هوشمندسازی تجهیزات فروش در داروخانه، صندوق فروشگاهی

هوشمندسازی تجهیزات فروش در داروخانه

دنیای امروز مثل چند دهه قبل نیست که پیدا کردن یک داروخانه غنیمت محسوب می‌شد. امروزه شما با انفجاری از داروخانه‌های رقیب آنلاین و آفلاین روبرو هستید که برای موفقیت در برابر کسب و کار آن‌ها نیاز است تیزهوشی بیشتری به خرج بدهید و برای یک تجارت موفق داروخانه‌‌ای برنامه هنرمندانه‌ای طراحی کنید. با وجود تنوع سن و اقشار متنوع که به داروخانه مراجعه می‌کنند، این نیاز وجود دارد که شما تدابیری برای جلب رضایت طیف بزرگ مخاطبان داشته باشید. اما چطور این امر امکان پذیر است؟ در این محتوا تلاش داریم تا چند رمز و ابراز نوین کار را به شما معرفی‌کنیم که علاوه بر افزایش رضایت مراجعین، به شما در ثبت و نظم وقایع مالی کمک کرده و باعث می‌شود تا با انظباط کافی مدیریت کنید. 

10 «ابزار کار» مدرن برای هوشمندسازی تجهیزات فروش در داروخانه

داروخانه‌های مشتری پسند، چه نیازی دارند؟

توسعه تکنولوژی و پیدایش جریان فروش‌های آنلاین، مشتری‌مداری را رکن اول و نیاز پنهان داروخانه‌ها کرده است. با توجه به تنوع اقلام و مسائل مرتبط انبارداری و کنترل موجودی، فروش به سبک امروزی یک ضرورت ویژه است.
نظم، چیدمان خوب، سرعت خرید و دسترسی ساده به موجودی کالاها و تعیین میزان کالا و سود و زیان یک ضرورت شده و اگر هنوز به روش‌های مدرن فکر نکرده‌اید، باید به فکر باشید تا مشتریان خود را به تدریج از دست ندهید.

چرا هزینه باید بکنم؟

دلایل زیادی برای پیشرفت وجود دارد اما نیاز شما به این می‌تواند در موارد زیر باشد:
کاهش زمان انتظار
کاهش خطای انسانی و زیان‌های مربوطه
ارتقای سرعت عمل کارها
ایجاد اعتماد بیشتر برای مشتریان با فاکتوردهی دقیق و زیبا
کنترل دقیق میزان فروش
افزایش بهره‌وری کاری
نگهداشت بهتر حساب و کتاب
اخذ دقیق خروجی سود و زیان فروش

چرا صندوق فروشگاهی و تجهیزات آن را داشته باشم؟

 • صندوق مکانیزه فروش دستگاهی حرفه‌ای و متفاوت با محصولات مشابه یا کامپیوترهای خانگی و اداری است
 • ضد سرقت و افتادن از روی میز است
 •   7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز بدون توقف تا 7 سال کار می‌کند
 • بدنه فلزی زیبا و محکمی دارد
 • به ندرت خرابی دارد
 • عملکردش ساده و نیاز به دانش کامپیوتر ندارد
 • ارزان‌تر از ادوات مشابه و به صرفه‌ است
 • مقاوم در گرد و غبار و محیط خشن کاری
 • خدمات پس از فروش در محل دارد
 • نیاز به سرویس دوره ای ندارد
 • گارانتی 3 ساله و 5 سال خدمات پس از فروش آنی دارد (در سراسر ایران)
 • قابلیت نصب لوازم جانبی متعدد و ارتقا دارد
 • انواع نرم افزارهای فروشگاهی قابل نصب است

بسته محصول ضروری هوشمندسازی تجهیزات فروش در داروخانه

بارکدخوان‌ چند وجهی وخداحافظی با صف: در داروخانه با توجه به تنوع اقلام موجود سرعت دهی به روند شناسایی کالا با استفاده از بارکدخوان چند پرتوه انجام و امکان رد کردن سریع کالا از جلوی بارکدخوان باعث سرعت بسیار بالاتر کار خواهد شد. تعداد زیاد اقلام سبد خرید مشتری با این ابزار شناسایی و روند صدور فاکتور سریعتر شده و از ایجاد صف جلوگیری می‌شود.

پایانه کنترل قیمتِ و انتخابی سریع و بدون پرسش: برای شما هم پیش آمده که مشغول کارید و مشتریان هنگام انتخاب کالا، اطلاعات قیمت، تخفیف اعمال شده، مشخصات کالا یا موجودی کالا را از شما می‌پرسند و اگر پاسخ ندهید (با توجه به فضای سنی متنوع مشتریان) باعث نارضایتی او خواهید شد! برای حل این مشکل پایانه کنترل قیمت(Price Checker) راهکار خوبی برای شماست. مشتریان متنوع شما می‌توانند شخصا بارکد کالای مد نظرش را مقابل نمایشگر این دستگاه که روی دیوار فروشگاه شما نصب شده قرار دهند و بدون مراجعه به شما اطلاعات کاملی دریافت کنند.

