5 دقیقه

زمان مطالعه

قیمت صندوق فروشگاهی سوپرمارکت

فهرست مطالب

قیمت صندوق فروش چقدر است؟

قیمت صندوق فروشگاهی به نوع، مدل و طیف امکاناتی که با آن ارائه می‌شود، بستگی دارد.

اما خبر خوب این است که برای هر بودجه‌ای یک صندوق فروشگاهی وجود دارد که مدیریت سوپرمارکت را راحت می‌کند. به همین دلیل است که ما یک سیستم POS (نقطه فروش) را برای مشاغل مدرنی که به دنبال مقیاس و دیده شدن در بازار رقابت هستند، توصیه می‌کنیم. با این حال، برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت صندوق فروشگاهی، به خواندن این مقاله ادامه دهید.

چرا صندوق فروشگاهی در سوپرمارکت لازم است؟

هر خرده‌فروشی باید دائماً با پیچیدگی‌های مدیریت طیف گسترده‌ای از ترکیب محصول روبرو شود. محصولات موجود در انبار و اقلام فاسد عامل اصلی از دست دادن فروش در تجارت فروشگاه‌های مواد غذایی هستند. بنابراین هر خرده‌فروشی به یک رابط کامل و کارآمد برای مدیریت فعالیت‌های تجاری روزانه در مغازه نیاز دارد. صندوق فروشگاهی می‌تواند اقلام، سفارشات خرید، جابجایی محصول و موارد دیگر را مستقیماً از فروشگاه پیگیری کند. ماژول مدیریت موجودی، دید و پاسخگویی کامل سطح فروشگاه را در تمام دوره‌های زمانی فراهم می‌کند.

سیستم نقطه فروش (صندوق فروشگاهی) یک فناوری ضروری برای هر فروشگاه سوپرمارکت است. این نه تنها به ساده‌سازی عملیات کمک می‌کند، بلکه می‌تواند به افزایش فروش و رضایت مشتری نیز منجر شود.

هفت مزیت برتر استفاده از سیستم صندوق فروشگاهی در سوپرمارکت

1. افزایش بهره وری

سیستم صندوق فروشگاهی یک دارایی ارزشمند برای سوپرمارکت است. این ابزار می‌تواند با خودکار کردن کارهای وقت‌گیر مانند پرداخت‌ها و مدیریت موجودی، سازماندهی و تجربه‌ای کارآمد را برای کارکنان و مشتریان فراهم کند، که همگی در درازمدت باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه شما می‌شوند.

2. بهبود دقت

با خودکار کردن فرآیندها به وسیله صندوق فروشگاهی، خطای انسانی را حذف و هر بار گزارش‌گیری دقیق را تضمین می‌کنید. همچنین هر تراکنش را هنگام وقوع ثبت می‌کنید تا بتوان مقادیر را شمارش و از صحت آن در هر لحظه اطمینان حاصل کرد. این امر باعث می‌شود اشتباهاتی مانند محاسبات اشتباه یا فراموش کردن جزئیات مهم بسیار کمتر باشد.

همه اینها باعث افزایش اعتماد به نفس در هر دو طرف فروش می‌شود: کارمندان می‌توانند مطمئن باشند که ارقام آن‌ها صحیح است و مشتریان اطمینان دارند که تغییرات لازم را دریافت می‌کنند.

3. امنیت پیشرفته

سیستم POS (نقطه فروش) فرآیند پرداخت را برای مشتریان ساده می‌کند. اما سیستم‌های صندوق فروشگاهی مدرن می‌توانند بسیار بیشتر از این کار انجام دهند. بسیاری از آن‌ها را می‌توان با سیستم‌های نظارتی ادغام و قابلیت‌های امنیتی شان را افزایش داد.

با ادغام بین این دو، کسب و کارها می‌توانند دسترسی کارکنان به مناطق حساس را نظارت، همچنین اطلاعات مشتری را هنگام خرید در فروشگاه پیگیری کنند. به این ترتیب کسب و کارها می‌توانند از بالاترین سطح حفاظت از داده‌ها و عملیات در برابر تهدیدات داخلی یا خارجی اطمینان حاصل کنند.

