هوشمندسازی در فروشگاه‌ سوپر پروتئین

هوشمندسازی در فروشگاه‌ سوپر پروتئین

تهیه اقلام مورد نیاز تهیه غذا، جزو ضروریات زندگی محسوب می‌شود. از آن جایی فروشگاه سوپر پروتئین یکی از نیازهای اصلی جامعه را برطرف می‌کند، جز مشاغل پر سود شمرده شده و به‌طور کلی صنف درآمدزایی است. این صنف در تمامی اقشار جامعه، خواهان خود را دارد و فروش آن تنها مختص مقطعی از سال نیست، بنابراین این نیاز وجود دارد تا تدابیری برای جلب رضایت طیف بزرگ مخاطبان داشته باشید.مصرف‌کننده‌های امروزی به‌دنبال خرید‌های اینترنتی هستند، بنابراین صاحبین فروشگاه‌های پروتئینی باید فروش اینترنتی راه‌اندازی کنند که متناسب با رفتار، سلیقه مشتریان و نوع محصول باشد. شما می‌توانید با توجه به خواسته‌های مشتریان در هنگام خرید حضوری و یا تلفنی، سوالات متناسب با هر کالا را از مشتری در هنگام ثبت سفارش اینترنتی بپرسید. در این محتوا تلاش داریم تا چند رمز و ابراز نوین کار را به شما معرفی‌کنیم که علاوه بر جلب رضایت مشتریان به شما در ثبت و نظم وقایع مالی کمک خواهد کرد. 

10 «ابزار کار» برای هوشمندسازی در فروشگاه‌ سوپر پروتئین

فروشگاه سوپر پروتئین مشتری پسند، چه نیاز دارند؟

در سال‌های اخیر، جریان مشتری‌مداری به عنوان رکن اول کسب و کارهای مختلف مورد پذیرش واقع شده و به‌عنوان یک نیاز پنهان برای همه صنوف و خاصه سوپر پروتئینی شده است. از این رو، داشتن نظم فروش، سرعت خدمت‌دهی، شفافیت در فروش، چیدمان مناسب، دسترسی ساده به موجودی کالا، تعیین میزان کالا و سود و زیان مربوطه برای این هدف ضروری شده است. حال اگر هنوز به روش‌های مدرن فکر نکرده‌اید، وقت آن شده به فکر باشید تا مشتریان خود را به تدریج از دست ندهید. چراکه مشتریانتان، شما را با دیگر ‌فروشگاه‌های سوپر پروتئین مقایسه خواهند کرد.

در سوپر پروتئینی مشتری پسند، بخشی از ملاک‌های تصمیم گیری مشتری، به شکل ارائه کالای شما بر می‌گردد. دیگر محاسبه با ماشین حساب و نداشتن فاکتور یک ضعف بزرگ محسوب شده و گاهی باعث بی اعتمادی و شاید بی اطلاعی مشتری از خدمات و تخفیف‌های شما شود. از این رو تعریف کالاها بر اساس بارکد در نرم افزار فروش و داشتن صندوق فروشگاهی می‌تواند باعث روان‌سازی خدمات دهی به مشتریانتان شود.

چرا باید تجهیز شوم؟ (چرا باید هوشمندسازی در فروشگاه‌ سوپر پروتئین کنیم ؟)

دلایل زیادی برای پیشرفت وجود دارد اما نیاز شما به داشتن سیستم مکانیزه فروش می‌تواند در موارد زیر نهفته باشد:

نگهداشت بهتر حساب و کتاب
اخذ دقیق خروجی سود و زیان فروش
کاهش زمان انتظار مشتریان
کاهش خطای انسانی و زیان‌های مربوطه
ارتقای سرعت عمل کارها
ایجاد اعتماد بیشتر برای مشتریان با فاکتوردهی دقیق و زیبا
کنترل موجودی انبار
کنترل دقیق میزان فروش
افزایش بهره‌وری کاری

چرا  صندوق فروشگاهی داشته باشم؟

صندوق مکانیزه فروش، دستگاهی حرفه‌ای و متفاوت با محصولات مشابه یا کامپیوترهای خانگی و اداری است. این دستگاه ضد سرقت و افتادن از روی میز است و 7روز هفته و 24 ساعت شبانه روز می‌تواند بدون توقف کار می‌کند (تا 7 سال).

این محصول بدنه فلزی زیبا و محکمی دارد و به‌ندرت خرابی دارد. عملکردی ساده دارد و نیاز به دانش کامپیوتری کاربر ندارد و ازسوی دیگر مقاوم در گرد و غبار و تطبیق پذیر با محیط خشن کاری است.

