2 دقیقه

زمان مطالعه

درخشش مرکز خرید ایرانی میان نامزدهای کنگره صنعت خرده فروشی MENA2022

درخشش مرکز خرید ایرانی
فهرست مطالب

درخشش مرکز خرید ایرانی میان نامزدهای کنگره صنعت خرده فروشی MENA2022

نام یک مرکز خرید ایرانی در بین نامزدهای کنگره صنعت خرده فروشی خاورمیانه MENA2022 برای اولین باردر میان نامزدهای نهایی جای داشت.

هفته گذشته در روز 8 دسامبر 2022فهرست نهایی راه‌یافته‌گان به مرحله پایانی انتخاب برترین مراکز خرید و صنعت خرده‌فروشی منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا در سال ۲۰۲۲ اعلام شد.

کنگره صنعت خرده فروشی MENA2022

کنگره صنعت خرده فروشی MENA2022 انجمن مراکز خرید و خرده فروشی خاورمیانه و شمال آفریقا Retail Congress MENA ( کلمه MENA که معنی خاورمیانه و شمال آفریقا اصطلاحی است که برای نامیدن کشورهای عمده تولیدکننده نفت که در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا قرار دارند به کار می‌رود. حد این منطقه از کشور مراکش در شمال غربی قاره آفریقا آغاز می‌شود و تا ایران، شرقی‌ترین کشور منطقه خاورمیانه امتداد می‌یابد) برای ترویج شیوه‌های خرده فروشی در سطح جهانی هر ساله در ماه دسامبر میلادی اقدام به برگزاری مراسم انتخاب برترین‌های این صنعت در محدوده جغرافیایی مذکور می‌کند. این انجمن از سال ۱۹۹۴ میلادی و با هدف معرفی و توسعه صنعت مال‌ها و خرده فروشی این منطقه آغاز به فعالیت کرده است.

در این مراسم برترین‌های صنعت خرده فروشی در محدوده جغرافیایی MENA با هم برای بدست آوردن جایگاه برتر با همدیگر رقابت تنگاتنگی دارند. در بیست ‌وهشتمین کنگره سالانه مراکز خرید خاورمیانه (Retail Congress MENA) و برای اولین بار نام یک مرکز خرید ایرانی نیز در میان نامزدهای نهایی جای داشت.

هدف انجمن Retail Congress MENA که ترویج شیوه‌های خرده فروشی در سطح جهانی است باعث شده رقابت سختی بین خرده فروشان در منطقه خاورمیانه صورت پذیرد و شرکت کنندگان از برترین روش‌های خرده فروشی و تجهیزات به روز و نوین با هم دیگر رقابت داشته باشند.

این کنگره با هدف ترویج شیوه‌های خرده فروشی در سطح جهانی است و تمرکز کنگره دو روزه خرده‌فروشی بحث و تأثیرگذاری بر موضوعات تغییر باحضور روسای شرکت‌ها و مدیران عامل خرده‌فروشان پیشرو بین‌المللی و ملی، مدیران برندهای بین‌المللی که معتقد به ایجاد تغییر هستند ، تشکیل می‌شود.

درخشش یک مرکز خرید ایرانی اپال تهران  در بین نامزدهای کنگره صنعت خرده فروشی MENA2022

برترین شرکت کننده کنگره صنعت خرده فروشی MENA2022

برترین شرکت کننده کنگره صنعت خرده فروشی MENA2022 بهترین این لیست متعلق به Cairo Festival City Mall مرکز خرید قاهره است که به‌عنوان برترین این فستیوال معرفی شد.

این مرکز خرید که شامل بیش از 300 فروشگاه، 95 رستوران و کافه است که در 10755 متر مربع هایپرمارکت و فروشگاه پرچم‌دار مبلمان خانگی، دو فروشگاه بزرگ که همه با 7هزار پارکینگ است، به مقصد شماره یک خرید و سرگرمی قاهره تبدیل شده است.

مرکز خرید ایرانی جزو برترین‌های کنگره صنعت خرده فروشی MENA2022

مرکز تجاری اپال با مساحت کل آن به بیش از ۱۳۰ هزار متر مربع به دلیل برگزاری رویدادهای مختلفی که پس از فروکش کردن پاندمی کرونا برگزار کرد، مانند تجلیل از قهرمانان و مدال‌‌آوران المپیک و پارالمپیک، جشن‌های شب یلدا، مراسم تجلیل از مقام مادر و بزرگداشت روز پدر به سبکی متفاوت، برنامه‌های نوروزی، جشنواره‌های خرید، بازگشایی شعب جدید برندها و … توانست توجه هیئت داوران بین المللی را در این بخش به فعالیت‌های خود جلب کند و در فهرست نهایی جایزه حوزه‌های نت مارکتینگ قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه :

https://bayamax.com/?p=9720

اشتراک گذاری :