مدرن‌سازی تجهیزات فروشگاه آرایشی وبهداشتی

مدرن‌سازی تجهیزات فروشگاه آرایشی وبهداشتی

شغل لوازم آرایشی از آن دسته شغل‌های پرطرفدار است که جای سود و رشد بسیار زیادی دارد. این صنف در تمامی اقشار جامعه، خواهان خود را دارد و فروش آن تنها مختص مقطعی از سال نیست. فروشگاه‌های لوازم ‌آرایشی و بهداشتی با توجه به افزایش رقابت ایجاد شده در این حوزه، از جمله مشاغلی شده است که در ابعاد کوچک هم درآمدزایی ایده‌آلی دارد. با توجه ارتقای رقابت در این حوزه و ایجاد درگاه‌های آنلاین فروش محصول، حفظ مشتریان قدیمی در شرایط تورم های مکرر قیمتی یکی از اهداف صاحبان این مشاغل است و اینکه ساختار فروش مدرن وجود داشته باشد. برای ایجاد این سیستم، در این مطلب به شما راهکارهایی ارائه خواهیم داد.

10 «ابزار کار» مدرن‌سازی تجهیزات فروشگاه آرایشی وبهداشتی

چه نیاز پنهانی دارم؟

توسعه تکنولوژی و پیدایش جریان فروش‌های آنلاین، مشتری‌مداری را رکن اول و نیاز پنهان فروشگاه‌های آرایشی و بهداشتی کرده است. با توجه به تعدد محصولات و مسائل مرتبط انبارداری و کنترل موجودی، فروش به سبک امروزی یک ضرورت ویژه است.  نظم، چیدمان خوب، سرعت خرید و دسترسی ساده به موجودی کالاها و تعیین میزان کالا و سود و زیان یک ضرورت شده و اگر هنوز به روش‌های مدرن فکر نکرده‌اید، باید به فکر باشید تا مشتریان خود را به تدریج از دست ندهید.

اگر مشتریان شما بخواهند شما را با دیگر فروشگاه‌های دیگر آرایشی و بهداشتی مقایسه کنند، بخشی از ملاک‌ها به شکل ارائه کالای شما هم بر می‌گردد. درآرایشی و بهداشتی فروشی مشتری پسند، کالاها بر اساس بارکد در نرم افزار تعریف ‌شده و مشتری، کالای مورد نظر خود را انتخاب و به پای صندوق می‌رود. محاسبه با ماشین حساب یا نداشتن فاکتور دیگر یک ضعف محسوب شده و گاهی باعث بی اعتمادی و شاید بی اطلاعی مشتری از خدمات و تخفیف‌های شما شود.

روند کمکی شما برای مدرن‌سازی تجهیزات فروشگاه آرایشی وبهداشتی چیست؟

در زمان شلوغی مشتریان به صندوق مراجعه می‌کنند. صندوقدار با استفاده از یک صفحه لمسی، صندوق مکانیزه فروش سفارش را در نرم‌افزار تخصصی ثبت و با کمک چاپگر صدور فیش، فاکتور را در قالب فیش عرض 8 سانتی‌متری تحویل مشتری می‌دهد تا مشتری بتواند فاکتور را از طریق کارت‌خوان یا وجه نقد پرداخت‌کند. پس از ثبت سفارش، اطلاعات از نرم افزار اصلی به صورت خودکار برای چاپگر صدور فیش هر قسمت ارسال تا آماده‌ سازی در سریع‌ترین زمان و با نظم و برنامه دقیق اجرایی و تحویل مشتری شود.

چرا هزینه باید بکنم؟

دلایل زیادی برای پیشرفت وجود دارد اما نیاز شما به این می‌تواند در موارد زیر باشد: کاهش زمان انتظار، کاهش خطای انسانی و زیان‌های مربوطه، ارتقای سرعت عمل کارها، ایجاد اعتماد بیشتر برای مشتریان با فاکتوردهی دقیق و زیبا، کنترل دقیق میزان فروش، افزایش بهره‌وری کاری، نگهداشت بهتر حساب و کتاب، اخذ دقیق خروجی سود و زیان فروش.

چرا صندوق فروشگاهی و تجهیزات آن را داشته باشم؟

صندوق فروشگاهی دستگاهی حرفه‌ای و متفاوت با محصولات مشابه یا کامپیوترهای خانگی و اداری است/ ضد سرقت و افتادن از روی میز است/  7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز بدون توقف تا 7 سال کار می‌کند/ بدنه فلزی زیبا و محکمی دارد/ به ندرت خرابی دارد/ عملکردش ساده و نیاز به دانش کامپیوتر ندارد/ ارزان تر از ادوات مشابه و به صرفه‌ است/ مقاوم در گرد و غبار و محیط خشن کاری/ خدمات پس از فروش در محل دارد/ نیاز به سرویس دوره ای ندارد/ گارانتی 3 ساله و 5 سال خدمات پس از فروش آنی دارد (در سراسر ایران) / قابلیت نصب لوازم جانبی متعدد و ارتقا دارد/ انواع نرم افزارهای فروشگاهی قابل نصب است

