2 دقیقه

زمان مطالعه

راهنمای خرید کیوسک سفارشگیر برای کارواش‌های مدرن

فهرست مطالب

در کارواش‌ها معمولا ارائه خدمات خودرو به این صورت است که مشتریان برای مشخص کردن خدمات مورد نیاز و پرداخت هزینه به صندوق یا باجه مشخص شده می روند و سپس فیش دریافتی را همراه با خودروی خود به یکی از مسئولین شست و شو تحویل می‌دهند. در این روند ثبت سفارش، کارواش و مشتریان با مشکلاتی چون شلوغی باجه و خستگی و فرسایش مسئول باجه، در صف ماندن یا معطلی به هنگام شلوغی صندوق مواجه هستند.
همچنین ممکن است متصدیان کارواش به علت شلوغی و سر و صدای زیاد به خوبی متوجه صحبت های مشتری درباره خدماتی که نیاز دارد نشوند و در نهایت نتوانند با دقت و کیفیت کافی نیازهای مشتری را بر طرف نمایند که این مساله خود مشکلات دیگری را به همراه می‌آورد. برای آسان‌سازی و تسریع روند دریافت خدمات خودرو در کارواش ها،  راهکار استفاده از «کیوسک‌های سفارش گیر»  وجود دارد که منجر به مکانیزه شدن کارواش می‌شود. این راهکار مکانیزه، همزمان به سود مشتری و مجموعه خدماتی خواهد بود.

کارواش مدرن

راهکاری مدرن و بهینه برای کارواش ها

در کارواشی که مجهز به «کیوسک سفارش گیر» است، مشتریان در هنگام ورود از طریق نمایشگر کیوسک همه خدمات ارائه شده در مجموعه را به همراه هزینه قابل پرداخت، مشاهده و سپس از بین آن‌ها، خدمات مورد نظرشان را انتخاب می‌کنند. برای پرداخت غیر نقدی می‌توانند از طریق کارتخوان متصل به کیوسک اقدام کنند. برای پرداخت نقدی فاکتور صادر شده توسط کیوسک سفارش گیر را به صندوقدار تحویل دهند.

مزیت کیوسک سفارش گیر

  • قابل نمایش بودن خدمات در منوی دیجیتال با تصاویر واضح و با کیفیت به همراه توضیحات کامل
  • آگاهی بیشتر و بهتر مشتریان از خدمات کارواش و انتخاب موارد بیشتر، که در نتیجه هم رضایت بیشتر مشتریان هم سوددهی بیشتری را برای مجموعه به همراه دارد
  • تسریع و آسان سازی روند ثبت سفارش و پرداخت بدون معطلی
  • مکانیزه و مدرن شدن مجموعه که باعث افزایش مشتریان و جلب رضایت بیشتر آن ها می شود

تجهیزات مورد نیاز برای راهکار مکانیزه کردن کارواش‌ها:

  • صندوق مکانیزه فروش:با توجه به تعداد گیت ها به یک یا دو دستگاه جهت نصب نرم افزار تخصصی نیاز است.
  • نرم‌افزار تخصصی :با توجه به تعداد گیت‌ها جهت انجام عملیات ثبت، محاسبه و نگه‌داشت فاکتورهای فروش به نرم افزار نیاز است. نصب یک نسخه مرکزی برای پوشش دهی سیستم های داخل گیت ها ضروری است.
  • کیوسک سفارش‌گیر:با توجه به تعداد ورودی و خروجی مجموعه به یک، دو و یا بیشتر  کیوسک سفارش گیر برای ثبت سفارش و پرداخت نیاز است.
  • کشوی پول:برای نگه‌داری منظم،  وجه نقد پرداخت شده در امنیت کامل به کشوی پول نیازمندید.
  • کارت خوان بانکی:جهت پرداخت های غیرنقدی در کنار هریک از کیوسک‌های سفارش گیر و صندوق های مکانیزه وجود یک دستگاه کارتخوان بانکی لازم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه :

https://bayamax.com/?p=1898

اشتراک گذاری :