سوپر مارکت‌داری مدرن با فروش هوشمند

سبک جدید ارائه کالا و خدمات در فروشگاه‌ها باعث ایجاد تفاوت‌هایی برای مشتری و کسب و کارها شده است. توسعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تقویت فروش‌های آنلاین، حتی فضای کار ‌هایپرمارکت‌های سنتی را نیز تغییر داده و شرایط تازه‌ای در صنعت خرده فروشی ایجاد کرده است. بر همین اساس، به روز رسانی اداره ‌هایپرمارکت‌ها موضوعی اساسی وضروری شده و نیاز به تغییر در مدیریت عرضه و روندهای آن ایجاد شده است. در این محتوا قصد داریم تا از دنیای جدید ‌هایپرمارکت‌داری و سوپر مارکت داری مدرن با فروش هوشمند بگوییم.

10 «ابزار کار» سودآوری در « هایپرمارکت‌ها»

هایپرمارکت‌های مشتری پسند، چه نیاز دارند؟

درسال‌های اخیر، جریان مشتری‌مداری به عنوان رکن اول کسب وکارهای مختلف مورد پذیرش واقع شده و به عنوان یک نیاز پنهان برای همه صنوف و خاصه سوپر مارکت‌های امروزی شده است. از این رو، داشتن نظم فروش، سرعت خدمت‌دهی، شفافیت در فروش، چیدمان مناسب، دسترسی ساده به موجودی کالا، تعیین میزان کالا و سود و زیان مربوطه برای این هدف ضروری شده است. حال اگر هنوز به روش‌های مدرن فکر نکرده‌اید، وقت آن شده به فکر باشید تا مشتریان خود را به تدریج از دست ندهید. چراکه مشتریانتان، شما را با دیگر ‌هایپرمارکت‌ها مقایسه خواهند کرد.

در ‌هایپرمارکت‌های مشتری پسند، بخشی از ملاک‌های تصمیم گیری مشتری، به شکل ارائه کالای شما بر می‌گردد. دیگر محاسبه با ماشین حساب و نداشتن فاکتور یک ضعف بزرگ محسوب شده و گاهی باعث بی‌اعتمادی و شاید بی‌اطلاعی مشتری از خدمات و تخفیف‌های شما شود. از این رو تعریف کالاها بر اساس بارکد در نرم افزار فروش و داشتن صندوق فروشگاهی می‌تواند باعث روان‌سازی خدمات دهی به مشتریانتان شود و شما سوپر مارکت داری مدرن با فروش هوشمند را تجربه خواهید کرد.

 چرا باید تجهیز شوم؟

دلایل زیادی برای پیشرفت وجود دارد اما نیاز شما به داشتن سیستم مکانیزه فروش می‌تواند در موارد زیر نهفته باشد:

 • نگهداشت بهتر حساب و کتاب
 • اخذ دقیق خروجی سود و زیان فروش
 • کاهش زمان انتظار مشتریان
 • کاهش خطای انسانی و زیان‌های مربوطه
 • ارتقای سرعت عمل کارها
 • ایجاد اعتماد بیشتر برای مشتریان با فاکتوردهی دقیق و زیبا
 • کنترل موجودی انبار
 • کنترل دقیق میزان فروش
 • افزایش بهره‌وری کاری

چرا  صندوق فروشگاهی داشته باشم؟

این محصول بدنه فلزی زیبا و محکمی دارد و به ندرت خرابی دارد. عملکردی ساده دارد و نیاز به دانش کامپیوتری کاربر ندارد و ازسوی دیگر مقاوم در گرد و غبار و تطبیق پذیر با محیط خشن کاری است.صندوق مکانیزه فروش، دستگاهی حرفه‌ای و متفاوت با محصولات مشابه یا کامپیوترهای خانگی و اداری است. این دستگاه ضد سرقت و افتادن از روی میز است و 7روز هفته و 24 ساعت شبانه روز می‌تواند بدون توقف کار می‌کند (تا 7 سال).

خدمات پس از فروش بایامکس:

همچنین خدمات پس از فروش در محل داشته و نیاز به سرویس دوره‌ای ندارد. از  گارانتی 3 ساله و 5 سال خدمات پس از فروش آنی بهره می‌گیرد و در سراسر ایران  قابلیت نصب لوازم جانبی متعدد و ارتقا را نیز دارد (نصب انواع نرم افزارهای فروشگاهی)

تجهیزات مورد نیاز سوپرمارکت مدرن:

بارکدخوان‌ چند وجهی وخداحافظی با صف ‌هایپرمارکت‌ها: در‌هایپرمارکت‌ها سرعت‌دهی به روند شناسایی کالا با استفاده از بارکدخوان چند وجهی انجام می‌شود. امکان رد کردن سریع کالا از جلوی بارکدخوان، باعث سرعت بسیار بالاتر کار خواهد شد. تعداد زیاد اقلام سبد خرید مشتری، با این ابزار سریعتر شناسایی و روند صدور فاکتور تسریع شده و از ایجاد صف جلوگیری می‌شود.

