که به صف طولانی انتظار مشتاقان هنر ششم و هفتم خاتمه داده و به شما در ثبت و نظم وقایع مالی کمک خواهد کرد. 

10 تا از راهکارهای مدرن جذب مشتری در سینما و تئاتر

چه نیاز پنهانی دارم؟

اگر مالک مجموعه‌ای از سالن‌های سینما و تئاتر هستید همیشه با تعدادی مراجعه کننده مواجه‌اید که هر کدام از آن‌ها نیاز به نمایش فیلم‌ها و تئاترهای مختلف در سانس‌های متنوع دارند، برای اینکه بتوانید همه برنامه‌های موجود را به خوبی مدیریت کنند به نرم افزارهای خاصی نیازمند هستند تا شلوغی بی‌دلیل، باعث استرس و بی‌نظمی در روال کار و بی‌تابی مراجعین نشود. ضمن اینکه موجب افزایش بهره‌وری در خدمات می‌شوند. اگر دقیق باشید، برخی از رقبای شما، این مشکل را به سادگی رفع کرده‌اند. حال اگر تصمیم دارید مشکل را حل کنید و به کسب وکار خود رونقی بدهید، «بایامکس» با دست پر، پیشنهاد اجرایی به شما خواهد داد.

روند کمکی شما چیست؟

در زمان شلوغی، مراجعین زیادی برای تعیین نوع خدمات به گیشه بلیت مراجعه دارند. صندوقدار با استفاده از یک صفحه لمسی، صندوق مکانیزه فروش سفارش را در نرم‌افزار تخصصی ثبت و با کمک چاپگر صدور فیش ، فاکتور را در قالب فیش عرض 8سانتی‌متری تحویل مشتری می‌دهد تا مشتری بتواند فاکتور را از طریق کارت‌خوان یا وجه نقد پرداخت‌کند. پس از ثبت سفارش، اطلاعات از نرم افزار اصلی به صورت خودکار برای چاپگر صدور فیش هر قسمت ارسال تا آماده سازی در سریع‌ترین زمان و با نظم و برنامه دقیق اجرایی و تحویل مشتری شود.

چرا هزینه باید بکنم؟

دلایل زیادی برای پیشرفت وجود دارد اما نیاز شما به این می‌تواند در موارد زیر باشد:
کاهش زمان انتظار
کاهش خطای انسانی و زیان‌های مربوطه
ارتقای سرعت عمل کارها
ایجاد اعتماد بیشتر برای مشتریان با فاکتوردهی دقیق و زیبا
کنترل دقیق میزان فروش
افزایش بهره‌وری کاری
نگهداشت بهتر حساب و کتاب
اخذ دقیق خروجی سود و زیان فروش

چرا صندوق فروشگاهی و تجهیزات آن را داشته باشم؟

صندوق مکانیزه فروش دستگاهی حرفه‌ای و متفاوت با محصولات مشابه یا کامپیوترهای خانگی و اداری است/ ضد سرقت و افتادن از روی میز است/  7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز بدون توقف تا 7 سال کار می‌کند/ بدنه فلزی زیبا و محکمی دارد/ به ندرت خرابی دارد/ عملکردش ساده و نیاز به دانش کامپیوتر ندارد/ ارزان تر از ادوات مشابه و به صرفه‌ است/ مقاوم در گرد و غبار و محیط خشن کاری/ خدمات پس از فروش در محل دارد/ نیاز به سرویس دوره ای ندارد/ گارانتی 3 ساله و 5 سال خدمات پس از فروش آنی دارد (در سراسر ایران) / قابلیت نصب لوازم جانبی متعدد و ارتقا دارد/ انواع نرم افزارهای فروشگاهی قابل نصب است.

وقتی به همه نیازهایتان فکر کرده‌اید:4  دستگاه ضروری تکمیل زنجیره رضایت مشتری

تجهیزات مورد نیاز در سالن سینما و تئاتر متنوع‌اند اما آن چیزی که منجر به رضایت مشتریان شما می‌شود و استفاده بهینه از امکاناتتان را فراهم می‌کند داشتن ابزار کار خوب و راهکارهای فن آوری محور است. در ادامه تجهیزات و کاربرد آن برای صنف شما را لیست کرده‌ایم. برای دریافت مشاوره می‌توانید با ما در تماس باشید:

