مدرن‌سازی فروشگاه لوازم خانه

مدرن‌سازی فروشگاه لوازم خانه و آشپزخانه

لوازم خانگی و آشپزخانه علاوه بر راحت‌ترکردن کارهای روزمره، تاثیر زیادی روی دکوراسیون دارند. نیاز همیشگی به لوازم خانگی و تقاضای پایدار آن از جمله دلایلی هستند که راه‌اندازی فروشگاه لوازم خانگی را به یک کسب‌ و کار خوب تبدیل کرده‌اند. فروشگاه‌های لوازم خانگی و آشپزخانه با توجه به افزایش رقابت ایجاد شده در این حوزه، از جمله مشاغلی شده است که در ابعاد کوچک هم درآمدزایی ایده‌آلی دارد. با توجه ارتقای رقابت در این حوزه و ایجاد درگاه‌های آنلاین فروش محصول، حفظ مشتریان قدیمی در شرایط تورم های مکرر قیمتی یکی از اهداف صاحبان این مشاغل است و اینکه ساختار فروش مدرن وجود داشته باشد. برای ایجاد این سیستم، در این مطلب به شما راهکارهایی ارائه خواهیم داد.

10 «ابزار کار» برای رضایت مشتری در« مدرن‌سازی فروشگاه لوازم خانه »

لوازم خانگی فروش‌های مشتری پسند، چه نیازی دارند؟

توسعه تکنولوژی و پیدایش جریان فروش‌های آنلاین، مشتری‌مداری را رکن اول و نیاز پنهان فروشگاه‌های لوازم خانگی و آشپزخانه کرده است. با توجه به تعدد محصولات و مسائل مرتبط انبارداری و کنترل موجودی، فروش به سبک امروزی یک ضرورت ویژه است. نظم، چیدمان خوب، سرعت خرید و دسترسی ساده به موجودی کالاها و تعیین میزان کالا و سود و زیان یک ضرورت شده و اگر هنوز به روش‌های مدرن فکر نکرده‌اید، باید به فکر باشید تا مشتریان خود را به تدریج از دست ندهید.

اگر مشتریان شما بخواهند شما را با دیگر فروشگاه‌های دیگر لوازم خانه و آشپزخانه مقایسه کنند، بخشی از ملاک‌ها به شکل ارائه کالای شما هم بر می‌گردد. درلوازم خانه فروشی مشتری پسند، کالاها بر اساس بارکد در نرم افزار تعریف ‌شده و مشتری، کالای مورد نظر خود را انتخاب و به پای صندوق می‌رود. محاسبه با ماشین حساب یا نداشتن فاکتور دیگر یک ضعف محسوب شده و گاهی باعث بی‌اعتمادی و شاید بی‌اطلاعی مشتری از خدمات و تخفیف‌های شما شود.

چرا باید هزینه کنم؟

دلایل زیادی برای پیشرفت کسب و کار شما وجود دارد اما نیازتان به این تجهیزات می‌تواند در موارد زیر باشد:
نگهداشت بهتر حساب و کتاب
اخذ دقیق خروجی سود و زیان فروش
کاهش زمان انتظار مشتریان
پیدا کردن بهتر محصولات در قفسه‌ها
 کاهش خطای انسانی و زیان‌های مربوطه
ارتقای سرعت عمل کارها
ایجاد اعتماد بیشتر برای مشتریان با فاکتوردهی دقیق و زیبا
کنترل موجودی انبار
کنترل دقیق میزان فروش
افزایش بهره‌وری کاری

چرا  صندوق فروشگاهی داشته باشم؟

صندوق فروشگاهی دستگاهی حرفه‌ای و متفاوت با محصولات مشابه یا کامپیوترهای خانگی و اداری است / ضد سرقت و افتادن از روی میز است/  7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز بدون توقف تا 7 سال کار می‌کند/ بدنه فلزی زیبا و محکمی دارد/ به ندرت خرابی دارد/ عملکردش ساده و نیاز به دانش کامپیوتر ندارد/ ارزان‌‍‌‌تر از ادوات مشابه و به‌صرفه‌ است/ مقاوم در گرد و غبار و محیط خشن کاری/ خدمات پس از فروش در محل دارد/ نیاز به سرویس دوره‌ای ندارد/  گارانتی 3 ساله و 5 سال خدمات پس از فروش آنی دارد (در سراسر ایران) / قابلیت نصب لوازم جانبی متعدد و ارتقا دارد/  انواع نرم افزارهای فروشگاهی قابل نصب است

مدرن‌سازی فروشگاه لوازم خانه

بسته محصول ضروری برای مدرن‌سازی فروشگاه لوازم خانه

دستگاه بارکدخوان‌ چند وجهی وخداحافظی با صف: در لوازم خانه و آشپزخانه فروشی با توجه به تنوع اقلام موجود سرعت دهی به روند شناسایی کالا با استفاده از بارکدخوان چند وجهی انجام و امکان رد کردن سریع کالا از جلوی بارکدخوان باعث سرعت بسیار بالاتر کار خواهد شد. تعداد زیاد اقلام سبد خرید مشتری با این ابزار شناسایی و روند صدور فاکتور سریعتر شده و از ایجاد صف جلوگیری می‌شود.

