سفارش‌گیری در باشگاه ورزشی و استخر، صندوق فروشگاهی

سفارش‌گیری در باشگاه ورزشی و استخر

با ماشینی شدن زندگی و اهمیت تحرک در افزایش نشاط، سرزندگی و سلامت، امروزه ورزش یک امر جدی قلمداد شده و در حاشیه زندگی نیست. به همین جهت، روی آوردن اقشار مختلف در سنین متنوع به‌باشگاه‌های ورزشی و استخر به ویژه در ساعات مشخصی در روز و ایام تعطیلات موجب شده  موفقیت در این کسب وکار، تنها با مسئولیت پذیری بالقوه، آسانی، سرعت و کیفیت خدمات ممکن است.در کشورهای پیشرفته، راه‌اندازی باشگاه ورزشی و استخر پرسود تلقی می‌شود و سرمایه ‎گذارانی دارد که به جزئیات توجه می‌کنند؛ چون با وجود تنوع سن و اقشار متنوع که به این مراکز مراجعه می‌کنند، این نیاز وجود دارد که شما تدابیری برای جلب رضایت طیف بزرگ مخاطبان داشته باشید. اما چطور این امر امکان پذیر است؟ در این محتوا تلاش داریم تا چند رمز و ابراز نوین کار را به شما معرفی‌کنیم که علاوه بر افزایش رضایت مراجعین، به شما در ثبت و نظم وقایع مالی کمک کرده و باعث می‌شود تا با انظباط کافی مدیریت کنید. 

10 «ابزار کار» مدرن برای رضایت مشتری برای سفارش‌گیری در باشگاه ورزشی و استخر

چه نیاز پنهانی دارم؟

یک باشگاه ورزشی شامل تعداد زیادی ورزشکاران است که هر کدام از آن‌ها برنامه منحصر به فردی را دنبال می‌کنند و مربیان برای اینکه بتوانند همه برنامه‌های موجود را به خوبی مدیریت کنند به نرم افزارهای خاصی نیازمند هستند تا شلوغی بی‌دلیل، باعث استرس و بی‌نظمی در روال کار نشود. ضمن اینکه موجب افزایش بهره‌وری در ظرفیت دستگاه‌ها و اماکن شود؟ اگر دقیق باشید، برخی از رقبای شما، این مشکل را به سادگی رفع کرده اند. حال اگر تصمیم دارید مشکل را حل کنید و به کسب وکار خود رونقی بدهید، «بایامکس» با دست پر، پیشنهاد اجرایی به شما خواهد داد.

روند کمکی شما در سفارش‌گیری در باشگاه ورزشی و استخر چیست؟

در زمان شلوغی به‌ویژه آخر هفته و ایام تعطیل، ورزشکاران زیادی برای تعیین نوع ورزش و یا خدمات به گیشه بلیت مراجعه دارند. صندوقدار با استفاده از یک صفحه لمسی، صندوق مکانیزه فروش سفارش را در نرم‌افزار تخصصی ثبت و با کمک چاپگر صدور فیش، فاکتور را در قالب فیش عرض 8سانتی‌متری تحویل مشتری می‌دهد تا مشتری بتواند فاکتور را از طریق کارتخوان یا وجه نقد پرداخت‌کند. پس از ثبت سفارش، اطلاعات از نرم افزار اصلی به صورت خودکار برای چاپگر صدور فیش هر قسمت ارسال تا آماده سازی در سریع‌ترین زمان و با نظم و برنامه دقیق اجرایی و تحویل مشتری شود.

چرا هزینه باید بکنم؟

دلایل زیادی برای پیشرفت وجود دارد اما نیاز شما به این می‌تواند در موارد زیر باشد:
کاهش زمان انتظار
کاهش خطای انسانی و زیان‌های مربوطه
ارتقای سرعت عمل کارها
ایجاد اعتماد بیشتر برای مشتریان با فاکتوردهی دقیق و زیبا
 کنترل دقیق میزان خدمات ورزشی
افزایش بهره‌وری کاری
نگهداشت بهتر حساب و کتاب
اخذ دقیق خروجی سود و زیان فروش

چرا صندوق فروشگاهی و تجهیزات آن را داشته باشم؟

صندوق مکانیزه فروش دستگاهی حرفه‌ای و متفاوت با محصولات مشابه یا کامپیوترهای خانگی و اداری است/ ضد سرقت و افتادن از روی میز است/  7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز بدون توقف تا 7 سال کار می‌کند/ بدنه فلزی زیبا و محکمی دارد/ به ندرت خرابی دارد/ عملکردش ساده و نیاز به دانش کامپیوتر ندارد/ ارزان تر از ادوات مشابه و به صرفه‌ است/ مقاوم در گرد و غبار و محیط خشن کاری/ خدمات پس از فروش در محل دارد/ نیاز به سرویس دوره ای ندارد/ گارانتی 3 ساله و 5 سال خدمات پس از فروش آنی دارد (در سراسر ایران) / قابلیت نصب لوازم جانبی متعدد و ارتقا دارد/ انواع نرم افزارهای فروشگاهی قابل نصب است

بسته و تجهیزات پیشنهادی:

وقتی به همه نیازهایتان فکر کرده‌اید:4  دستگاه ضروری تکمیل زنجیره رضایت مشتری

تجهیزات مورد نیاز در باشگاه ورزشی و استخر بسیارند اما آن چیزی که منجر به رضایت مشتریان شما می‌شود و استفاده بهینه از امکاناتتان را فراهم می‌کند داشتن ابزار کار خوب و راهکارهای فن آوری محور است. در ادامه تجهیزات و کاربرد آن برای صنف شما را لیست کرده‌ایم. برای دریافت مشاوره می توانید با ما در تماس باشید:

