2 دقیقه

زمان مطالعه

گاری‌های الکترونیک فدکس، پیک‌های جدید شهرهای شلوغ آمریکا

گاری-الکترونیکی
فهرست مطالب

شرکت شرکت باربری جهانی آمریکایی (فدکس اکسپرس) گاری‌های الکتریکی خود را گسترش داده است. این گاری‌های الکتریکی با سبدهای الکترونیکی چهار چرخ در محله‌های مختلف در شهر مرسوله ها را تحویل می‌دهند. این شرکت هفته گذشته اعلام کرد که آزمایش چرخ دستی‌های الکتریکی را به پنج مکان در شهر نیویورک گسترش داده است زیرا به دنبال افزایش کارایی تحویل در مناطق متراکم شهری است. پیک‌های شرکت در حال تحویل با سبدهای الکترونیکی چهار چرخ در مسیرهای بیش از 11 کیلومتر را طی می کنند. گاری‌های الکترونیکی می‌توانند به کاهش بی‌حرکتی وسیله نقلیه و منحرف کردن عملیات تحویل به دور از حاشیه کمک کنند و گلوگاه‌های ترافیکی در خیابان‌های شلوغ را کاهش دهند. مایکل سالرنو، مدیر ارشد شرکت در بیانیه‌ای گفت: فدکس امیدوار است با استفاده از این گاری‌ها در مسیرهای واقعی در منهتن و بروکلین، آینده حمل و نقل شهری کارآمد را شکل دهد.

FedEx پس از مشاهده نتایج امیدوارکننده در یک سایت آزمایشی اولیه در سال گذشته، پایلوت سبد الکترونیکی خود را گسترش می‌دهد. این شرکت گفت که در خلال آزمایش چهار ماهه، سبدهای الکترونیکی به پیک‌ها اجازه می‌داد تا تحویل بسته‌ها را 15 درصد در ساعت در مسیرهایی در یک محیط شهری با تراکم بالا و عمودی افزایش دهند. فدرال اکسپرس در مورد پایلوت Diamond District در وب‌سایت خود گفت: «این آزمایش ما را قادر ساخت تا یک وسیله نقلیه در جاده را از مسیر تحویل حذف کنیم و زمان ماندن خودروهای تحویل در حاشیه را به نصف کاهش دهیم. گاری‌های برقی Trace فشار فیزیکی بر پیک‌ها را کاهش داده و تعداد سفرهای آن‌ها را به سمت وسایل نقلیه‌شان کاهش می‌دهد.» سبدهای الکترونیکی از قبل مرتب شده و در ایستگاه فدرال اکسپرس بارگیری می‌شوند، قبل از اینکه با پیک‌های پیاده در مکان‌هایی در مسیرشان رها شوند. پیک‌ها با استفاده از گاری‌های الکترونیکی تحویل می‌دهند و سپس سبدهای الکترونیکی تحویل گرفته شده و به ایستگاه شرکت بازگردانده می‌شوند. به گفته وب سایت این شرکت، سبد الکترونیکی Trace BrightDrop دارای یک موتور الکتریکی داخلی برای کاهش فشار بر روی پیک ها است. می تواند به سرعت 5کیلومتر در ساعت برسد تا با سرعت راه رفتن اپراتور مطابقت داشته باشد.

گاری-الکترونیکی

علاوه بر این، سبد الکترونیکی Trace دارای حداکثر ظرفیت حمل بار90کیلوگرم و 0.7مترمکعب فضا است.فدرال اکسپرس تا سال 2040 ناوگان تحویل بسته و تحویل بسته خود را به تمام برقی تبدیل کند.

https://www.retaildive.com/news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه :

https://bayamax.com/?p=10552

اشتراک گذاری :