پخش ویدیو

بایامکس تنها تولید کننده ایرانی صندوق فروشگاهی با گارانتی 3 ساله در ایران بوده و صنــدوق مکانیــزه فــروش K2  یکی از مدل‌های تولیدی این نشان تجاری است. طراحی جمع و جور، ظاهر مدرن، صفحه نمایشگر مقاوم با ماندگاری بالا، عمر طولانی محصول، حداقل مصرف انرژی، زاویه دید قابل تنظیم و… برخی از مشخصات قابل توجه این محصول هستند که آن را به یک صندوق فروشگاهی بی نظیر تبدیل کرده ­است.

ویژگی‌های صندوق فروشگاهی k2 بایامکس

صندوق فروشگاهی k2 دارای صفحه نمایشی لمسی بدون فریم به اندازه 15 اینچ (38 سانتی‌متر) است که اطلاعات مربوطه و تصاویر را با کیفیت و رزولوشن بسیار عالی نشان می‌دهد. صفحه نمایش این دستگاه از نوع لمسی حرارتی است و طول عمر و سرعت بالایی دارد.
نمایشگر این محصول قابلیت تغییر زاویه دید تا 120 درجه را دارد و در صورت نیاز، امکان اضافه کردن و نصب نمایشگر مشتری (نمایشگر دوم) بر روی این صندوق فروشگاهی نیز وجود دارد. توجه داشته باشید که انواع مختلف نرم‌افزارهای رستورانی، مالی و نیز فروشگاهی را می‌توان بر روی صندوق فروش بایامکس نصب کرد.
حافظه موقت این صندوق فروشگاهی نیز توانایی ارتقاء تا 16 گیگابایت را دارد.
این صندوق مکانیزه فروش درگاه‌های ارتباطی متنوع پورت LAN ، USB2 ، USB3،COM وVGA دارد که ارتباط و اتصال صنــدوق مکانیــزه فــروش را به دستگاه‌های جانبی امکان پذیر می‌کند. به‌واسطه وجود این درگاه‌ها، می‌توان پوز فروشگاهی بایامکس را به دستگاه‌هایی مانند کشوی پول، لیبل پرینتر، نمایشگر مشتری(نمایشگر دوم)، بارکدخوان، کارتخوان مغناطیسی، کارتخوان بانکی و چاپگر متصل‌کرد. همچنین امکان اتصال این صندوق مکانیزه به اینترنت، کیبورد بی‌سیم و شبکه داخلی از طریق این پورت‌ها فراهم شده است.

تنها صندوق فروشگاهی با گارانتی 3 ساله

صنــدوق‌ فروشگاهی بایامکس برعکس تمام صندوق‌های فروشگاهی گارانتی 3 ساله دارد. یادتان باشد که سرمایه‌گذاری برای خرید صندوق فروشگاهی، یک تصمیم تاثیرگذار بر توسعه کسب وکار شماست. پس به دنبال صندوق فروشگاهی باشید که کیفیت و پشتیبانی پس از فروش خوبی داشته باشد.
برای آشنایی بیشتر با خدمات پس از فروش بایامکس به سایت «ترنا سرویس» مراجعه کنید.

پخش ویدیو
یکی از بزرگترین و زیباترین مراکز خرید شمال تهران مجتمع 13 طبقه‌ای اُپال است. صاحبان مشاغل زیادی در این مجتمع تجاری از مشتریان پرو پا قرص محصولات#بایامکس محسوب می‌شوند. جالب است بدانید اولین مشتری صندوق فروشگاهی با برند بایامکس فروشگاه نان و شیرین یو کافی ادامه ...
پخش ویدیو
گروه شرکت‌های ترنا ارائه کننده محصولات با نشان تجاری «بایامکس» دارای زیر مجموعه‌های ترنا سیستم (کارخانه تولید کننده محصولات)، ترناپی (فعالیت در حوزه صنعت پرداخت)، تی ساین (رسانه نوین و دوستدار محیط زیست) و ترنا سرویس (ارائه خدمات پشتیبانی فنی تخصصی) است. در این شرکت ادامه ...
پخش ویدیو
📹مصاحبه با محمد متشرعی مدیرعامل گروه شرکت‌های ترنا و عضو هیات مدیره سازمان نصر تهران ✅این ویژه برنامه همزمان با سالروز دانشمند بزرگ، خوارزمی و روز فناوری اطلاعات پخش شد. ادامه ...
1-مشخصات و امكانات متقاضی:
2-اطلاعات تماس:
3-مشخصات مدير مسئول (بالاترين مقام اجرايی موسسه):
4-آيا نمايندگی ساير موسسات و يا شركت ها را داريد ؟