پخش ویدیو

از اختراع صندوق مکانیزه فروش 144 سال می‌گذرد و هر ساله شاهد اضافه شدن ویژگی‌ها و امکانات جدیدی به دستگاه صندوق‌ فروشگاهی بوده‌ایم. شاید «جیمز ریتی» مخترع آمریکایی صندوق فروشگاهی هم فکرش را نمی‌کرد که این ابزار کاربردی در گذر زمان با چنین استقبال جهانی روبرو شده و جزو همکاران دقیق، همه کاره و ثابت کسب وکارهای مختلف شود.

از مزایای صندوق فروشگاهی چه می‌دانید؟
در یک جمله: صندوق فروشگاهی قلب هر فروشگاه خرده‌فروشی به حساب می‌آ‌ید که کمک می‌کنه صاحبان کسب وکارها صدها تراکنش متفاوت را در روز پردازش ومدیریت کنند. اما کاربرد این صندوق‌ها صرفا ثبت و ضبط اطلاعات تراکنش‌های فروش نیست؛ بلکه امکان دریافت گزارش‌های متنوع با توجه به نیاز، ردیابی موجودی انبار و به روزرسانی لحظه‌ای اطلاعات موجودی محصولات فروشگاه، برخی از مهم‌ترین دلایل‌کسب وکارها برای استفاده از صندوق مکانیزه فروش است. ردیابی روند فروش محصولات وتنظیم میزان عرضه و تقاضای آن نیز از دیگر مزایای مهم به‌کارگیری صندوق فروشگاهی است.

تولیدکننده ایرانی صندوق فروشگاهی
بایامکس تنها برند ایرانی تولید کننده صندوق‌های فروشگاهی با گارانتی 3 ساله در ایران است. صنــدوق مکانیــزه فــروشK4 یکی از مدل‌های تولیدی این نشان است که بــا بدنـه تمـام فلــزی و با پردازشــگر قدرتمند intel ارائه می‌شود.
از دیگــر ویژگــی‌هــای ایــن صندوق فروشگاهی می‌توان بــه امکان جـدا شــدن پایــه از دســتگاه جهت قرارگیری در فضـای محدود و نصـب بر روی انـواع میزهای چـک اوت و دیـوار اشـاره کرد.
صندوق فروشگاهی K4 دارای صفحه نمایشی لمسی بدون فریم به اندازه 15 اینچ (38 سانتی‌متر) است که اطلاعات مربوطه و تصاویر را با کیفیت و رزولوشن بسیار عالی نشان می‌دهد. همچنین امکان تغییر زاویه نمایشگر در پوز فروشگاهی بایامکس تا 120 درجه وجود دارد. این دستگاه با تمامی نرم‌افزارهای فروشگاهی، رستورانی و مالی سازگار است.
حافظه موقت این صندوق فروشگاهی 4 گیگابایت و توانایی ارتقاء تا 16 گیگابایت را دارد. برای ذخیره سازی اطلاعات در پوز فروشگاهی بایامکس، حافظه پرسرعت 120 گیگابایتی تعبیه شده که در صورت نیاز، می‌توان آن را تعویض کرد و ارتقاء داد.


این صندوق مکانیزه فروش درگاه‌های ارتباطی متنوع پورت LAN ، USB2 ، USB3،COM وVGA دارد که ارتباط و اتصال صنــدوق مکانیــزه فــروش را به دستگاه‌های جانبی امکان پذیر می‌کند. به واسطه وجود این درگاه‌ها، می‌توان پوز فروشگاهی بایامکس را به دستگاه‌هایی مانند کشوی پول، لیبل پرینتر، نمایشگر مشتری( نمایشگر دوم )، بارکدخوان، کارتخوان مغناطیسی، کارتخوان بانکی وچاپگر متصل‌کرد. همچنین امکان اتصال این صندوق مکانیزه به اینترنت، کیبورد بی‌سیم و شبکه داخلی هم از طریق این پورت‌ها فراهم شده است.

گارانتی، یک مزیت رقابتی ویژه
گروه شرکت‌های ترنا
، تولیدکننده ایرانی صنــدوق‌های فروشگاهی با نشان تجاری بایامکس آن قدر از ویژگی‌های مطلوب محصولات تولیدی خود اطمینان دارد که آن را برعکس تمام صندوق‌های فروشگاهی با گارانتی 3 ساله ضمانت می‌کند.
سرمایه‌گذاری برای خرید یک صندوق فروشگاهی، یک تصمیم تاثیرگذار بر توسعه کسب وکار شماست. چون استفاده از رایانه‌ معمولی یا یک صندوق فروشگاهی ارزان قیمت می‌تواند حتی کوچک‌ترین چیزها را نیز پیچیده کند. پس به جای اینکه به دنبال صندوق فروشگاهی ارزان قیمت باشید، با توجه به این نکات به دنبال سیستم مکانیزه‌ای باشید که کیفیت و پشتیبانی پس از فروش خوبی داشته باشد.

پخش ویدیو
یکی از بزرگترین و زیباترین مراکز خرید شمال تهران مجتمع 13 طبقه‌ای اُپال است. صاحبان مشاغل زیادی در این مجتمع تجاری از مشتریان پرو پا قرص محصولات#بایامکس محسوب می‌شوند. جالب است بدانید اولین مشتری صندوق فروشگاهی با برند بایامکس فروشگاه نان و شیرین یو کافی ادامه ...
پخش ویدیو
گروه شرکت‌های ترنا ارائه کننده محصولات با نشان تجاری «بایامکس» دارای زیر مجموعه‌های ترنا سیستم (کارخانه تولید کننده محصولات)، ترناپی (فعالیت در حوزه صنعت پرداخت)، تی ساین (رسانه نوین و دوستدار محیط زیست) و ترنا سرویس (ارائه خدمات پشتیبانی فنی تخصصی) است. در این شرکت ادامه ...
پخش ویدیو
📹مصاحبه با محمد متشرعی مدیرعامل گروه شرکت‌های ترنا و عضو هیات مدیره سازمان نصر تهران ✅این ویژه برنامه همزمان با سالروز دانشمند بزرگ، خوارزمی و روز فناوری اطلاعات پخش شد. ادامه ...
1-مشخصات و امكانات متقاضی:
2-اطلاعات تماس:
3-مشخصات مدير مسئول (بالاترين مقام اجرايی موسسه):
4-آيا نمايندگی ساير موسسات و يا شركت ها را داريد ؟