9 دقیقه

زمان مطالعه

خرید اقساطی تجهیزات فروشگاهی

خرید اقساطی تجهیزات فروشگاهی
فهرست مطالب

چطور می‌توانم از بهترین فروشگاه‌های تجهیزات کسب و کار خرید اقساطی کنم؟

امروزه با توجه به شرایط حاکم بر اقتصاد و قیمت‌های سرسام آوری که افراد باید برای خرید کالا و اجناس گوناگون پرداخت کنند، خرید به شکل نقدی، بعضا دشوار خواهد بود.
بنابراین صاحبان کالاهای مختلف، فضای مطلوب‌تری را برای خرید و فروش کالاهای خود به وجود آورده‌اند تا مشتریان بتوانند با طی کردن روندی بهتر و به شکلی سهل الوصول، اجناس مورد نظر خود را تهیه کنند.

پس اگر شما هم برای راه‌اندازی یا توسعه کسب و کار خود به دنبال خرید تجهیزات از جمله صندوق فروشگاهی، پوزاسکیل، خودپرداخت فروشگاهی یا بارکدخوان هستید و توان پرداخت هزینه کل محصول را ندارید، جای هیچ نگرانی نیست. ما به شما گزینه خرید اقساطی تجهیزات فروشگاهی را پیشنهاد می‌کنیم! شرکت ترناسیستم با نشان تجاری «بایامکس» به کمک صاحبان مشاغل و صنف‌های مختلف آمده است.

در مقاله قبل به بررسی شرایط فروش اقساطی تجهیزات مختلف فروشگاهی از جمله پوزاسکیل، صندوق فروشگاهی، پرایس چکر و پوستر دیجیتال پرداختیم. در ادامه به بررسی نحوه خرید اقساطی تجهیزات فروشگاهی از جمله: دستگاه‌های بارکدخوان، کیوسک خودپرداز فروشگاهی، چاپگر لیبل و چاپگر صدور فیش می‌پردازیم.

فروش اقساطی دستگاه بارکدخوان

دستگاه بارکدخوان به‌عنوان یکی از پرکاربردترین تجهیزات فروشگاهی و در واقع اصلی‌ترین ابزار دست کارکنان فروشگاه‌هاست.
این دستگاه شامل یک اسکنر، یک رمزگشا و یک کابل است که برای اتصال به کامپیوتر یا صندوق فروشگاهی یا پوز اسکیل یا دستگاه خودپرداخت فروشگاهی استفاده می‌شود. از آنجایی که یک بارکدخوان صرفاً بارکد را به اعداد و یا حروف می‌گیرد و ترجمه می‌‌کند، داده‌ها باید به سیستم اصلی ارسال شوند تا یک برنامه نرم‌افزاری بتواند داده‌ها را معنا کند. اسکنر‌‌های بارکد را می‌توان از طریق یک پورت سریال، پورت صفحه کلید یا یک وسیله واسط به صندوق یا سایر دستگاه‌ها متصل، تمام اطلاعات مهم آن کالا را به سیستم مورد نظر وارد و از طریق آن مدیریت کالا را در دست داشت. بارکدخوان‌ها را می‌توان به انواع مختلف تک بعدی، دوبعدی، بیسیم، رومیزی، نوری، لیزری، حافظه‌دار تقسیم کرد که با توجه به عملیات مورد نظر و مشاوره با کارشناسان فروش می‌توانید، نوع خاص آن را انتخاب و خریداری کنید.

نکات قابل توجه هنگام خرید دستگاه بارکدخوان

دستگاه‌های بارکدخوان بایامکس در پنج گروه: دستگاه‌های بارکدخوان CUBE، HERO PLUS،KNIGHT و HORIN ، دستگاه بارکدخوان HERO طراحی و تولید می‌شوند. که موقع خرید می‌توانید به مدل دستگاه که به صورت تفنگی یا رومیزی و دسته‌دار یا بی‌سیم بودن آن توجه و خریدتان را انجام دهید. ویژگی‌های خاص هریک از دستگاه‌ها را در نظر بگیرید، اینکه آیا دستگاه ازخوانش بارکد به صورت یک بعدی یا دوبعدی پشتیبانی می‌کند؟ فاصله قرائت بارکد برایتان مهم است؟ مقاومت دستگاه بارکدخوان در برابر گرما یا سقوط یا رطوبت با توجه به محل استفاده از دستگاه چقدر برایتان مهم است؟ ممکن است بارکدهای موردنظرتان مخدوش باشد، در این صورت کدام دستگاه برای خوانش بارکد مشکل‌دار و مخدوش مناسب‌تر است؟ می‌خواهید دستگاهتان را به صورت بی‌سیم جابجا کنید و دارای پایه قابل شارژ باشد یا دستگاه با سیم به کارتان می‌آید؟مدت زمان نگه داشتن شارژ در حین کار در مورد بارکدخوان بی‌سیم چقدر است؟

