پذیرش هوشمند

پذیرش هوشمند در پارکینگ عمومی

پارکینگ عمومی چه ویژگی دارد؟

با افزایش روزافزون ورود خودرو‌ها به معابر شهری و متراکم شدن شهرها نیاز به محلی برای پارک خودروها به شدت احساس می‌شود. به همین دلیل پاركینگ عمومی نیز همانند سایر نیازهای شهری از درجه اهمیت خاصی برخوردار است. این شغل پر متقاضی با به کارگیری هوش و خلاقیت می‌تواند بسیار پر درآمد باشد. در این میان علاوه بر اختصاص فضای مناسب باید به جزئیات بیشتری توجه کنید که شما را خاص‌تر از سایر همکارانانتان خواهد کرد و موجب افزایش رضایت مشتریان و رونق بیشتر کسب و کارتان می‌شود. اما چگونه؟  در این محتوا تلاش داریم تا چند رمز و ابراز نوین کار را به شما معرفی‌کنیم که علاوه بر افزایش رضایت مراجعین، به شما در ثبت و نظم وقایع مالی کمک کرده و باعث می‌شود تا با انضباط کافی مدیریت کنید. 

10 «ابزار کار» مدرن برای رضایت مشتری در«پارکینگ عمومی»

  چه نیاز پنهانی دارم؟

شما مالک یا سهامدار هر کدام از انواع پارکینگ‌های عمومی طبقاتی مکانیزه، برجی یا طبقاتی بتنی که باشید، به نرم‌افزارهای خاصی نیاز دارید تا شلوغی بی‌دلیل، باعث استرس و بی‌نظمی در روال کار نشود. برخی از رقبای شما، این مشکل را به سادگی رفع کرده‌اند. حال اگر تصمیم دارید مشکل را حل کنید و به کسب وکار خود رونقی بدهید، «بایامکس» با دست پر، پیشنهاد اجرایی به شما خواهد داد.

روند کمکی شما چیست؟

در زمان شلوغی آخر هفته یا ایام خاص، مالکین خودرو به صندوق مراجعه می‌کنند. صندوقدار با استفاده از یک صفحه لمسی، صندوق مکانیزه فروش سفارش را در نرم‌افزار تخصصی ثبت و با کمک چاپگر صدور فیش، فاکتور را در قالب فیش عرض 8سانتی‌متری تحویل مشتری می‌دهد تا مشتری بتواند فاکتور را از طریق کارت‌خوان یا وجه نقد پرداخت‌کند. پس از ثبت سفارش، اطلاعات از نرم افزار اصلی به صورت خودکار برای چاپگر صدور فیش هر قسمت ارسال تا آماده سازی در سریع‌ترین زمان و با نظم و برنامه دقیق اجرایی و تحویل مشتری شود.

چرا باید هزینه کنم؟

دلایل زیادی برای پیشرفت ( پذیرش هوشمند ) وجود دارد اما نیاز شما به این می‌تواند در موارد زیر باشد:
کاهش زمان انتظار
کاهش خطای انسانی و زیان‌های مربوطه
ارتقای سرعت عمل کارها
ایجاد اعتماد بیشتر برای مشتریان با فاکتوردهی دقیق و زیبا
کنترل دقیق میزان خدمات
افزایش بهره‌وری کاری
نگهداشت بهتر حساب و کتاب
اخذ دقیق خروجی سود و زیان فروش

چرا صندوق فروشگاهی و تجهیزات آن را داشته باشم؟

صندوق مکانیزه فروش دستگاهی حرفه‌ای و متفاوت با محصولات مشابه یا کامپیوترهای خانگی و اداری است برای پذیرش هوشمند / ضد سرقت و افتادن از روی میز است/  7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز بدون توقف تا 7 سال کار می‌کند/ بدنه فلزی زیبا و محکمی دارد/ به ندرت خرابی دارد/ عملکردش ساده و نیاز به دانش کامپیوتر ندارد/ ارزان‌تر از ادوات مشابه و به صرفه‌ است/ مقاوم در گرد و غبار و محیط خشن کاری/ خدمات پس از فروش در محل دارد/ نیاز به سرویس دوره ای ندارد/ گارانتی 3 ساله و 5 سال خدمات پس از فروش آنی دارد (در سراسر ایران) / قابلیت نصب لوازم جانبی متعدد و ارتقا دارد/ انواع نرم افزارهای فروشگاهی قابل نصب است

