ابزارهای جدید هوشمندسازی مراکز درمانی

در دنیای امروز برای هوشمندسازی مراکز درمانی و با توجه به اهمیت مبحث حوزه بهداشت و درمان، مراکز درمانی نیز مانند تمامی سازمان‌ها و موسسات دیگر، به منظور دستیابی به بازدهی و عملکرد بهتر، نیاز به بهبود و بروزرسانی شیوه‌های مدیریتی خود دارند. در این میان، تلاش به‌منظور برند شدن مرکز درمانی علاوه بر شیوه‌های نوین درمان نیاز به توسعه ارائه خدمات به مراجعین و بیماران دارد. اما چطور؟

10 «ابزار کار» مدرن برای رضایت مشتری در«مراکز درمانی»

چه نیاز پنهانی دارم؟

یک مرکز درمانی همیشه با تعداد زیادی بیمار و مراجعه کننده روبرو است، که هر کدام از آن‌ها نیاز به نوعی خاص از خدمات دارند و شما برای اینکه بتوانید همه برنامه‌های موجود را به خوبی مدیریت کنید به نرم افزارهای خاصی نیازمند هستید تا شلوغی بی‌دلیل، باعث استرس و بی‌نظمی در روال کار و بی‌تابی مراجعین که معمولا بیمار، مضطرب و بی‌حوصله هستند، نشود، ضمن اینکه در زمان شیوع و اپیدمی بیماری‌ها از اردحام بی‌دلیل نیز جلوگیری می‌شود. علاوه بر این، موجب افزایش بهره‌وری در خدمات می‌شوند. برخی از رقبای شما، این مشکل را به سادگی رفع کرده‌اند. حال اگر تصمیم دارید مشکل را حل کنید و به کسب وکار خود رونقی بدهید، «بایامکس» با دست پر، پیشنهاد اجرایی به شما خواهد داد.

روند کمکی شما چیست؟

در زمان شلوغی، مراجعین زیادی برای تعیین نوع خدمات به صندوق رجوع می‌کنند. صندوقدار با استفاده از یک صفحه لمسی، صندوق مکانیزه فروش سفارش را در نرم‌افزار تخصصی ثبت و با کمک چاپگر صدور فیش، فاکتور را در قالب فیش عرض 8سانتی‌متری تحویل مشتری می‌دهد تا مشتری بتواند فاکتور را از طریق کارت‌خوان یا وجه نقد پرداخت‌کند. پس از ثبت سفارش، اطلاعات از نرم افزار اصلی به صورت خودکار برای چاپگر صدور فیش هر قسمت ارسال تا آماده سازی در سریع‌ترین زمان و با نظم و برنامه دقیق اجرایی و تحویل مشتری شود.

چرا هزینه باید بکنم؟

دلایل زیادی برای پیشرفت وجود دارد اما نیاز شما به این می‌تواند در موارد زیر باشد: کاهش زمان انتظار، کاهش خطای انسانی و زیان‌های مربوطه، ارتقای سرعت عمل کارها، ایجاد اعتماد بیشتر برای مشتریان با فاکتوردهی دقیق و زیبا، کنترل دقیق میزان فروش، افزایش بهره‌وری کاری، نگهداشت بهتر حساب و کتاب، اخذ دقیق خروجی سود و زیان فروش.

چرا صندوق فروشگاهی و تجهیزات آن را داشته باشم؟

صندوق مکانیزه فروش دستگاهی حرفه‌ای و متفاوت با محصولات مشابه یا کامپیوترهای خانگی و اداری است/ ضد سرقت و افتادن از روی میز است/  7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز بدون توقف تا 7 سال کار می‌کند/ بدنه فلزی زیبا و محکمی دارد/ به ندرت خرابی دارد/ عملکردش ساده و نیاز به دانش کامپیوتر ندارد/ ارزان تر از ادوات مشابه و به صرفه‌ است/ مقاوم در گرد و غبار و محیط خشن کاری/ خدمات پس از فروش در محل دارد/ نیاز به سرویس دوره ای ندارد/ گارانتی 3 ساله و 5 سال خدمات پس از فروش آنی دارد (در سراسر ایران) / قابلیت نصب لوازم جانبی متعدد و ارتقا دارد/ انواع نرم افزارهای فروشگاهی قابل نصب است

مراکز-درمانی-هوشمند-کدامند ، کیوسک هوشمند ، کیوسک دیجیتال ، هوشمندسازی مراکز درمانی

بسته و تجهیزات پیشنهادی: 4  دستگاه ضروری تکمیل زنجیره رضایت مشتری

تجهیزات مورد نیاز در مراکز درمانی بسیارند اما آن چیزی که منجر به رضایت مشتریان شما می‌شود و استفاده بهینه از امکاناتتان را فراهم می‌کند داشتن ابزار کار خوب و راهکارهای فن آوری محور است. در ادامه تجهیزات و کاربرد آن برای صنف شما را لیست کرده‌ایم. برای دریافت مشاوره می‌توانید با ما در تماس باشید:

  1. صندوق مکانیزه فروش: دستگاه صنعتی با عمر طولانی با قابلیت نرم افزار تخصصی شماست که بسته به شلوغی فروشگاه تعداد مورد نیاز شما تعیین می‌شود
  2. چاپگر صدور فیش: چاپ صورت حساب‌ها و برای هرصندوق مکانیزه فروش یک دستگاه است
  3. کشوی پول: یک محفظه برای نگهداری پول نقد است که در کنار هر صندوق مکانیزه فروش نصب می‌شود
  4. کارتخوان بانکی: پرداخت آسان صورت حساب با کارت‌های بانکی را فراهم می‌کند
  5. پوستر دیجیتال

حرفه ای اداره کنید. کیوسک‌های پرداخت در مراکز درمانی؛ آسان و به سبک امروزی

امروزه در برخی مراکز  درمانی هنوز شیوه نوبت گیری بیماران به‌‌صورت کاملاً سنتی انجام می‌شود که این امر برای بیماران بسیار سخت و زمان بر خواهد بود. مراجعین می‌توانند به جای مراجعه به پذیرش به کیوسک نصب شده  در مراکز درمانی مراجعه کنند و با انتخاب پزشک معالج خود برگه نوبت دریافت می‌کنند و بر اساس زمان بندی مشخص می‌توانند زمان خود را مدیریت و به‌راحتی برای پزشک مورد نظر خود نوبت گیری کنند. هدف ایجاد امکان سیستم مدیریتی کاربردی و کار آمد (HIS) کیوسک نوبت دهی و پذیرش بیمارستانی و درمانگاهی جهت مدیریت ساختار محور و یکپارچه در سیستم نوبت دهی، پذیرش، صندوق و امور مالی در جهت آرامش و نظم در محیط، اعلام زمان حضور پزشکان، فراهم آوردن زمینه تعیین نوبت و پذیرش توسط بیماران و مراجعه کنندگان ،معرفی پزشکان و متخصصان توسعه یافته است.

تجهیزات مورد نیاز:

  1. کیوسک پذیرش:

بر اساس میزان شلوغی یک یا دو عدد کیوسک برای نوبت‌دهی، تسویه و صدور فیش، نیاز است.

  1. کارتخوان بانکی:

در کنار هریک از کیوسک‌های نوبت‌دهی وجود یک دستگاه کارتخوان بانکی لازم است.

  1. نرم‌افزار تخصصی His :

جهت انجام کلیه عملیات نوبت‌دهی شامل، مشاهده اطلاعات، تعیین وقت، ورود اطلاعات بیمار، پرداخت و غیره، به ازای هر کیوسک به یک نسخه از نرم‌افزار تخصصی HIS نیاز است.

پوستر دیجیتال

صفحه نمایش دیجیتال یا پوستر دیجیتالی نوعی نمایشگر الکتریکی است که به وسیله­‌ آن می­‌توان تبلیغات مربوط به هر کسب و کار و فعالیتی را به صورت تصویری و در قالب عکس، فیلم و یا صفحات اینترنتی برای مخاطبان و مشتریان به نمایش گذاشت.

کیوسک های فصلی و تکنیک‌های افزایش بهبودظاهر فروشگاه ، هوشمندسازی مراکز درمانی ، کیوسک هوشمند

هوشمندسازی مراکز درمانی به وسیله کیوسک سفارشگیر بایامکس:

از ویژگی های هوشمندسازی مراکز درمانی می توان به ابعاد کم و کوچک آن اشاره کرد . همچنین برای مشاهده دیگر محصولات این دسته بندی بر روی کیوسک خودسرویس کلیک کنید. شما می توانید برای آشنایی بیشتر با شرکت ترنا سیستم بر روی درباره ما کلیک کنید.

لینک کوتاه :
مشتریان این راهــــکــــــار
داروخانه رامین
بیمارستان میلاد
ارزش های افزوده در راهکار
هیچ داده ای یافت نشد
محصولات پیشـــنهادی در راهــکار

کیوسک هوشمند SELF MAX 43

مشاوره از طریق پیام رسان واتس آپ

مشاوره از طریق پیام رسان تلگرام

مشاوره از طریق پیام رسان لینکدین

ثبت آنلاین درخواست

1-مشخصات و امكانات متقاضی:
2-اطلاعات تماس:
3-مشخصات مدير مسئول (بالاترين مقام اجرايی موسسه):
4-آيا نمايندگی ساير موسسات و يا شركت ها را داريد ؟