3 دقیقه

زمان مطالعه

معجزه‌ خرید خودپرداز فروشگاهی برای هایپرمارکت‌ها

فهرست مطالب

خرید خودپرداز فروشگاهی
برخلاف  گذشته که تمام خریدهای روزانه‌مان از بقالی‌های کوچک انجام می‌شد، امروزه با افزایش جمعیت و تغییر در نیازها، فروشگاه‌ها در ابعاد و انواع متنوع پدیدار شدند. یکی از انواع این فروشگاه‌ها، هایپر مارکت‌ها هستند که با قرارگیری در مسیر مدرنیته شدن صنعت فروش، تجربه جدیدی از خرید را برای مشتریان فراهم کرده و رضایت آن‌ها را با سرعت بسیار زیادی کسب کرده‌اند. راه‌اندازی شعبه‌های متعدد هایپرمارکت‌ها نیز ناشی از همین اقبال عمومی است.

خرید خودپرداز فروشگاهی

در جذب و رضایت مشتریان یک هایپرمارکت، انتخاب تجهیزات فروشگاهی مناسب اهمیت زیادی دارد. آن‌ها با توجه به نوع و کیفیت تجهیزات فروشگاهی‌تان، تصمیم می‌گیرند که از شما خرید کنند یا نه؟ راه‌اندازی هایپرمارکت به‌عنوان یک فروشگاه مدرن که توانایی تامین اکثر نیازهای روزانه مشتریان را دارد، در صورتی که با برنامه ریزی درست و اصولی انجام و از تجهیزات مناسب استفاده شود، می‌تواند یک فرصت اقتصادی شگفت‌انگیز باشد. در این مسیر شما باید بهترین شرایط و امکانات را به مشتریان ارائه دهید.

در هنگام خرید از فروشگاه‌ها، یکی از مهم‌ترین نکات، ماندن در صف‌های طولانی تسویه حساب است. مشتریان زمانی که از هرگونه استرس و فشاری دور باشند، بیشتر خرید می‌کنند. بنابراین نماندن در صف می‌تواند به‌صورت غیرمستقیم به افزایش فروش شما کمک و مشتریان را به فروشگاهتان خوش‌بین کند. 

مطالعه بیشتر >>>>  3دلیل مهم برای خرید کیوسک خود سرویس

کیوسک‌های پرداخت در فروشگاه‌های زنجیره‌ای؛ آسان و به سبک امروزی

اگر به فکر آسودگی بیشتر مشتریان خود هستید و می‌خواهید حرفه‌ای باشید، ما به شما کیوسک خودپرداز را معرفی می‌کنیم. نصب کیوسک‌های پرداخت یکی از کانال‌های فروش در سیستم یکپارچه فروشگاهی است. این کیوسک‌ها می‌توانند در مبادی خروجی فروشگاه‌ها قرار و به‌صورت Self Checkout استفاده شوند. در این روش مشتری می‌تواند کالاهایی که از سطح فروشگاه جمع آوری کرده را به محل کیوسک رسانده و توسط بارکدخوان به فاکتور خود اضافه کند. در نهایت، پرداخت مبلغ فاکتور می‌تواند به‌صورت کارت بانکی یا کارت اعتباری مشتری صورت پذیرد.

خرید خودپرداز فروشگاهی

مزایای خرید خودپرداز فروشگاهی برای کسب و کار شما چیست؟

  • دسترسی آسان به صندوق تسویه حساب برای مشتریان
  • کاهش صف‌های انتظار
  • کاهش هزینه‌های نیروی کار برای مدیر فروشگاه
  • مشتریان بیشتر که علاقمند هستند خودشان تسویه حساب را انجام دهند
  • خدمات پیشرفته  بالاخص در زمان کرونا که انسان‌ها از رو در رویی با یگدیگر به دلیل انتشار بیماری هراس داشتند. (داشتن یک سلف چک اوت معجزه ای بود که مشتریان کارهایشان را به‌صورت خودکار انجام می‌دادند)

مطالعه بیشتر >>>>> کیوسک هوشمندچیست و چه کاربردهایی دارد؟

کارکرد دستگاه سلف چک اوت چگونه است؟

طراحی این سیستم به این صورت است که مشتریان بدون نیاز به صندوقدار، بارکد محصولاتی که قصد خرید آن‌ها را دارند، با بارکدخوان اسکن کنند. سپس از طریق صفحه نمایش، قیمت هر محصول و جمع نهایی مبلغ خریدشان را مشاهده کنند و در صورت تایید، از طریق کارتخوان متصل به‌سیستم، نسبت به تسویه حساب اقدام کرده و از فروشگاه خارج شوند.

پیشنهاد ما:
کیوسک‌های 55 REGOR 22 ، REGOR و 11 REGOR در بایامکس پیشنهاد ما برای فروشگاه‌ها و هایپرمارکت های فعال و شلوغ هستند که به تسویه حساب سریع و شخصی و در نهایت جلب رضایت مشتریان کمک می‌کنند.

نتیجه‌گیری:

خودپرداز فروشگاهی برای هایپرمارکت‌ها به یک وسیله ضروری و مهم تبدیل شده است و فروشگاه‌هایی که از این وسیله استفاده می‌کنند با معجزه فروش سریع روبرو هستند، طراحی این سیستم به این صورت است که مشتریان بدون نیاز به صندوقدار، بارکد محصولاتی که قصد خرید آن‌ها را دارند، با بارکدخوان اسکن کنند. سپس از طریق صفحه نمایش، قیمت هر محصول و جمع نهایی مبلغ خریدشان را مشاهده و در صورت تایید، از طریق کارتخوان متصل به‌سیستم، نسبت به تسویه حساب اقدام کرده و از فروشگاه خارج شوند. خودپرداز فروشگاهی راهکاری مدرن برای بهبود تجربه خرید مشتریان و شکستن صف پرداخت در هایپرمارکت‌ها است.

شما می‌توانید برای مشاهده انواع کیوسک برند بایامکس، همین حالا با کلیک بر روی ” کیوسک خود سرویس ” مدل‌های مختلف این محصول را ملاحظه کنید. همچنین برای آشنایی با شرکت ترنا سیستم، از صفحه ”درباره ما ” و برای ارتباط با تیم پشتیبانی و خرید کیوسک خود سرویس بر روی تماس با ما کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه :

https://bayamax.com/?p=13560

اشتراک گذاری :