  1. صندوق مکانیزه فروش: دستگاه صنعتی با عمر طولانی با قابلیت نرم افزار تخصصی شماست که بسته به شلوغی فروشگاه تعداد مورد نیاز شما تعیین می‌شود
  2. چاپگر صدور فیش: چاپ صورت حساب‌ها و برای هرصندوق مکانیزه فروش یک دستگاه است
  3. کشوی پول: یک محفظه برای نگهداری پول نقد است که در کنار هر صندوق مکانیزه فروش نصب می‌شود
  4. کارتخوان بانکی: پرداخت آسان صورت حساب با کارت‌های بانکی را فراهم می‌کند

کافی شاپ ها، به عنوان یک منبع درآمد عالی در سالن های ورزشی بسیار مورد توجه موسسان آن هاست. اگرخودتان را جای ورزشکاران بگذارید، می بینید؛ که پس از ورزشی پر تحرک، نوشیدنی های لذت بخشی مانند: عرقیجات گیاهی چربی سوز یا پروتئین های مکمل، حسابی می‌چسبد. بنابراین این بوفه کوچک و کم هزینه، کم کم به محلی برای گذراندن وقت و رفع خستگی ورزشکاران تبدیل می شود و این به معنای وجود یک فرصت مناسب، برای فروش اقلام رژیمی و مکمل های غذایی پیشنهادی مربیان به ورزشکاران است. بنابراین این بسته و تجهیزات نقش تعیین کننده‌ای در جلب رضایت مشتریان خواهد داشت و آنان با خاطره‌ای خوش مکان تفریحی را ترک خواهند کرد تا  باز هم به دیدنتان بیایند در این خصوص می‌توانید مطلب مرتبط با تجهیزات پیشنهادی این حوزه و ابزارهای لازم آن را بخوانید. 

حرفه ای اداره کنید ، کیوسک‌های پرداخت در باشگاه‌های ورزشی و استخرها؛ آسان و به سبک امروزی

اگر به فکر آسودگی بیشتر مشتریان خود هستید و می‌خواهید امروزی‌تر باشید، می‌توانید سیستم یاد شده را با یک پیشنهاد ویژه تکمیل کنید و حرفه‌ای و مشتری پسندتر باشید. با نصب کیوسک‌های پرداخت در باشگاه‌های ورزشی و استخرها می‌توانیدمتقاضی را هنگام ورود به کارت RFID  مجهز کنید. او این کارت را از پذیرش دریافت کرده و با مراجعه به«کیوسک صدور بلیت» و قرار دادن کارت بر روی ماژول «RFID REDER»، مبلغ مورد نظرش را از روی صفحه نمایش لمسی کیوسک انتخاب کند. به سادگی هم با کارتخوان بانکی مبلغ را پرداخت و کارت او برای برای استفاده از تمام امکانات آماده است. کارت RFID همراه اوست و مبلغ شارژ شده درون آن، برای هزینه هر ورزش ( بر اساس تعرفه مربوطه) در دستگاه مقابل هر دستگاه، کسر می‌شود. در صورت اضافه ماندن مبلغ، قابل برگشت یا شارژ مجدد است.

سفارش‌گیری در باشگاه ورزشی و استخر، صندوق فروشگاهی ، کیوسک خودسرویس

تجهیزات مورد نیاز :

  1. صندوق مکانیزه فروش
  2. نرم افزار تخصصی  
  3. کشوی پول
  4. اکسس پوینت
  5. کارتخوان بانکی
  6. کیوسک پرداخت: تعدادش می‌تواند یک یا دو دستگاه (بسته به میزان تعداد ورودی و یا شلوغی) باشد.

یک توصیه برای جذابیت بصری

وقتی در باشگاه ورزشی، رسانه اختصاصی و تبلیغاتی خودتان را می‌سازید

پوسترهای دیجیتال محتوای دیداری جذابی را برای جذب مشتری فراهم می‌کنند. پوسترهای دیجیتال بایامکس فقط یک سخت افراز نیست بلکه یک راهکار هوشمند برای تبلیغات یا اطلاع رسانی در اصلی‌ترین نقطه حضور مخاطبان شماست. نرم‌افزار مدیریت محتوای بایامکس این امکان را فراهم می‌کند که بدون محدودیت جغرافیایی بتوانید پوسترهای دیجیتال را در نقاط مختلف نصب کنید و آن‌ها را از راه دور مدیریت کنید. اصلی‌ترین ویژگی این راهکار امکان به‌روزرسانی محتوای نمایشگرها در لحظه و پخش محتواهای تصویری با فرمت‌های مختلف است. علاوه بر این با حذف پوسترهای کاغذی شما به حفظ محیط زیست کمک می‌کنید.

شما می توانید برای آشنایی با شرکت ترنا سیستم، همین حالا بر روی صفحه درباره ما  و برای ارتباط با تیم پشتیبانی بر روی تماس با ما ، کلیک کنید.

کاتالوگ محصولات بایامکس
لینک کوتاه :
مشتریان این راهــــکــــــار
هیچ داده ای یافت نشد
ارزش های افزوده در راهکار
هیچ داده ای یافت نشد
محصولات پیشـــنهادی در راهــکار

دستگاه بارکدخوان HERO PLUS

پوستر دیجیتال 32 اینچ

چاپگر صدور فیش BP-208

مشاوره از طریق پیام رسان واتس آپ

مشاوره از طریق پیام رسان تلگرام

مشاوره از طریق پیام رسان لینکدین

ثبت آنلاین درخواست

1-مشخصات و امكانات متقاضی:
2-اطلاعات تماس:
3-مشخصات مدير مسئول (بالاترين مقام اجرايی موسسه):
4-آيا نمايندگی ساير موسسات و يا شركت ها را داريد ؟