همگی این موارد ذکر شده، تعیین کننده نوع، قیمت و مبالغ اقساط دستگاه است. برای خرید این دستگاه در ابتدا انتظارات و هدف خود را از خرید بارکدخوان فروشگاهی تعیین و پس از آن با تماس با کارشناسان فروش شرکت بایامکس خرید اقساطی تجهیزات فروشگاهی خود را نهایی کنید.

خرید اقساطی تجهیزات فروشگاهی

خرید اقساطی تجهیزات فروشگاهی

فروش اقساطی کیوسک خودپرداز فروشگاهی

خودپرداز فروشگاهی یا سلف چک اوت، نسل جدیدی از میزهای صندوق‌ فروشگاهی به حساب می‌آیند که تقریبا در تمام خرده فروشی‌ها، به‌خصوص فروشگاه‌هایی که روزانه حجم زیادی از سفارشات را مدیریت می‌کنند، قابل استفاده است. طراحی این سیستم به این صورت است که مشتریان بدون نیاز به صندوقدار، بارکد محصولاتی که قصد خرید آن‌ها را دارند، با بارکدخوان اسکن می‌کنند. سپس از طریق صفحه نمایش، قیمت هر محصول و جمع نهایی مبلغ خریدشان را مشاهده و در صورت تایید، از طریق کارتخوان متصل به‌ سیستم، نسبت به تسویه حساب اقدام کرده و از فروشگاه خارج می‌شوند.

 نکات قابل توجه هنگام خرید کیوسک خودپرداز فروشگاهی

دستگاه خودپرداز فروشگاهی بایامکس در سه دسته: 22 REGOR 55، REGORو 11 REGORتقسیم می‌شود و هرکدام از این سه دستگاه ویژگی‌های خاصی دارند که بر روی قیمت دستگاه تاثیر می‌گذارد. پس بهتر است برای خرید اقساطی تجهیزات فروشگاهی، در ابتدا انتظارات خود را از دستگاه تعیین و پس از مشورت با کارشناسان فروش بایامکس بهترین دستگاه را طبق شرایطتان انتخاب کنید.

فروش اقساطی تجهیزات فروشگاهی

در ابتدا میزان خرید مشتریانتان در روز و اینکه چه مقدار حافظه موقت را نیاز دارید، مشخص کنید. آیا نیاز دارید دستگاه خودپردازتان ترازو هم داشته باشد؟ دستگاه موردنظرتان چند نقطه لمسی داشته باشد؟ دستگاه دارای چاپگر رسید باشد؟ صفحه نمایش دستگاه  در چه ابعادی باشد؟ دستگاه دارای دو سینی دوطرفه باشد یا یک فضای نگهداری در پایین دستگاه تعبیه شده باشد؟ آیا به دستگاهی نیاز دارید که در موقع بدون استفاده بودن تبلیغات شما را نشان دهد و توجه مشتریان را جلب کند؟ میزان سرعت پردازنده دستگاه مورد نظرتان چقدر باشد؟ دستگاهتان از چه سیستم عامل‌هایی پیشتیبانی کند؟ چه نوع کارتخوانی روی دستگاه گذاشته شود؟ کیفیت دستگاه چه باشد و اینکه آیا به هشدار صوتی اسکن موفق یا عدم موفقیت بر روی دستگاه نیاز دارید؟ چه نوع بارکد اسکنری روی دستگاه تعبیه شده باشد؟ آیا در طراحی نرم‌افزار، مواردی از قبیل جذابیت کافی وکاربری آسان مد نظر قرار گرفته است؟ آیا امنیت اطلاعات در نرم‌افزار قابل قبول است؟ این دستگاه قرار است در چه محیطی نصب شود؟ (فضای باز یا بسته، نور زیاد یا کم و …)

تمامی این موارد هنگام خرید کیوسک خودپرداز فروشگاهی بر روی قیمت آن تاثیرگذار است و می‌توانید با خرید اقساطی تجهیزات فروشگاهی، از بهترین امکانات آن در فروشگاهتان استفاده کنید.