علاوه بر این، هشدارها و اعلان‌ها در زمان واقعی به تیم‌های مدیریت اجازه می‌دهد تا به سرعت در مورد هر گونه فعالیت مشکوک عمل کنند.

4. مدیریت موجودی هوشمندتر

با نصب یک صندوق فروشگاهی در فروشگاه مواد غذایی در کسب و کار خود، می‌توانید بینش ارزشمندی در مورد سطح موجودی خود به دست آورید. شما دقیقا می‌دانید که چه اقلامی به سرعت فروخته و کدام یک جابجا نمی‌شوند. این به شما امکان می‌دهد تا قفسه‌ها را با اقلامی که مشتریان می‌خواهند بهتر ذخیره کنید.

علاوه بر این، دیگر نگران تمام شدن موجودی نخواهید بود، زیرا سیستم POS به شما کمک می‌کند زمان سفارش مجدد را پیش بینی کنید تا قفسه‌های شما همیشه پر باشد. با وجود یک صندوق فروشگاهی، نه تنها می‌توانید خدمات بهتری به مشتریان ارائه دهید، بلکه می‌توانید سود را نیز پیگیری کرده و به حداکثر برسانید.

5. زمان پرداخت سریعتر

ورود دستی جزئیات خرید، کاری وقت‌گیر ومتعلق به گذشته است. در عوض صندوق فروشگاهی یک راه حل مدرن، سریع و کارآمد است. سیستم کارآمدتر، به معنای رضایت بیشتر مشتریان است. نه تنها به مشتریان سریع‌تر خدمات داده می‌شود، بلکه خطوط کوتاه‌تر به دلیل افزایش کارایی، زمان بیشتری را برای خرید در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد یا به سادگی به روز خود ادامه می‌دهند!

6. گزارش‌های تفصیلی

یک صندوق فروشگاهی با تاکید بر گزارشات دقیق و تجزیه و تحلیل، ابزار قدرتمندی برای هر کسب و کاری است. داده‌های دقیق در مورد رفتار مشتری می‌تواند بینش‌های ارزشمندی به شما داده که به شما امکان می‌دهد تا تصمیمات آگاهانه‌تری در مورد ذخیره موجودی و استراتژی های تبلیغاتی بگیرید.

دانستن محبوبیت برخی اقلام، زمان اوج خرید و سایر روندها به حداکثر رساندن تأثیر تبلیغات و کاهش سرمایه هدر رفته ناشی از انبار کردن موجودی زیاد یا عدم آمادگی در هنگام افزایش تقاضای مشتری کمک می‌کند.

7. بهبود خدمات به مشتریان

یک سیستم نقطه فروش مدرن ابزاری ارزشمند برای سوپرمارکت است که بر فرآیندهای پرداخت سریع و کارآمد متکی هستند. آن‌ها نه تنها به صندوقدارها دسترسی سریع به اطلاعات مشتری را می‌دهند، بلکه فقط با چند ضربه روی صفحه نمایش، قیمت‌گذاری زنده، موارد مرتبط و اطلاعات محصول را نیز ارائه می‌دهند.

این توانایی برای ارائه خدمات بهتر در محل خرید بدون انتظار مشتریان به معنای بهبود تجربه مشتری، رضایت و وفاداری است.

pos-system-for-supermarket

ویژگی‌های POS فروشگاه

منحصربه‌فردترین عملکرد این سیستم‌ها قابلیت‌هایی که شامل توانایی‌های زیر است:

ایجاد منوهای اجباری و اختیاری، به‌علاوه ترکیب‌های ترکیبی خاص و زمان‌بندی‌شده برای جذب مشتریان، حذف اقلام در صورت در دسترس نبودن مواد و ایجاد گزارش هزینه  موارد داخل سوپرمارکت، که همگی به شما در کنترل هزینه‌ها در طولانی مدت کمک می کنند.

گزارش‌هایی در مورد تمام فعالیت‌های موجودی و مغایرت‌های اقلام دریافت خواهید کرد و می‌توانید دلیل عدم تطابق (سرقت، بازگشت، خسارت و غیره) را علامت‌گذاری کنید. این، علاوه بر مدیریت موجودی فاسد شدنی، واقعاً به خواربارفروشان کمک می‌کند تا سود از دست رفته را کاهش دهند.

