چاپگر لیبل

چاپگــر برچســب یــا لیبــل پرینتــرچاپگـری کـه عملیـات چـاپ بـر روی انـواع کاغـذبرچســبدار را انجــام می‌دهــد. ایــن نــوع ازچاپگرهــا بــا بهــره‌گیــری از سنســورهای ویــژه، امـکان تشـخیص ابعـاد لیبـل و فاصلـه لیبـل‌هـا از یکدیگــر را دارنــد و برخــلاف چاپگرهــای اداری کـه کاغذهـا را بـه صـورت ناپیوسـته و جـدا از هم(sheet )چـاپ مـی‌کننـد، چـاپ رول‌هـای لیبـل پیوســته امــکان پذیــر اســت. در ایــن چاپگرهــا بــه جــای کارتریــج یــا تونــر از ریبــون اســتفاده می‌شــود. همچنیــن می‌تــوان برچســب‌هــای حرارتــی را بــدون نیــاز بــه ریبــون از طریــق تکنولــوژی چــاپ مســتقیم حرارتــی چــاپ کــرد.

انواع چاپگر لیبل

چاپگر برچسب XT-300
تکنولوژی چاپ
Direct Thermal | Thermal Transfer
چاپگر برچسب XT-300
پردازشگر
32Bit
چاپگر برچسب XT-300
سرعت چاپ
127mm/s
چاپگر برچسب XT-300
دقت چاپ
(8dots/mm) 203dpi
چاپگر برچسب XT-300
عرض کاغذ
108mm
چاپگر برچسب XT-300
قابلیت چاپ
Metal | PVC | Jewelry | Paper Label
چاپگر برچسب XT-300
چاپ بارکد 1D-2D
Pdf417 | maxicode |DataMatrix |Qr code | Aztec
چاپگر برچسب XT-300
مخزن ریبون
300m
چاپگر برچسب XT-300
رنگ
Black
چاپگر برچسب XT-300
درگاه ها
USB Type B | Serial Port | Ethernet
چاپگر برچسب XT-300
ابعاد
285L x 226W x 171H mm
چاپگر برچسب XT-300
وزن
2.26kg
چاپگر برچسب XT-300
آپشن ها (انتخابی)
Cutter Module | Peeler Module | OD Label Roll
چاپگر برچسب XT-300
سنسورها
Adjustable reflective sensor | Fixed transmissive sensor | Head up Detector | Ribbon endsensor
چاپگر برچسب XT-300
درایورها
Windows XP,Vista,78,10.Linux,Mac

سوالات متداول ؟

چاپگــر برچســب

چاپگــر برچســب یــا لیبــل پرینتــر، چاپگـری کـه عملیـات چـاپ بـر روی انـواع کاغـذ برچســبدار را انجــام می‌دهــد. ایــن نــوع ازچاپگرهــا بــا بهــره‌گیــری از سنســورهای ویــژه، امـکان تشـخیص ابعـاد لیبـل و فاصلـه لیبـل‌هـا از یکدیگــر را دارنــد و برخــلاف چاپگرهــای اداری کـه کاغذهـا را بـه صـورت ناپیوسـته و جـدا از هم (sheet )چـاپ مـی‌کننـد، چـاپ رول‌هـای لیبـل پیوســته امــکان پذیــر اســت. در ایــن چاپگرهــا بــه جــای کارتریــج یــا تونــر از ریبــون اســتفاده می‌شــود. همچنیــن می‌تــوان برچســب‌هــای حرارتــی را بــدون نیــاز بــه ریبــون از طریــق تکنولــوژی چــاپ مســتقیم حرارتــی چــاپ کــرد.این دستگاه  که جرو تجهیزات فروشگاهی پر کاربرد به حساب می آید که ویژه مصارف اداری، تجاری، فروشگاهی و همینطور کارخانه‌ها تولید شده است و از کاربردهای چاپ لیبل و بارکد آن می‌توان به چاپ وزن، قیمت، لیبل مشخصات، شماره سریال و اموال، تاریخ تولید و انقضاء، پلمپ و… اشاره کرد به این دستگاه، دستگاه لیبل زن نیز گفته می‌شود.لیبل-پرینت

کیفیت دستگاه چاپگر لیبل چگونه است؟

دستگاه چاپگر لیبل یا لیبل زن که از آلیاژی مقاوم و با کیفیت ساخته شده و طول عمر و ماندگاری بسیار بالایی دارد، دقت چاپ برچسب این لیبل پرینتر بایامکس ۲۰۳DPI و سرعت چاپ آن ۱۲۷ میلی متر بر ثانیه است. از این رو می‌تواند هر نوع برچسبی را با کیفیت عالی به چاپ برساند. همچنین سنسور (حسگر) تشخیص لیبل که در لیبل زن بایامکس تعبیه شده قابل تنظیم است و باعث چاپی بسیار عالی و دقیق خواهد شد.

بهترین دستگاه لیبل زن پشت چسب دار کدام است؟

بهترین دستگاه لیبل زن پشت چسب دار بایامکس XT-300 از تولیدات شرکت ترنا سیستم است. مشخصات این محصول ۲.۸ کیلوگرم و ابعاد آن ۲۲.۶ × ۱۷.۱ × ۲۸.۵ cm است و نوع اتصالات این دستگاه USB ، LAN و USB است. تکنولوژی چاپ در دستگاه لیبل زن چیست؟در بعضی از دستگاه‌های لیبل زن بــه جــای کارتریــج یــا تونــر از ریبــون اســتفاده می‌شــود. همچنیــن در دستگاه لیبل زن می‌تــوان برچســب‌هــای حرارتــی را بــدون نیــاز بــه ریبــون از طریــق تکنولــوژی چــاپ مســتقیم حرارتــی چــاپ کــرد. این لیبل پرینترها از تکنولوژی چاپ حرارتی بهره می‌برند. مخزن ریبون بسیار بزرگی دارند و قابلیت جای گیری رول ریبون بزرگ تا حداکثر ۳۰۰ متر، عرض ریبون ۳۰ تا ۱۱۰ میلی‌متر و حداکثر قطر ریبون‏ ۶۸ میلی‌متر را دارند.

ریبون در دستگاه های لیبل زن چیست؟

ریبون (Ribbon) نواری است که به جوهر آغشته شده و با حرارت دادن آن چاپ بر روی برچسب امکان پذیر است و چاپگر بایامکس عمل چاپ بر روی لیبل را با استفاده از ریبون انجام می‌دهد.لیبل پرینت

قیمت دستگاه لیبل زن

برای دریافت قیمت روز دستگاه لیبل پرینت یا لیبل زن می‌توانید با کارشناسان فروش شرکت بایامکس در ارتباط باشید.
1-مشخصات و امكانات متقاضی:
2-اطلاعات تماس:
3-مشخصات مدير مسئول (بالاترين مقام اجرايی موسسه):
4-آيا نمايندگی ساير موسسات و يا شركت ها را داريد ؟