  1. صندوق فروشگاهی : دستگاه صنعتی با عمر طولانی با قابلیت نرم افزار تخصصی شماست که بسته به شلوغی فروشگاه تعداد مورد نیاز شما تعیین می‌شود
  2. چاپگر صدور فیش: چاپ صورت حساب‌ها و برای هرصندوق مکانیزه فروش یک دستگاه است
  3. کشوی پول: یک محفظه برای نگهداری پول نقد است که در کنار هر صندوق مکانیزه فروش نصب می‌شود
  4. کارتخوان بانکی: پرداخت آسان صورت حساب با کارت‌های بانکی را فراهم می‌کند

همچنین وجود رستوران یا کافی شاپ در سالن‌های سینما و تئاتر، جزو جدایی ناپذیر و تقریبا از الزامات تجارت تفریحی است. بنابراین این بسته و تجهیزات نقش تعیین کننده‌ای در جلب رضایت مشتریان خواهد داشت و آنان با خاطره‌ای خوش مکان تفریحی را ترک خواهند کرد تا  باز هم به دیدنتان بیایند در این خصوص می توانید مطلب مرتبط با تجهیزات پیشنهادی این حوزه و ابزارهای لازم آن را بخوانید. 

راهکارهای مدرن جذب مشتری در سینما و تئاتر ، خرید صندوق فروشگاهی

مدیری حرفه‌ای باشید ، کیوسک‌های پرداخت در سالن‌های سینما و تئاتر؛ آسان و به سبک امروزی

کیوسک پرداخت گزینه مناسبی برای سالن‌های سینما و تئاتر شلوغی است که در قسمت صندوق و پرداخت مبلغ فیش ازدحام دارند و این تجهیزات باعث بالارفتن دقت و امنیت در صندوق خواهد شد.

تجهیزات مورد نیاز:

  1. کیوسک پذیرش:

بر اساس میزان شلوغی یک یا دو عدد کیوسک برای نوبت‌دهی، تسویه و صدور فیش، نیاز است.

  1. کارتخوان بانکی:

در کنار هریک از کیوسک‌های نوبت‌دهی وجود یک دستگاه کارتخوان بانکی لازم است.

  1. نرم‌افزار تخصصی His :

جهت انجام کلیه عملیات نوبت‌دهی شامل، مشاهده اطلاعات، تعیین وقت، ورود اطلاعات مشتری، پرداخت و غیره، به ازای هر کیوسک به یک نسخه از نرم‌افزار تخصصی HIS نیاز است.

یک توصیه برای جذابیت بصری

وقتی در سالن سینما و تئاتر، رسانه اختصاصی و تبلیغاتی خودتان را می‌سازید

پوسترهای دیجیتال محتوای دیداری جذابی را برای جذب مشتری فراهم می‌کنند.

پوسترهای دیجیتال بایامکس فقط یک سخت افراز نیست بلکه یک راهکار هوشمند برای تبلیغات یا اطلاع رسانی در اصلی‌ترین نقطه حضور مخاطبان شماست. نرم‌افزار مدیریت محتوای بایامکس این امکان را فراهم می‌کند که بدون محدودیت جغرافیایی بتوانید پوسترهای دیجیتال را در نقاط مختلف نصب کنید و آن‌ها را از راه دور مدیریت کنید. اصلی‌ترین ویژگی این راهکار امکان به‌روزرسانی محتوای نمایشگرها در لحظه و پخش محتواهای تصویری با فرمت‌های مختلف است. علاوه بر این با حذف پوسترهای کاغذی شما به حفظ محیط زیست کمک می‌کنید.

شما می‌توانید برای آشنایی با شرکت ترنا سیستم، بر روی صفحه درباره ما  و برای ارتباط با تیم پشتیبانی بر روی تماس با ما، کلیک کنید.

کاتالوگ محصولات بایامکس
لینک کوتاه :
مشتریان این راهــــکــــــار
ارزش های افزوده در راهکار
هیچ داده ای یافت نشد
محصولات پیشـــنهادی در راهــکار

دستگاه بارکدخوان THORIN

پوستر دیجیتال 32 اینچ

صنــدوق مکانیــزه فــروش K2-i3

مشاوره از طریق پیام رسان واتس آپ

مشاوره از طریق پیام رسان تلگرام

مشاوره از طریق پیام رسان لینکدین

ثبت آنلاین درخواست

1-مشخصات و امكانات متقاضی:
2-اطلاعات تماس:
3-مشخصات مدير مسئول (بالاترين مقام اجرايی موسسه):
4-آيا نمايندگی ساير موسسات و يا شركت ها را داريد ؟