پایانه جمع آوری اطلاعات (PDA) دستیار حرفه‌ای شما در داروخانه: تعدد اقلام، کنترل موجودی، انبار گردانی و رفع مغایرت‌ در انبار داروخانه کار شما را سخت و وقت‌گیر می‌کند. اگر همیشه به صورت دوره‌ای عملیات انبارگردانی دارید و یا از این کار و مشکلاتش خسته شده‌اید، دستگاه PDA  مانند یک شاگرد باهوش یا همکار تحصیلکرده کنار شماست تا به سادگی موجودی قفسه‌ها را شمارش کرده و اطلاعات آن‌را در نرم افزار ثبت کند. این مقایسه اتوماتیک، مغایرت‌های شما را در کمترین زمان به شما نشان داده و دستیاری حرفه ای را به شما معرفی می‌کند.

هوشمندسازی تجهیزات فروش در داروخانه

حرفه‌ای اداره کنید

کیوسک‌های پرداخت در داروخانه آسان و به سبک امروزی

حتما برای شما هم پیش آمده که به داروخانه‌ای مراجعه کرده‌اید و در آن داروخانه زمانی که برای پرداخت وجه در صندوق صرف کرده اید بسیار بیشتر از زمانی بوده که برای نسخه پیچی صرف شده است. حتی ممکن است در داروخانه شما هم چنین حالتی وجود داشته باشد. یعنی مشتریان زیادی در صف صندوق، منتظر باشند.برای رفع این مشکل ، قطعا اولین کاری که به نظر می‌رسد، افزایش استیشن صندوق است. یعنی هزینه بیشتر برای تجهیزات و هزینه بیشتر برای صندوق دار اضافی.اما پیشنهاد دیگری هم وجود دارد، که هزینه‌ای برای داروخانه شما نداشته و حتی می‌تواند با حذف صندوق‌های اضافی در داروخانه، باعث کاهش هزینه‌های شما شود .

تجهیزات مورد نیاز :

 1. صندوق فروشگاهی
 2. نرم افزار تخصصی  
 3. کشوی پول
 4. اکسس پوینت
 5. کارتخوان بانکی
 6. کیوسک پرداخت: تعدادش می‌تواند یک یا دو دستگاه (بسته به میزان تعداد ورودی و یا شلوغی) باشد.

یک توصیه برای جذابیت بصری

وقتی در داروخانه، رسانه اختصاصی و تبلیغاتی خودتان را می‌سازید

پوسترهای دیجیتال محتوای دیداری جذابی را برای جذب مشتری فراهم می‌کنند. پوسترهای دیجیتال بایامکس فقط یک سخت افراز نیست بلکه یک راهکار هوشمند برای تبلیغات یا اطلاع رسانی در اصلی‌ترین نقطه حضور مخاطبان شماست.

نرم‌افزار مدیریت محتوای بایامکس این امکان را فراهم می‌کند که بدون محدودیت جغرافیایی بتوانید پوسترهای دیجیتال را در نقاط مختلف نصب کنید و آن‌ها را از راه دور مدیریت کنید.

اصلی‌ترین ویژگی این راهکار امکان به‌روزرسانی محتوای نمایشگرها در لحظه و پخش محتواهای تصویری با فرمت‌های مختلف است. علاوه بر این با حذف پوسترهای کاغذی شما به حفظ محیط زیست کمک می‌کنید.

اصلی ترین دلیل استفاده از پوستر دیجیتال در داروخانه ها چیست؟

اصلی‌ترین ویژگی این راهکار امکان به‌روزرسانی محتوای نمایشگرها در لحظه و پخش محتواهای تصویری با فرمت‌های مختلف است. علاوه بر این با حذف پوسترهای کاغذی شما به حفظ محیط زیست کمک می‌کنید

.«بایامکس» یکی از برندهای شرکت ترنا سیستم است. برای آشنایی بیشتر با این شرکت ، می‌توانید به صفحه درباره ما مراجعه فرمائید. همچنین شما اگر مالک یک داروخانه هستید، به شما کسب و کار تی‌ساین را به جهت هوشمندسازی داروخانه شما معرفی می ‌کنیم.

لینک کوتاه :
مشتریان این راهــــکــــــار
داروخانه رامین
ارزش های افزوده در راهکار
هیچ داده ای یافت نشد
محصولات پیشـــنهادی در راهــکار

پایانه کنتـرل قیمت 11 اینچی

دستگاه بارکدخوان HERO PLUS

پوستر دیجیتال 32 اینچ

صنــدوق مکانیــزه فــروش K4-j19

مشاوره از طریق پیام رسان واتس آپ

مشاوره از طریق پیام رسان تلگرام

مشاوره از طریق پیام رسان لینکدین

ثبت آنلاین درخواست

1-مشخصات و امكانات متقاضی:
2-اطلاعات تماس:
3-مشخصات مدير مسئول (بالاترين مقام اجرايی موسسه):
4-آيا نمايندگی ساير موسسات و يا شركت ها را داريد ؟