پخش ویدیو

شرکت ترنا سیستم با تولید بیش از 238 هزار دستگاه، بزرگترین تولید کننده قطعات سخت افزاری صنعت خرده فروشی، در کشور محسوب می شود. در این ویدئو به شما خودکفایی در صنعت سخت افزارهای خرده فروشی کشور را نشان می دهیم.

این کارخانه دانش بنیان با شعار «کسب و کار به سبک حرفه‌ای‌ها» و با تکیه بر توانمندی‌های متخصصین داخلی، توانسته بخش قابل توجهی از نیازهای بازار داخلی و خارجی را تامین کند.

این مجموعه تولیدی که در منطقه ویژه اقتصادی پیام واقع شده است، با ساخت سخت افزارهای مهم و کاربردی به صاحبان مشاغل کمک می‌کند تا از تکنولوژی به‌عنوان ابزار برتر در کسب و کار خود بهره مند شوند.

ترناسیستم با نشان تجاری «بایامکس» در 3 گروه صندوق فروشگاهی با ظرفیت 36 هزار دستگاه، کیوسک هوشمند با ظرفیت 2 هزار دستگاه و کارتخوان بانکی با ظرفیت 200 هزار دستگاه در سال برای 21صنف در حوزه‌های F&B توزینی، غذا و خوراکی، سلامت، لوازم شخصی، خدماتی، گردشگری و تفریحی و لوازم خانگی و منزل محصولات خود را عرضه می‌کند.

گارانتی سه ساله بدون قید و شرط، مشتری مداری، تعهد به توسعه تولید داخلی و ارائه خدمات پشتیبانی فنی تخصصی از ویژگی‌های این شرکت دانش بنیان است.

تبدیل شدن به یکی از برترین صادرکنندگان تکنولوژی‌های کسب وکار در منطقه خاورمیانه مهم‌ترین چشم انداز ترناسیستم است که با هدف کارآفرینی به سرعت پیگیری می‌شود.

جهت تضمین تداوم کیفیت و توسعه در محصولات و خدمات ارائه شده، تمامی فرآیندهای کارخانه ترنا سیستم موفق به دریافت گواهینامه‌های مدیریت کیفیت، مدیریت رضایت مشتریان و مدیریت شکایات مشتریان شده که نشان احترام به مشتریست.

نوآوری، مشتری مداری، توسعه تولید، تمرکز بر حفظ محیط زیست و کیفیت بالای محصولات نیز ارزش‌های اصلی کارخانه ترنا سیستم است که با بهره‌گیری از علم، ارائه سخت افزارهای روز دنیا، به کارگیری پرسنل با تجربه و خلاق، ارائه خدمات پشتیبانی فنی تخصصی، آشنایی با بازار کار و نیاز دقیق بازار، آن‌ها را محقق می‌کنیم. شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با بایامکس به صفحه درباره ما مراجعه نمایید و در صورت ارتباط با کارشناسان به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

پخش ویدیو
یکی از بزرگترین و زیباترین مراکز خرید شمال تهران مجتمع 13 طبقه‌ای اُپال است. صاحبان مشاغل زیادی در این مجتمع تجاری از مشتریان پرو پا قرص محصولات#بایامکس محسوب می‌شوند. جالب است بدانید اولین مشتری صندوق فروشگاهی با برند بایامکس فروشگاه نان و شیرین یو کافی ادامه ...
پخش ویدیو
گروه شرکت‌های ترنا ارائه کننده محصولات با نشان تجاری «بایامکس» دارای زیر مجموعه‌های ترنا سیستم (کارخانه تولید کننده محصولات)، ترناپی (فعالیت در حوزه صنعت پرداخت)، تی ساین (رسانه نوین و دوستدار محیط زیست) و ترنا سرویس (ارائه خدمات پشتیبانی فنی تخصصی) است. در این شرکت ادامه ...
پخش ویدیو
📹مصاحبه با محمد متشرعی مدیرعامل گروه شرکت‌های ترنا و عضو هیات مدیره سازمان نصر تهران ✅این ویژه برنامه همزمان با سالروز دانشمند بزرگ، خوارزمی و روز فناوری اطلاعات پخش شد. ادامه ...
1-مشخصات و امكانات متقاضی:
2-اطلاعات تماس:
3-مشخصات مدير مسئول (بالاترين مقام اجرايی موسسه):
4-آيا نمايندگی ساير موسسات و يا شركت ها را داريد ؟