خرید اقساطی تجهیزات فروشگاهی ، دستگاه بارکدخوان ، صندوق فروشگاهی

خرید اقساطی تجهیزات فروشگاهی ، دستگاه بارکدخوان، صندوق فروشگاهی

فروش اقساطی کیوسک سلف سرویس یا دستگاه سفارشگیر 

کیوسک سلف سرویس یا دستگاه سفارشگیر یا کیوسک خود سرویس سیستمی هوشمند و تعاملی است که جهت قرارگیری در محیط‌های عمومی طراحی شده است. این دستگاه‌های هوشمند، تحولی نو در ثبت سفارش، پرداخت و نوبت‌دهی را برای کسب و کارهای مختلف بوجود آورده است.

این دستگاه‌های بسیار کاربردی و ایده ال جهت انتخاب و ثبت سفارش در رستوران‌ها، کافه‌ها، فست فودها، سینماها، مراکز تفریحی، داروخانه‌ها و…است و به منظور جلوگیری از اتلاف وقت مشتریان در قسمت پیشخوان و صندوق به کار برده می‌شود. اصطلاح صف شکن را نیز می‌توان به خاطر عملکرد فوق العاده‌اش برای این دستگاه به کار برد. با شرکت در طرح فروش اقساطی دستگاه سفارشگیر بایامکس می توانید با اقساط منصفانه این دستگاه کاربردی را در صنف خود داشته باشید.

نکات قابل توجه هنگام خرید کیوسک سلف سرویس یا دستگاه سفارشگیر 

کیوسک سلف سرویس یا دستگاه سفارشگیر بایامکس در سه دسته محصول با نام‌های: کیوسک هوشمند SELF ORDER 43، کیوسک هوشمند SELF ORDER و کیوسکKMAX دسته بندی می‌شوند. برای خرید این دستگاه‌ها بهتر است در ابتدا اهداف خود را با پرسیدن چند سوال مشخص کنید و با تماس و مشاوره با کارشناسان خبره بهترین دستگاه طبق اهداف خود خریدتان را به صورت اقساطی انجام دهید. اما این سوال‌ها می‌تواند این باشد که فضای مورد نظر برای قرارگیری دستگاه سلف چک اوت کجاست و به چه اندازه صفحه نمایش نیاز دارید؟

چه مقدار فضای نگهداری اطلاعات مورد نظرتان است و تا چه اندازه سرعت و دقت دستگاه برایتان اهمیت دارد؟ آیا دچار نوسات برقی هستید و نیاز به دستگاهی دارید که با فیوز محافظ نوسانات برق را کنترل کند؟ آیا دستگاه سلف چک اوت را رو میزی می‌خواهید استفاده کنید یا ایستاده یا روی دیوار باشد؟ هارد مورد استفاده از نوع SSD که سرعت بالاتری نسبت به هارد معمولی دارد و سریعتر اطلاعات را ثبت می‌کند، نیاز دارید؟ این دستگاه به دستگاه‌های دیگر مانند بارکدخوان و دستگاه خودپرداز متصل می‌شود، نوع آن‌ها را انتخاب کرده‌اید؟ وضوح صفحه نمایش چقدر باشد؟ دستگاه را برای فضای باز می‌خواهید و یا با داشتن دستگاه درفضای بسته، می‌توانید مشتریان خود را راضی نگه دارید؟

سیستم عامل دستگاه چه باشد و از چه نرم‌افزاری می‌خواهید استفاده کنید؟ دستگاه داراری حسگر اثرانگشت باشد؟ دوربین تشخیص چهره نیاز دارید؟ آیا برای راهنمایی بیشتر مشتریان به دستگاه با اسپیکر داخلی نیاز دارید؟ چاپگر رسید دارای کاتر باشد؟ چه مقدار مخزن چاپگرتان به کاغذ رسید نیاز دارد؟ وزن دستگاه برایتان مهم است؟ ابعاد دستگاه چقدر باشد؟ تمامی این سوالات می‌تواند شما را برای انتخاب دقیق‌تر و خرید دستگاه سلف چک اوت کمک کند. پس با تماس با کارشناسان مربوطه و مشاوره دقیق بهترین دستگاه سلف چک اوت را به صورت اقساط از ما خریداری کنید و با داشتن 5 سال خدمات پس از فروش از داشتن یک دستگاه با مادربرد صنعتی و قدرتمند به‌عنوان فروشنده، حسابدار ، کانترکار و منشی 24 ساعته لذت فروش بدون توقف را ببرید.