بسته و تجهیزات پیشنهادی:

مدرن‌سازی تجهیزات فروشگاه آرایشی وبهداشتی ، دستگاه بارکدخوان

بسته محصول ضروری برای فروشگاه لوازم بهداشتی و آرایشی مشتری مدار

بارکدخوان‌ چند وجهی وخداحافظی با صف: در لوازم بهداشتی و آرایشی فروشی با توجه به تنوع اقلام موجود سرعت‌دهی به روند شناسایی کالا با استفاده از بارکدخوان چند پرتوه انجام و امکان رد کردن سریع کالا از جلوی بارکدخوان باعث سرعت بسیار بالاتر کار خواهد شد. تعداد زیاد اقلام سبد خرید مشتری با این ابزار شناسایی و روند صدور فاکتور سریعتر شده و از ایجاد صف جلوگیری می‌شود.

 پایانه کنترل قیمتِ و انتخابی سریع و بدون پرسش: برای شما هم پیش آمده که مشغول کارید و مشتریان هنگام انتخاب کالا، اطلاعات قیمت، تخفیف اعمال شده، مشخصات کالا یا موجودی کالا را از شما می‌پرسند و اگر پاسخ ندهید (با توجه به فضای سنی متنوع مشتریان) باعث نارضایتی او خواهید شد! برای حل این مشکل پایانه کنترل قیمت(Price Checker) راهکار خوبی برای شماست. مشتریان می‌توانند شخصا بارکد کالای مد نظرش را مقابل نمایشگر این دستگاه که روی دیوار فروشگاه شما نصب شده قرار دهند و بدون مراجعه به شما اطلاعات کاملی دریافت کنند.

پایانه جمع آوری اطلاعات (PDA) دستیار حرفه‌ای شما در فروشگاه لوازم بهداشتی و آرایشی فروشی: تعدد اقلام، کنترل موجودی، انبارگردانی و رفع مغایرت‌ در انبار فروشگاه‌ شما را کاری سخت و وقت‌گیر می‌کند. اگر همیشه به صورت دوره‌ای عملیات انبارگردانی دارید و یا از این کار و مشکلاتش خسته شده‌اید، دستگاه PDA  مانند یک شاگرد باهوش یا همکار تحصیلکرده کنار شماست تا به سادگی موجودی قفسه‌ها را شمارش کرده و اطلاعات آن‌را در نرم افزار ثبت کند. این مقایسه اتوماتیک، مغایرت‌های شما را در کمترین زمان به شما نشان داده و دستیاری حرفه‌ای را به شما معرفی می‌کند.

بسته پیشنهادی 8+1:

فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی مدرن؛ پیشنهاد ما به شما، این بسته حرفه‌ای

  1. صندوق مکانیزه فروش: دستگاه صنعتی با عمر طولانی با قابلیت نرم افزار تخصصی شماست که بسته به شلوغی فروشگاه تعداد مورد نیاز شما تعیین می‌شود
  2. نرم افزار تخصصی: با توجه به نوع فعالیت، عملیات ثبت، تهیه و وقایع مالی شما را مدیریت می‌کند
  3. چاپگر صدور فیش: چاپ صورت حساب‌ها و برای هر صندوق مکانیزه فروش یک دستگاه است
  4. بارکدخوان تفنگی باسیم: کارایی بالا برای خواندن بارکد کالاهای مخدوش یا کم رنگ را داراست
  5. دستگاه بارکدخوان چند وجهی: جهت تسریع در قرائت بارکد کالاها
  6. کشوی پول: یک محفظه برای نگهداری پول نقد است که در کنار هر صندوق مکانیزه فروش نصب می‌شود
  7. کارتخوان بانکی: پرداخت آسان صورت حساب با کارت‌های بانکی را فراهم می‌کند
  8. پایانه کنترل قیمت: جهت رویت مشخصات کالا توسط خریدار نصب می شود

PDA : جهت شمارش کالاهای موجود در قفسه‌ها و انبار (عملیات انبارگردانی) استفاده می‌شود.

«بایامکس» یکی از برندهای شرکت ترنا سیستم است. برای آشنایی بیشتر با این شرکت ، می‌توانید به صفحه درباره ما مراجعه فرمائید.

کاتالوگ محصولات بایامکس
لینک کوتاه :
مشتریان این راهــــکــــــار
برند بیوتی کد
محصولات سینره
ارزش های افزوده در راهکار
هیچ داده ای یافت نشد
محصولات پیشـــنهادی در راهــکار

دستگاه بارکدخوان THORIN

پوستر دیجیتال 21.5 اینچ

صنــدوق مکانیــزه فــروش K2-i3

مشاوره از طریق پیام رسان واتس آپ

مشاوره از طریق پیام رسان تلگرام

مشاوره از طریق پیام رسان لینکدین

ثبت آنلاین درخواست

1-مشخصات و امكانات متقاضی:
2-اطلاعات تماس:
3-مشخصات مدير مسئول (بالاترين مقام اجرايی موسسه):
4-آيا نمايندگی ساير موسسات و يا شركت ها را داريد ؟