2 دقیقه

زمان مطالعه

راه‌اندازی فروشگاه هوشمند بردارو برو در کره جنوبی

تکنیک‌های افزایش بهبودظاهر فروشگاه
فهرست مطالب

راه‌اندازی فروشگاه هوشمند بردارو برو در کره جنوبی

راه اندازی فروشگاه هوشمندی که به محض خروج با چشمان مشتریان تسویه حساب می‌کند

E-Mart 24 و Shinsegae فروشگاه هوشمند را در سئول(کره جنوبی)افتتاح کردند در این فروشگاه پرداخت آنی به محض خروج مشتری بر اساس داده‌های دوربین انجام می‌شود.
به گزارش شبکه‌های خبری کره یک فروشگاه هوشمند در مجتمع خریدی در سئول راه‌اندازی کرده‌اند، که در منطقه‌ای پرجمعیت بر خلاف سایر فروشگاه‌های دارای سیستم‌های پرداخت خودکار واقع شده است.
در فروشگاه، مشتریان می‌توانند شماره تلفن همراه خود را در کیوسک تایپ کنند و کارت اعتباری یا نقدی وارد کنند تا کد QR دریافت کنند که به آن‌ها اجازه ورود می‌دهد. حرکات مشتری در داخل فروشگاه توسط شش دوربین LiDAR ردیابی می‌شود، اگرچه این دوربین‌ها به اندازه‌ بررسی هویت پیش نمی‌روند.
پرداخت آنی به محض خروج مشتری از فروشگاه بر اساس جمع آوری داده‌های دوربین‌ها، حسگرهای وزن و کیوسک انجام می‌شود. پایه های نمایشگر دارای حسگرهای وزن برای تشخیص تعداد محصولاتی هستند که مشتریان مصرف کرده‌اند.
مدیر این پروژه گفت، کارت‌هایی که به‌عنوان کارت‌های دزدیده شده گزارش شده‌اند در کیوسک مسدود خواهند شد.

راه اندازی فروشگاه هوشمند بردارو برو در کره جنوبی

راه اندازی فروشگاه هوشمند بردار و برو در کره جنوبی

تمام تبلیغات این فروشگاه بدون اپراتور” بردار و برو” هست یعنی شما کالا را بردارید و موقع خروج با چشمان شما تسویه حساب و از حسابتان کسر می شود ، این گام بزرگی برای آینده است که در سایر کسب و کارها می‌تواند تحولی عظیم ایجاد کند به طور مثال در یک پمپ بنزین دیگر نیازی نیست یک اپراتور از شب تا صبح بیدار بماند و در سرما و گرما در هر حال پاسخگو باشد.

چشم انداز این تکنولوژی بسیار پرطرفدار و کمک کننده به انسان است.

فروشگاه E-mart و شینسگائه

ای-مارت (به انگلیسی: E-mart) شرکت خرده‌فروشی کره‌ای است، که با در اختیار داشتن شبکه‌ای از ۱۴۰ شعبه در کره جنوبی و ۲۷ شعبه در چین، مالک بزرگترین شبکه فروشگاه‌های زنجیره‌ای خرده‌فروشی در کشور کره محسوب می‌شود.”

شینسگائه (به کره‌ای: 신세계) شرکت خوشه‌ای خرده‌فروشی کره‌ای است، که در زمینه مدیریت زنجیره‌ای از فروشگاه‌های پوشاک، کفش، لوازم آرایشی، کالاهای لوکس، جواهرات و لوازم خانگی، فعالیت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه :

اشتراک گذاری :