فروش اقساطی چاپگر لیبل

چاپگر برچسب یا پرینتر لیبل زن  label printer، نوعی از پرینتر با کاربردی خاص است. چاپگر لیبل که جزو تجهیزات فروشگاهی پر کاربرد به حساب می‌آید، برای مصارفی از جمله چاپ بارکد و لیبل ویژه مصارف اداری، تجاری، فروشگاهی و همینطور کارخانه‌ها تولید شده است و از کاربردهای آن می‌توان به چاپ وزن، قیمت، لیبل مشخصات، شماره سریال و اموال، تاریخ تولید و انقضا، پلمپ و… اشاره کرد. با توجه به اینکه لیبل پرینترهای متفاوتی با قابلیت و قیمت‌های مختلفی در بازار موجود است، ممکن است تصمیم گیری در مورد انتخاب بهترین چاپگر برچسب بارکد کمی سخت باشد. در این مطلب، نکاتی که هنگام خرید پرینتر لیبل زن باید به آن توجه کنید، شرح داده شده است، تا با کمک آن بتوانید بهترین دستگاه پرینتر برچسب بارکد را انتخاب کنید.

نکات قابل توجه هنگام خرید چاپگر لیبل

به سرعت و دقت چاپ موقع خرید چاپگر لیبل دقت کنید وضوح چاپ تعداد نقاط در هر اینچ (dpi) است که هد چاپ می‌تواند تولید کند. هرچه وضوح تصویر بالاتر باشد، کیفیت بارکد شما بهتر و واضح‌تر است. بسته به نوع برچسب‌هایی که چاپ می‌کنید و مقدار داده‌ای که باید روی آن‌ها چاپ شود، ممکن است به قابلیت‌های با وضوح بسیار بالا نیاز داشته باشید. وضوح چاپ لیبل پرینتر بایامکس DPI 203 است. سرعت چاپ این دستگاه 127 میلی‌متر بر ثانیه است. از این رو می‌تواند هر نوع برچسبی را با کیفیت عالی به چاپ برساند. موقع خرید قابلیت چاپ یک بعدی و دو بعدی بارکد را در نظر بگیرید.

خرید اقساطی تجهیزات فروشگاهی

خرید اقساطی تجهیزات فروشگاهی

فروش اقساطی چاپگر صدور فیش

چاپگر صدور فیش با نام‌های دیگری مانند فیش پرینتر، پرینتر صدور فیش یا صدور فاکتور، دستگاه چاپ رسید و چاپگر حرارتی شناخته می‌شود و یکی از انواع تجهیزات فروشگاهی است که وظیفه آن چاپ کردن رسید خرید، فاکتور ، بلیط هواپیما، کاغذهای بانکی، برچسب‌های حمل ‌و ‌نقل و… است. فیش پرینترهای حرارتی برای چاپ کردن به جوهر نیاز ندارند و به کمک ریبون و حرارت قادر به چاپ رسید برای مشتری هستند. از این رو باعث صرفه جویی در هزینه‌های فروشگاه شما خواهند شد و دیگر به خرید جوهر برای فیش پرینتر خود نیازی نخواهید داشت، از آن جایی که فیش پرینترهای حرارتی دارای قطعات بسیار کمی هستند و به غیر از کاغذ ، موارد مصرفی دیگری ندارند، بنابراین کاربر می‌تواند به صورت مداوم با دستگاه کار کند و دستگاه نیز کمتر خراب می‌شود. هزینه‌های تعمیر چاپگر رسید مشتری نیز به خاطر ساده بودن سیستم ساختشان بسیار کم‌تر است.