همچنین خدمات پس از فروش در محل داشته و نیاز به سرویس دوره‌ای ندارد. از گارانتی 3 ساله و 5 سال خدمات پس از فروش آنی بهره می‌گیرد و در سراسر ایران  قابلیت نصب لوازم جانبی متعدد و ارتقا را نیز دارد (نصب انواع نرم افزارهای فروشگاهی)

هوشمندسازی در فروشگاه‌ سوپر پروتئین

تجهیزات ضروری برای ‌سوپر پروتئینی مشتری مدار

بارکدخوان‌ چند وجهی وخداحافظی با صف‌: در سوپر پروتئینی مشتری مدار، سرعت‌دهی به روند شناسایی کالا با استفاده از دستگاه بارکدخوان چند وجهی انجام می‌شود. امکان رد کردن سریع کالا از جلوی بارکدخوان، باعث سرعت بسیار بالاتر کار خواهد شد. تعداد زیاد اقلام سبد خرید مشتری، با این ابزار سریعتر شناسایی و روند صدور فاکتور تسریع شده و از ایجاد صف جلوگیری می‌شود.

پایانه کنترل قیمتِ سوپر پروتئینی و انتخابی سریع و بدون پرسش: برای شما هم پیش آمده که مشغول کارید و مشتریان هنگام انتخاب کالا، اطلاعات قیمت، تخفیف اعمال شده، مشخصات کالا یا موجودی کالا را از شما می‌پرسند و اگر پاسخ ندهید باعث نارضایتی او خواهید شد! برای حل این مشکل پایانه کنترل قیمت(Price Checker) راهکار خوبی برای شماست. مشتری می‌تواند شخصا بارکد کالای مدنظرش را مقابل نمایشگر این دستگاه (که روی دیوار فروشگاه نصب شده) قرار داده و بدون مراجعه به شما اطلاعات کاملی دریافت کند.

‌سوپر پروتئینی مدرن؛ با بسته حرفه‌ای 8+1 «بایامکس»

اگر به دنبال این هستید که یک سوپر پروتئین بی‌نقص داشته باشید، می‌توانید از تجهیزات پیشنهادی «بایامکس» استفاده کنید:

  1. صندوق مکانیزه فروش: دستگاه صنعتی با عمر طولانی با قابلیت نرم افزار تخصصی شماست که بسته به شلوغی فروشگاه تعداد مورد نیاز شما تعیین می‌شود
  2. نرم افزار تخصصی: با توجه به نوع فعالیت، عملیات ثبت، تهیه و وقایع مالی شما را مدیریت می‌کند
  3. چاپگر صدور فیش: چاپ صورت حساب‌ها و برای هرصندوق مکانیزه فروش یک دستگاه است
  4. بارکدخوان تفنگی باسیم: کارایی بالا برای خواندن بارکد کالاهای مخدوش یا کم رنگ را داراست
  5. بارکدخوان چند وجهی: جهت تسریع در قرائت بارکد کالاها
  6. کشوی پول: یک محفظه برای نگهداری پول نقد است که در کنار هر صندوق مکانیزه فروش نصب می‌شود
  7. کارتخوان بانکی: پرداخت آسان صورت حساب با کارت‌های بانکی را فراهم می‌کند
  8. پایانه کنترل قیمت: جهت رویت مشخصات کالا توسط خریدار نصب می‌شود
  9. PDA : جهت شمارش کالاهای موجود در قفسه‌ها و انبار (عملیات انبارگردانی) استفاده می‌شود
  10. خود پرداز

شما می‌توانید برای آشنایی با شرکت ترنا سیستم، همین حالا بر روی صفحه درباره ما  و برای ارتباط با تیم پشتیبانی بر روی تماس با ما، کلیک کنید.

کاتالوگ محصولات بایامکس
لینک کوتاه :
مشتریان این راهــــکــــــار
پروتیین کامپوره
سوپر پروتین بهنام
محصولات پروتئینی گوشتیران
ارزش های افزوده در راهکار
هیچ داده ای یافت نشد
محصولات پیشـــنهادی در راهــکار

دستگاه بارکدخوانKNIGHT

ترازو فروشگاهی MAXSCALE 100

صنــدوق مکانیــزه فــروش K4-i3

مشاوره از طریق پیام رسان واتس آپ

مشاوره از طریق پیام رسان تلگرام

مشاوره از طریق پیام رسان لینکدین

ثبت آنلاین درخواست

1-مشخصات و امكانات متقاضی:
2-اطلاعات تماس:
3-مشخصات مدير مسئول (بالاترين مقام اجرايی موسسه):
4-آيا نمايندگی ساير موسسات و يا شركت ها را داريد ؟