2 دقیقه

زمان مطالعه

حضور گروه شرکت‌های ترنا در همایش بانکداری الکترونیک

فهرست مطالب

گروه شرکت‌های ترنا در همایش بانکداری الکترونیک

گروه شرکت‌های ترنا، در نمایشگاه جانبی نهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با موضوع ارزش آفرینی دیجیتال، حضور یافت.
این نمایشگاه به همت پژوهشکده پولی و بانکی و حمایت شرکت ملی انفورماتیک، روزهای ۱ و ۲ اسفند ۱۴۰۱ در تهران، مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد، برگزار شد.
تبیین ابعاد و آثار بانكداری ارزش آفرین دیجیتال، روندهای جهانی در حوزه مدیریت و بهینه‌سازی زنجیره، ارزش آفرینی دیجیتال در بانكداری، ارزش‌های جدید پیشنهادی صنعت بانكی به مشتریان در عصر دیجیتال وچگونگی ارزش‌آفرینی در صنعت بانكی در بستر بانكداری دیجیتال، از اهداف این همایش بود.

همایش بانکداری الکترونیک
حضور گروه شرکت‌های ترنا در همایش بانکداری الکترونیک


گروه شرکت‌های ترنا با برند «ترناپی» در نمایشگاه جانبی این رویداد حضور داشت. در این نمایشگاه تخصصی بیش از ۳۰ شرکت مطرح، خدمات نوین حوزه بانکداری و درگاه‌های ارتباطی پرداخت را معرفی و ارائه کردند.
گفتنی است، برگزاری ۹ سخنرانی کلیدی مقامات عالی‌رتبه کشور، ۱۰ نشست تخصصی با حضور مقامات، مدیران ارشد و صاحبنظران، ۲۴ کارگاه ارائه محصول نوآورانه شرکت‌‌ها و بانک‌ها، ۱۳ کارگاه آموزشی با جدیدترین موضوعات ارزش‌آفرینی دیجیتال، معرفی و تقدیر از محصولات برتر نوآورانه بانک‌ها و شرکت‌ها در حوزه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، از جمله مهمترین بخش‌های نهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت بود.

همایش بانکداری الکترونیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه :

https://bayamax.com/?p=13017

اشتراک گذاری :