پذیرش هوشمند

وقتی می‌خواهید خاص باشید:4  دستگاه ضروری تکمیل زنجیره رضایت مشتری

در صنف پارکینگ عمومی آن چیزی که منجر به رضایت مشتریان شما می‌شود و استفاده بهینه از امکاناتتان را فراهم می‌کند داشتن ابزار کار خوب و راهکارهای فن آوری محور است. در ادامه تجهیزات و کاربرد آن برای صنف شما را لیست کرده‌ایم. برای دریافت مشاوره می‌توانید با ما در تماس باشید:

  1. صندوق مکانیزه فروش: دستگاه صنعتی با عمر طولانی با قابلیت نرم افزار تخصصی شماست که بسته به شلوغی کارواش تعداد مورد نیاز شما تعیین می‌شود
  2. چاپگر صدور فیش: چاپ صورت حساب‌ها و برای هرصندوق مکانیزه فروش یک دستگاه است
  3. کشوی پول: یک محفظه برای نگهداری پول نقد است که در کنار هر صندوق مکانیزه فروش نصب می‌شود
  4. کارتخوان بانکی: پرداخت آسان صورت حساب با کارت‌های بانکی را فراهم می‌کند

وقتی حرفه‌ای  خدماتی خاص می‌دهید

کیوسک‌های پرداخت برای پذیرش هوشمند در پارکینگ عمومی؛ آسان و به سبک امروزی

اگر به فکر آسودگی بیشتر مشتریان خود هستید و می‌خواهید امروزی‌تر باشید، می‌توانید سیستم یاد شده را با یک پیشنهاد ویژه تکمیل کنید و حرفه‌ای و مشتری پسندتر باشید. با نصب کیوسک‌های پرداخت در پارکینگ عمومی می‌توانیدمتقاضی را هنگام ورود به کارت RFID  مجهز کنید. او این کارت را از پذیرش دریافت کرده و با مراجعه به«کیوسک صدور بلیت» و قرار دادن کارت بر روی ماژول «RFID REDER»، مبلغ مورد نظرش را از روی صفحه نمایش لمسی کیوسک انتخاب کند. به سادگی هم با کارتخوان بانکی مبلغ را پرداخت و کارت او برای برای استفاده از تمام خدمات آماده است. کارت RFID همراه اوست و مبلغ شارژ شده درون آن، برای هزینه هر نوع خدمات (بر اساس تعرفه مربوطه) در دستگاه مقابل هر دستگاه شتشو، کسر می‌شود. در صورت اضافه ماندن مبلغ، قابل برگشت یا شارژ مجدد است.

تجهیزات مورد نیاز :

  1. صندوق فروشگاهی
  2. نرم افزار تخصصی  
  3. کشوی پول
  4. اکسس پوینت
  5. دستگاه بارکدخوان
  6. کیوسک پرداخت: تعدادش می‌تواند یک یا دو دستگاه (بسته به میزان تعداد ورودی و یا شلوغی) باشد.
لینک کوتاه :
مشتریان این راهــــکــــــار
هیچ داده ای یافت نشد
ارزش های افزوده در راهکار
هیچ داده ای یافت نشد
محصولات پیشـــنهادی در راهــکار

چاپگر صدور فیش BP-208

صنــدوق مکانیــزه فــروش K2-j19

مشاوره از طریق پیام رسان واتس آپ

مشاوره از طریق پیام رسان تلگرام

مشاوره از طریق پیام رسان لینکدین

ثبت آنلاین درخواست

1-مشخصات و امكانات متقاضی:
2-اطلاعات تماس:
3-مشخصات مدير مسئول (بالاترين مقام اجرايی موسسه):
4-آيا نمايندگی ساير موسسات و يا شركت ها را داريد ؟