 پایانه کنترل قیمتِ و انتخابی سریع و بدون پرسش: برای شما هم پیش آمده که مشغول کارید و مشتریان هنگام انتخاب کالا، اطلاعات قیمت، تخفیف اعمال شده، مشخصات کالا یا موجودی کالا را از شما می‌پرسند و اگر پاسخ ندهید (با توجه به فضای سنی متنوع مشتریان) باعث نارضایتی او خواهید شد! برای حل این مشکل پایانه کنترل قیمت (Price Checker) راهکار خوبی برای شماست. مشتریان شما، می‌توانند شخصا بارکد کالای مد نظرش را مقابل نمایشگر این دستگاه که روی دیوار فروشگاه شما نصب شده قرار دهند و بدون مراجعه به شما اطلاعات کاملی دریافت کنند.

 پایانه جمع آوری اطلاعات (PDA) دستیار حرفه‌ای شما در فروشگاه لوازم خانه و آشپزخانه فروشی: تعدد اقلام، کنترل موجودی، انبار گردانی و رفع مغایرت‌ در انبار فروشگاه‌ شما را با کاری سخت و وقت‌گیر روبرو می‌کند. اگر همیشه به‌صورت دوره‌ای عملیات انبارگردانی دارید و یا از این کار و مشکلاتش خسته شده‌اید، دستگاه PDA  مانند یک شاگرد باهوش یا همکار تحصیلکرده کنار شماست تا به سادگی موجودی قفسه‌ها را شمارش کرده و اطلاعات آن‌را در نرم افزار ثبت کند. این مقایسه اتوماتیک، مغایرت‌های شما را در کمترین زمان به شما نشان داده و دستیاری حرفه ای را به شما معرفی می‌کند.

بسته پیشنهادی 8+1:فروشگاه لوازم خانه و آشپزخانه فروشی مدرن؛ پیشنهاد ما به شما، این بسته حرفه‌ای

  1. صندوق مکانیزه فروش: دستگاه صنعتی با عمر طولانی با قابلیت نرم افزار تخصصی شماست که بسته به شلوغی فروشگاه تعداد مورد نیاز شما تعیین می‌شود
  2. نرم افزار تخصصی: با توجه به نوع فعالیت، عملیات ثبت، تهیه و وقایع مالی شما را مدیریت می‌کند
  3. چاپگر صدور فیش : چاپ صورت حساب‌ها و برای هر صندوق مکانیزه فروش یک دستگاه است
  4. بارکدخوان تفنگی باسیم: کارایی بالا برای خواندن بارکد کالاهای مخدوش یا کم رنگ را داراست
  5. بارکدخوان چند وجهی: جهت تسریع در قرائت بارکد کالاها
  6. کشوی پول: یک محفظه برای نگهداری پول نقد است که در کنار هر صندوق مکانیزه فروش نصب می‌شود
  7. کارتخوان بانکی: پرداخت آسان صورت حساب با کارت‌های بانکی را فراهم می‌کند
  8. پایانه کنترل قیمت: جهت رویت مشخصات کالا توسط خریدار نصب می شود

PDA : جهت شمارش کالاهای موجود در قفسه‌ها و انبار (عملیات انبارگردانی) استفاده می‌شود

«بایامکس» نشان تجاری گروه شرکت‌های ترنا، یکی از فروشندگان انواع تجهیزات فروشگاهی در ایران با رویکرد مدرن‌سازی فروشگاه لوازم خانه است. شما می توانید برای مشاهده انواع تجهیزات فروشگاهی، به صفحه « محصولات » و برای آشنایی با شرکت به صفحه «درباره ما» و برای ارتباط با کارشناسان شرکت، به صفحه «تماس با ما» مراجعه فرمائید.

لینک کوتاه :
مشتریان این راهــــکــــــار
هیچ داده ای یافت نشد
ارزش های افزوده در راهکار
هیچ داده ای یافت نشد
محصولات پیشـــنهادی در راهــکار

دستگاه بارکدخوان THORIN

پوستر دیجیتال 32 اینچ

ترازو فروشگاهی MAXSCALE 100

چاپگر صدور فیشBP-206

مشاوره از طریق پیام رسان واتس آپ

مشاوره از طریق پیام رسان تلگرام

مشاوره از طریق پیام رسان لینکدین

ثبت آنلاین درخواست

1-مشخصات و امكانات متقاضی:
2-اطلاعات تماس:
3-مشخصات مدير مسئول (بالاترين مقام اجرايی موسسه):
4-آيا نمايندگی ساير موسسات و يا شركت ها را داريد ؟