2 دقیقه

زمان مطالعه

افتتاح اولین شبکه تلویزیون اینترنتی خصوصی صنعت خرده فروشی

افتتاح اولین شبکه تلویزیون اینترنتی
فهرست مطالب

افتتاح اولین شبکه تلویزیون اینترنتی خصوصی صنعت خرده فروشی

افتتاح اولین شبکه تلویزیون اینترنتی خصوصی صنعت خرده فروشی کشور شرکت فروشگاه‌های زنجیره ای رفاه، اولین شبکه تلویزیون اینترنتی صنعت خرده فروشی کشور را راه اندازی می‌کند. این بنگاه اقتصادی خصوصی با بهره‌گیری از تكنولوژیIP-TV و با همکاری اپلیكیشن آیو (AIO) شبکه تلویزیون اینترنتی خصوصی با نام «سیمای رفاه» را افتتاح می‌کند.

اطلاع‌رسانی و ارتباط هدفمند با مشتریان، استفاده از تکنولوژی روز دنیا جهت به تصویر کشیدن خدمات مدرن فروشگاه‌های رفاه، تولید محتوای اختصاصی، تهیه برنامه‌های جذاب برای مشتریان و مخاطبان رفاه، تعامل پایدار با تامین کنندگان و تولیدکنندگان داخلی و سودآوری و جذب آگهی تبلیغاتی از اهداف اصلی راه اندازی «سیمای رفاه» است. همچنین تهیه کلیپ‌‌های تصویری از فروشگاه‌ها، تولید محتوای اختصاصی، مصاحبه اختصاصی مدیران، کارکنان، کارشناسان اقتصادی، تامین کنندگان برتر کشور و مشتریان، تبلیغات جهت معرفی گستره تامین کالای رفاه و اطلاع رسانی اخبار، رویداد و معرفی جشنواره‌ها از محتوای اصلی «سیمای رفاه» است که به طور اختصاصی توسط تیم تولید متخصص، تهیه می‌شود. گفتنی است، پخش این شبکه تلویزیون اینترنتی در فاز اول، از ۲۲ فروشگاه منتخب رفاه در سراسر کشور، همزمان در سطح فروش و اپلیکشین آیو (AIO) به طور ۲۴ ساعته آغاز خواهد شد.

افتتاح فروشگاه اینترنتی رفاه نیز درروزهای گذشته به بهره برداری رسید:

تجهزات-فروشگاهی-رفاه

فروشگاه اینترنتی رفاه مارکت

فروشگاه اینترنتی رفاه مارکت فعالیت خود را از سال ۹۸ و ابتدا در شهر تهران آغاز کرد و توانست فعالیت خود را در شهرهای دیگر نیز گسترش دهد.

با توجه به شیوع پاندمی کرونا در کشور در ۲ سال گذشته و اعمال برخی محدودیت‌‌ها، فروش اینترنتی رفاه مارکت در شهر تهران با استقبال خوب شهروندان مواجه شد.

در ادامه پس از استان تهران به دلیل اهمیت خرید از خانه و سهولت در فرایندِ خرید، فروش اینترنتی رفاه در استان قم و شهر ارومیه نیز راه‌اندازی شد.

در حال حاضر مشتریان، علاوه بر خرید حضوری از فروشگاه‌های رفاه در سراسر کشور می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت فروش آنلاین رفاه مارکت  یا نصب اپلیکیشن رفاه مارکت از گوگل پلی و بازار برای سیستم‌عامل اندروید و برای کاربران ios از طریق وب اپ، سفارش‌های خود را به‌صورت اینترنتی ثبت کنند.

تلویزیون اینترنتی خصوصی رفاه، پیشرفت این فروشگاه زنجیره ای خوب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه :

https://bayamax.com/?p=10047

اشتراک گذاری :