 پایانه کنترل قیمتِ ‌هایپرمارکتی و انتخابی سریع و بدون پرسش: برای شما هم پیش آمده که مشغول کارید و مشتریان هنگام انتخاب کالا، اطلاعات قیمت، تخفیف اعمال شده، مشخصات کالا یا موجودی کالا را از شما می‌پرسند و اگر پاسخ ندهید باعث نارضایتی او خواهید شد! برای حل این مشکل پایانه کنترل قیمت (Price Checker) راهکار خوبی برای شماست. مشتری می‌تواند شخصا بارکد کالای مدنظرش را مقابل نمایشگر این دستگاه (که روی دیوار فروشگاه نصب شده) قرار داده و بدون مراجعه به شما اطلاعات کاملی دریافت کند.

  پایانه جمع آوری اطلاعات (PDA) دستیار حرفه‌ای شما در ‌هایپرمارکت: تعدد اقلام سوپر مارکتی، کنترل موجودی، انبار گردانی و رفع مغایرت‌ در انبار فروشگاه‌ شما را کاری سخت و وقت‌گیر می‌کند. اگر همیشه به صورت دوره‌ای عملیات انبارگردانی دارید و یا از این کار و مشکلاتش خسته شده‌اید، دستگاه PDA  مانند یک شاگرد باهوش یا همکار تحصیلکرده کنار شماست تا به سادگی موجودی قفسه‌ها را شمارش کرده و اطلاعات آن‌را در نرم افزار ثبت کند. این مقایسه اتوماتیک، مغایرت‌های شما را در کمترین زمان به شما نشان داده و دستیاری حرفه ای را به شما معرفی می‌کند.

‌هایپرمارکت‌های مدرن؛ با بسته حرفه‌ای 8+1 «بایامکس»

اگر به دنبال این هستید که یک فروشگاه و ‌هایپرمارکت بی‌نقص داشته باشید، می‌توانید از تجهیزات پیشنهادی «بایامکس» استفاده کنید:

 1. صندوق مکانیزه فروش: دستگاه صنعتی با عمر طولانی با قابلیت نرم افزار تخصصی شماست که بسته به شلوغی فروشگاه تعداد مورد نیاز شما تعیین می‌شود
 2. نرم افزار تخصصی: با توجه به نوع فعالیت، عملیات ثبت، تهیه و وقایع مالی شما را مدیریت می‌کند
 3. چاپگر صدور فیش: چاپ صورت حساب‌ها و برای هرصندوق مکانیزه فروش یک دستگاه است
 4. بارکدخوان تفنگی باسیم: کارایی بالا برای خواندن بارکد کالاهای مخدوش یا کم رنگ را داراست
 5. بارکدخوان چند وجهی: جهت تسریع در قرائت بارکد کالاها
 6. کشوی پول: یک محفظه برای نگهداری پول نقد است که در کنار هر صندوق مکانیزه فروش نصب می‌شود
 7. کارتخوان بانکی: پرداخت آسان صورت حساب با کارت‌های بانکی را فراهم می‌کند
 8. پایانه کنترل قیمت: جهت رویت مشخصات کالا توسط خریدار نصب می شود
 9. PDA : جهت شمارش کالاهای موجود در قفسه‌ها و انبار (عملیات انبارگردانی) استفاده می‌شود
 10. خود پرداز
لینک کوتاه :
مشتریان این راهــــکــــــار
دیپلمات سنتر
هایپرمارکت تارا
ارزش های افزوده در راهکار
هیچ داده ای یافت نشد
محصولات پیشـــنهادی در راهــکار

دستگاه بارکدخوان HERO PLUS

دستگاه بارکدخوان HERO

دستگاه بارکدخوان THORIN

مشاوره از طریق پیام رسان واتس آپ

مشاوره از طریق پیام رسان تلگرام

مشاوره از طریق پیام رسان لینکدین

ثبت آنلاین درخواست

1-مشخصات و امكانات متقاضی:
2-اطلاعات تماس:
3-مشخصات مدير مسئول (بالاترين مقام اجرايی موسسه):
4-آيا نمايندگی ساير موسسات و يا شركت ها را داريد ؟