توضیحات محصول

نمی‌دانید در یک صندوق فروشگاهی به دنبال چه چیزی باشید؟ برای اطلاع، صندوق‌های فروشگاهی بایامکس را بررسی و بهترین سیستم فروش خواربارفروشی را انتخاب کنید.

صندوق فروشگاهی بایامکس K4 از پردازنده 4 هسته‌ای بدون فن Intel Celeron j1900 2.0 GHz Quad-Core بهره می‌برد که اطلاعات را با دقت و سرعت بسیار بالا پردازش می‌کند. پردازنده  این دستگاه بدون فن بوده و قابلیت خنک کنندگی بسیار بالایی دارد. این صندوق فروشگاهی دارای دیسک پرسرعت حالت جامد SSD 120GB است که می‌توانید آن را ارتقاء دهید.

رم یا حافظه موقت این دستگاه 4 گیگابایت DDR3L 1600 MT است که قابلیت ارتقا تا 16 گیگابایت را دارد.

همچنین صندوق لمسی فروشگاهی Bayamax از سیستم‌عامل‌های 7 ، 8 و 10 پشتیبانی می‌کند.

درگاه‌های ارتباطی  LAN،  USB، COM و VGA در این سیستم فروشگاهی، امکان اتصال به کشوی پول، لیبل پرینتر، نمایشگر مشتری (نمایشگر دوم)، بارکدخوان، کارتخوان مغناطیسی، کارتخوان بانکی، چاپگر و کیبورد بی سیم را فراهم می‌کند.

راهنمای خرید صندوق فروشگاهی

مزیت استفاده POS برای سوپرمارکت و فروشگاه مواد غذایی

به گفته منابع تحقیقاتی، بیش از 99 درصد مواقع، صندوق فروشگاهی نه تنها برای مدیریت عملیات روزانه مفید است، بلکه به ایجاد وفاداری، اعتماد، کارایی و بازاریابی با هوش تجاری کمک می‌کند.

گزارش دهی در سیستم POS   بهترین و شگفت‌انگیزترین ویژگی‌های در صورت‌حساب صندوق فروشگاهی یک سیستم دارای ویژگی‌های گزارش‌دهی است که به صاحب فروشگاه اجازه می‌دهد فروش، سود، درآمد، هزینه‌های فروشگاه سوپرمارکت را زیر نظر داشته باشد.

مطالعه بیشتر >>>>> «معجزه‌ خرید خودپرداز فروشگاهی برای هایپرمارکت‌ها»

قیمت صندوق فروشگاهی بایامکس:

صندوق فروشگاهی آخرین مرحله از فرآیند خرید مشتری در فروشگاه بوده و همچنین برای مدیران فروشگاه مهم ترین ابزار برای مدیریت و فروش کالا و مدیریت کارکنان و مشتریان است. پس اگر صاحب کسب و کار هستید و قصد خرید صندوق فروشگاهی را دارید، لازم است یک سری نکات را در نظر بگیرید. بهتر است مقاله هنگام انتخاب صندوق فروشگاهی چه مواردی را باید در نظر گرفت؟ را مطالعه، سپس برای خرید این وسیله ضروری و کاربردی اقدام کنید.

بایامکس بزرگترین و قدیمی ترین برند تولید و فروش صندوق فروشگاهی در ایران است. شما می‌توانید برای مشاهده انواع صندوق فروشگاهی بایامکس، با کلیک بر روی «صندوق مکانیزه فروش» مدل‌های مختلف این محصول را مشاهده کنید. همچنین شما می توانید برای آشنایی با شرکت ترنا سیستم، همین حالا بر روی صفحه ”درباره ما ” و برای ارتباط با تیم پشتیبانی و خرید کیوسک خود سرویس بر روی تماس با ما کلیک کنید.

کاتالوگ محصولات بایامکس

6 پاسخ

  1. بله حتما ولی لطفا قبل از مراجعه حضوری با شماره 43000025-021 واحد فروش هماهنگ بفرمائید دوست عزیز.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه :

https://bayamax.com/?p=14006

اشتراک گذاری :