پخش ویدیو
اولین فودکورت دیجیتالی تهران با کیوسک‌های خود سرویس برند بایامکس تجهیز شد. در این فودکورت که در محله نیاوران واقع شده، ۹ «کیوسک سفارشگیر بایامکس» برای اخذ سفارش مشتریان تعبیه شده است تا فودکورتی تمام دیجیتال با ۲۰ برند مطرح غذایی، آبمیوه و دسر راه‌اندازی شود.

اولین فودکورت دیجیتالی تهران با کیوسک‌های خود سرویس برند بایامکس تجهیز شد.
در این فودکورت که در محله نیاوران واقع شده، ۹  «کیوسک سفارشگیر بایامکس» برای اخذ سفارش مشتریان تعبیه شده است تا فودکورتی تمام دیجیتال با ۲۰ برند مطرح غذایی، آبمیوه و دسر راه‌اندازی شود.

کیوسک سفارشگیر KMAX بایامکس به عنوان یکی از محصولات گروه شرکت های ترنا قابلیت صدور فاکتور، پرینت و خوانش همزمان محصولات را داراست و با شعار«همیشه نوبت شماست» باعث ساده سازی سفارشگیری و پرداخت در این فست فود شده است.
«کیوسک‌های سفارشگیر» با منوهای جذاب تصویری، اطلاعات کامل و کافی درباره هر آیتم را ارائه داده و باعث جلب توجه مشتریان و انتخاب آیتم‌های بیشتر می‌شود. این دستگاه به راحتی از طریق دستگاه پوز کنار کیوسک، فاکتور را به مشتری تحویل و همزمان سفارش را از طریق نرم‌افزار رستورانی نصب شده به‌صورت اتوماتیک برای چاپگر‌های صدور فیش در بخش‌های مختلف کافه یا رستوران ارسال می‌کند.

در واقع، کیوسک خود سرویس، سیستمی هوشمند و تعاملی است که جهت قرارگیری در محیط‌های عمومی طراحی شده است. این دستگاه‌های هوشمند، تحولی نو در ثبت سفارش، پرداخت و نوبت‌دهی را برای کسب و کارهای مختلف بوجود آورده‌اند. به عبارتی دیگر، کیوسک خود سرویس ، کامپیوتری صنعتی به‌ همراه صفحه نمایش لمسی و امکانات جانبی مانند انواع چاپگر صدور فیش، بارکدخوان، ماژول‌های شناسایی خودکار کاربر و سیستم‌های پرداخت است. کاربران با نرم‌افزارهای ویژه‌ای که بر روی این کیوسک‌ها نصب شده، می‌توانند بدون نیاز به‌واسطه، خدماتی همچون ثبت سفارش در فست فودها و رستوران‌ها، خرید بلیت در سینماها و مراکز تفریحی، پذیرش و پرداخت در مراکز درمانی، دریافت کارت پرواز در فرودگاه‌ها، خرید بلیت در ایستگاه‌های قطار و حمل و نقل عمومی و محاسبه و پرداخت در فروشگاه‌های خرده فروشی دریافت کنند.
کیوسک خود سرویس بایامکس در 3 مدل SELF ORDER 43، SELF ORDER و دستگاه کیوسک خود سرویسKMAX تولید و در بعضی از مدل‌ها، قابلیت نصب و راه‌اندازی به 3 صورت‌ دیواری، رومیزی و ایستاده را دارند.

پخش ویدیو
یکی از بزرگترین و زیباترین مراکز خرید شمال تهران مجتمع 13 طبقه‌ای اُپال است. صاحبان مشاغل زیادی در این مجتمع تجاری از مشتریان پرو پا قرص محصولات#بایامکس محسوب می‌شوند. جالب است بدانید اولین مشتری صندوق فروشگاهی با برند بایامکس فروشگاه نان و شیرین یو کافی ادامه ...
پخش ویدیو
گروه شرکت‌های ترنا ارائه کننده محصولات با نشان تجاری «بایامکس» دارای زیر مجموعه‌های ترنا سیستم (کارخانه تولید کننده محصولات)، ترناپی (فعالیت در حوزه صنعت پرداخت)، تی ساین (رسانه نوین و دوستدار محیط زیست) و ترنا سرویس (ارائه خدمات پشتیبانی فنی تخصصی) است. در این شرکت ادامه ...
پخش ویدیو
📹مصاحبه با محمد متشرعی مدیرعامل گروه شرکت‌های ترنا و عضو هیات مدیره سازمان نصر تهران ✅این ویژه برنامه همزمان با سالروز دانشمند بزرگ، خوارزمی و روز فناوری اطلاعات پخش شد. ادامه ...
1-مشخصات و امكانات متقاضی:
2-اطلاعات تماس:
3-مشخصات مدير مسئول (بالاترين مقام اجرايی موسسه):
4-آيا نمايندگی ساير موسسات و يا شركت ها را داريد ؟