نکات قابل توجه هنگام خرید چاپگر صدور فیش

دستگاه چاپگر صدور فیش بایامکس در سه مدل: چاپگر صدور فیش BP-208، BP-206 و BP-260 ارائه شده است. برای خرید اقساطی این کالا باید به تفاوت‌های آن‌ها آگاهی داشته و طبق نیازتان این دستگاه را سفارش دهید. پس لازم است چند سوال اساسی از خود بپرسید: آیا می‌خواهید چاپگری سریع داشته باشید؟ آیا چاپگری مقاوم نیاز دارید؟ یا کیفیت ماندگاری چاپ برایتان مهم است؟ آیا ممکن است به چاپ بارکد هم نیاز پیدا کنید؟ دقت درچاپ چقدر برایتان مهم است؟

آیا محل قرار گیری چاپگر ممکن است غبار آلود و مرطوب باشد و دستگاه مقاوم و ضدآب لازم دارید؟ کاتر دستگاه چند میلیون برش را می‌تواند انجام دهد؟ دستگاه چاپگرفیش چه سیستم عاملی را پشتیبانی می‌کند؟ برای اتصال دستگاه به شبکه یا کامپیوتر از طریق چه پورت‌هایی پشتیبانی می‌شود؟

؟ فیش پرینتر قابلیت هماهنگی با انواع سیستم عامل‌ها ازجمله ویندوز، لینوکس و اندروید و همچنین همخوانی با انواع نرم افزارهای فروشگاهی و رستورانی را دارد؟ آیا چاپگر صدور فیش اتوکاتر دارد؟ اندازه­‌رسید چاپگر چقدر است؟ آیا در انتخاب دستگاه مواردی از جمله میزان فضای موجود، نحوه قرارگیری چاپگر و دکوراسیون را در نظر گرفته‌اید؟

بعد ازپرسیدن این سوالات از خود و با تماس با کارشناس فروش قسطی تجهیزات فروشگاهی بایامکس می توانید دستگاه مناسب مورد نیاز را تهیه کنید و به صورت اقساط مبلغ آن را پرداخت کنید.

خرید اقساطی تجهیزات فروشگاهی

پیش از انتخاب نهایی این دو نکته را حتما مد نظر قرار دهید:
شما برای انتخاب تجهیزات فروشگاهی چه به صورت نقد و چه اقساطی، نیاز دارید تا 2 موضوع مهم «خدمات پس از فروش» و چه «انتخاب فروشنده معتبر» را حتما بررسی کنید:

در خدمات پس از فروش این موارد اهمیت دارد:
سطح خدمات دهی و انتشار ریزخدمات
پاسخگو بودن 24 ساعته در طول 7 روز
نمایندگان فعال در گستره جغرافیایی بزرگ
قطعات یدکی در دسترس
تعویض یا پس گرفتن کالا در یک بازه زمانی محدود
بیمه کالا

انتخاب فروشنده مهم است‌: آخرين مرحله‌ای که در خرید تجهیزات فروشگاهی بسیار اهمیت دارد، انتخاب فروشنده‌ معتبر است. برخی از فروشندگان محصولات برندهای مختلف را ارائه می‌دهند، برخی نماينده فروش يك برند و برخی دیگر تولیدکننده هستند. توجه به این نکته بسیار مهم است که فروشنده معتبری را انتخاب كنيد كه برای مشاوره و درك نيازهای شما زمان کافی اختصاص داده و باكيفيت‌ترين محصولات را به شما ارائه دهد.

در این مقاله درباره خرید اقساطی تجهیزات فروشگاهی شرکت بایامکس صحبت کردیم و با بررسی سوالات ممکن برای هر خریداری قبل از انتخاب دستگاه مورد نظر برای کسب و کار و صنف خود و معرفی کالاهای ارائه شده این شرکت به صاحبان کسب و کارها و اصناف مختلف و پیشنهاد خرید اقساطی این کالاها، به کمکشان آمده ایم تا همه صاحبان مشاغل و مشتریانشان تجربه لذت بخشی از مدرن شدن داشته باشند.

بایامکس نشان تجاری- ایرانی گروه شرکت‌های ترناسیستم، فروشنده انواع تجهیزات و ماشین آلات خرده فروشی در ایران، با هدف ایجاد کسب و کار حرفه‌ای، امتیازات ویژه ای را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با محصولات این شرکت به صفحه محصولات سر بزنید. همچنین برای آشنایی بیشتر با این شرکت به صفحه درباره ما و برای ارتباط با کارشناسان شرکت به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

کاتالوگ محصولات بایامکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه :

https://bayamax.com/?p=14335

اشتراک گذاری :